Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
118
Favori
388.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen aralıktan beri neredeyse 8 aydır toplasan 10 defa oynamamışımdır doğru düzgün herhalde, kafa o kadar rahat ki anlatamam. Açıp hikaye modlu oyun oynuyorum ve daha iyi hissediyorum oyun hataları/hileler vs. o kadar can sıkmıştı o dönem. Şimdi MW2-WZ2'yi bekliyorum. Umarım bu sefer oyunları ayırıp ayrı .exe'lere koymayı; discord'da vs. oyun adlarının farklı görünmesini sağlamayı akıl ederler.

• Bu sıralar Ping veya packet loss artmadan sürekli bi server connection time out hatasıyla bağlantı kopup menüye düşüyorum oyun ortasında yaşayan var mı? Warzone 2 çıkacak diye server’ları mı boşladılar nedir?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Evet çok arttı kopmalar.

• bado6100 kullanıcısına yanıt
    Bir gariplik var çünkü modemi yeni değiştirdim ona bağlayacaktım ama sıfır aldım ve kaliteli bir şey aldım kaldı ki diğer cihazlarda internet kopması olmadan sadece pc’de olması (kabloyu da kontrol etmeme rağmen) çok zor ve internet kopmamasına rağmen oyundan düşünce aklıma direkt server geldi. Var ya Activision yavaştan kaynaklark Warzone 2’ye aktarmaya başlamadıysa ben de bir şey bilmiyorum.

• ByMurat_ kullanıcısına yanıt

hocam warzonu tamamen kapatacaklar mı battle pass almayı düşünüyordum nasıl olacak bilgin var mı wz 2 yi mi bekleyelim

• Cbklqn kullanıcısına yanıt

Şu anki warzone akibiyeti hakkında bir bilgi yok.Tek bilgi yeni MW2, Warzone 2 ye bağlanacak.Battle passı da şu anki mevcut sezonu boşuna almayın derim 10 gün falan kaldı bitmesine.Şöyle de bir durum var mevcut battle pas bittiğinde yeni sezon ile mw2 nin çıkmasına arada 55 gün falan oluyor bu da şu demek bir sezon daha battle pass olacak gibi.Düşünüyorsanız yeni sezonu alın derim.Ayrıca MW2 de warzone battle pas sezonu sıfırlancak ve Sezon 1 den başlıyoruz.

• warzone para yatırılmaz artık.

wz2 sıfırdan blackout gibi olacak

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Warzone’a para yatıranlar yenisine yatırır mı sanıyor bunlar eğer öyle düşünüyorlarsa şimdiden geçmiş olsun insanlar yeni oyun çıktığında sorar önceki oyun ne oldu diye onlarda bırakın biz yeniden sıfırdan yapıyoruz ee emeğimiz yatırımlarımız burada yeni warzone var tekrar sıfırdan yapın derlerse bir kere güven biter çünkü harita yapacaklarına yeni oyun çıkartıp para kazanma hırsına bürünmüşler gibi gözükür eğer böyle olursa yeni oyununda garantisi olmayacak 1 sene sonra hop baştan warzone 3 derken kendilerini bitirirler.

• sen kendi açından duygusal düşünüyorsun wznin devamlılığı kalmadı, yeni oyun entegrasyon olmayacak köklü değişikliklere gidip blackout tarzında olacak. ne oyuncuların verdiği emek ne de skinleri yapımcıların umurunda değil. istiyorlarsa oynamasınlar ki tıpış tıpış gelip oynayacaklar.

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Eğer dediğin gibi olursa tecrübe etmiş olursun.

• furkann406 F kullanıcısına yanıt
    Mw2 çıkışından bir süre sonra warzone 2 çıkıcak ve warzone 1 kapanıcak, warzone 1 de bugüne kadar kastığın silahları ve aldığın kozmetikleri yine o içerik hangi oyununa aitse onun multiplayer kısmında kullanmaya devam edebilecek, atıyorum aldığı bundle ın içeriği vanguard silahı ve operatörüyse yine o içerikleri vanguard ın multisinde, black ops cold war içeriğiyse onun multisinde kullanmaya devam edicekler gibi gibi. Başka senaryo pek mümkün gözükmüyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • şu an oyun kapalımı ben mi giremiyorum?

• noprektam9113 kullanıcısına yanıt

warzone1 kapanmayacak adı warzone legacy olacak.

• cheers darlin kullanıcısına yanıt

kaynak var mı

• Warzone'un akıbeti hakkında link varsa atın, okuyalım. Baktım bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cheers darlin kullanıcısına yanıt
    Kafadan sallamayın böyle bir şey varsa kaynak yazın yada ihtimal diye belirtin yazmak için yazmayın..

• warzone 2 çıkış tarihi 16 kasım.

• furkann406 F kullanıcısına yanıt

Kafadan salladığını nereden çıkardınız arkadaş doğru söylüyor yapımcılar söylemişti warzone 1 devam edecek diye. Şimdi hatta google'de arattım ve çıkıyor haberler.

• MW2 öncesi son battle pass sezonuna dair bilgiler geldi.

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

Kaynak:

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]
    Call of Duty: Warzone [ANA KONU]www.callofduty.com
    Legends Never Die in Last Stand, the Final Season for Call of Duty®: Vanguard and Call of Duty®: Warzone™, Live on August 24
    https://www.callofduty.com/blog/2022/08/call-of-duty-vanguard-warzone-season-five-last-stand-maps-zombies-update

• Umarim wz'deki yerden kayip zıplayarak dusman vurmayı kaldirmislardir heleki tavsan gibi ziplaya ziplaya dusman vurmayi kaldirmislardir tam bir kanser ozel ekipman ve maus klavyes kullananlar tamnbir baş belasi oluyor oynda oyundan nefret ettirdiler.

• 
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.