Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
118
Favori
388.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet - 20 fps oluyor aniden hatta bazen daha fazla 75-100 arası gidip geliyor aniden

Benim bir sorum var bu oyun kardeşlik gibi iki kişi alınıyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pi kullanıcısına yanıt

oyuna yeni başladınız veya arada bi girip oynuyorsunuz sanırım. çoğu kişinin tek oynadığı oyun bu ve 7/24 oynuyorlar sizi görünce selam verecek hali yok vuracak tabi :)

• SaintWOHOOOO kullanıcısına yanıt
    Yeni basladim da bu şekilde devam edecegimi sanmiyorum hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Pi kullanıcısına yanıt

Şuan için bu oyuna başlanmaz hocam, oynayanlarda piyasada bu tarz hızlı mekanikleri olan oyun yok diye oynuyor, oyun çöpten öteye gitmez başka oyunlara yönelin

• Bambusbonze kullanıcısına yanıt
    Oyuna devam ettim hocam. Hosuma gitti aslinda. Baglantim kotuydu biraz. Onun da etkisi olmasina rağmen hizli oyun modunda 10 tane adam oldurebildim maksimum. Yalniz oyunda kesinlikle optimizasyon sorunlari var. Uzerine fazla düşülmemis. Peki oyun olarak tavsiyeniz ne olur baska?

• Arkadaşlar 26 Temmuz'a kadar Vanguard ücretsiz denemede iken Warzone Battle Pass içindeki CLAN TIER ile alınan ödülleri almak için clan kurdum. Benim gibi clan arayan olduysa/varsa katılabilir Vanguard içinden.

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]
  • Ps platformunda crossplay kapali yogunlukla plunder oynamak isteyen arkadaslar araniyor. Cok fazla kufur etmeyen, eglenmek icin oynayan dostlar yazarsa sevinirim. Katilim sayisina gore whatsapp grubu kurariz.

• Warzone Wp Grubumuz 30 kişiyiz custom planlarımız var gelmek isteyen

• PS4 Slim kullanıyorum ve FPS baya bir düşük. PS5ten 4 e geri dönmek zorunda kalmıştım. Termal macun ve temizliğini yapıp sonucu sizlerle paylaşacağım. Önerileri alabilirim.

• Durup dururken bugün itibariyle connection problem yapıyorum PC'de. Var mı bilgisi olan arkadaşlar?

• mosyoihtiyar kullanıcısına yanıt
    Hangi saatlerde oynuyorsunuz

• AnArchyHuOz kullanıcısına yanıt

psn ekle

• ZelHaS Z kullanıcısına yanıt

Psn: AnArchyHuOz

• AnArchyHuOz kullanıcısına yanıt

Okey

• visceroid V kullanıcısına yanıt

Unable to access online services hatası alıyorum arkadaşlar. Daha önce de böyle olmuştu modem arayüzünde UPNP özelliğini aktifleştir düzelir denmişti. Yaptığımda düzelmişti ama şimdi aylar sonra aynı durum var. Yok mu bilgisi olan?

• Yeni gelen güncelleme yeni neler geldi ?

Dostum bende de arada oluyor bak şöyle çözüyorum. Dene bana dön.

-Telefonun internet Paylaşımını Aç Ve Ps'yi Elefon İnternetine Bağla.

-Oyuna Gir

-Oyuna Girdikten sonra O hatayı Vermeyecek.

-Lobiye girdikten sonra ps menüsü ayarlardan hemen ps'nin asıl bağlı olduğu wlan yada lan her neye bağlı ise ona bağla, bağlar bağlamaz hemen oyuna geri dön. telefon internetinide kapatmayı unutma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 29 Temmuz 2022; 11:45:27 >
  • -PoseidoN- kullanıcısına yanıt

PC kullanıyorum. Kablolu bağlantı ile...

Tamam farketmez telefonu wifi yap pc ni bağla oyuna gir lobby den sonra tel wifisinden çıkıp kullandığın kabloluya bğalan geri hemen oyuna dön oyunu kapatma.

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt

Edit : Deneyelim bakalım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visceroid -- 29 Temmuz 2022; 12:16:17 >
  • 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.