Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
118
Favori
388.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam kaynak var mı bu açıklamayı görebileceğimiz ?

• saameet_06 S kullanıcısına yanıt
    betheasdayi aldiklarinda da ayni seyi soylemisti sonra ne oldu gorduk.

adam 70 milyar dolar verecek bir de rakip konsola oyun verecek oyle mi? :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • oryuken O kullanıcısına yanıt

Artık Co'un yeni oyunları ps4-ps5'e gelmeyecek diyorsunuz o zaman. Eski oyunları ne olacak warzone,modern warfare vs

x2 satma işi geçen nesildi. Cod artık xbox-pc özel dediler mi olay biter. Konsol satışlarında ps çok geriye düşer. Sadece Cod oynayan, başka oyuna bakmayan milyonlar var.

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt
    Eski oyunları olduğu gibi duracak. Zamanla eski oyunları major update aldığında bu Xbox tarafında olacak.
    Güncellemeler skin vs. Gibi şeyler Xbox tarafında ağırlıklı olur.
    Zaten zamanla cod kitlesi Xbox tarafına geçmeye başlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Satip alan salak mi oluyor ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ps satip xbox almak bizim gibi fakir ulkeler icin gecerli dusunce

amerikali avrupali adam icin 500 birimlik oyuncaklar bunlar. ps i olup cod oynamak isteyen adam yanina gaming pc alir isi cozer.

sifirdan konsol alacak adamin akli ister istemez xbox a kayacak artik. konsolda fps dedin mi artik tek cevap xbox oldu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar xbox series s de warzone a yeni başladım ama çok ölüyorum yavaş yavaş geliştirir miyim kendimi ? pc de iyi oynardıkda burda afalladık biraz :D

• Lütfen blok atma , hayatım senin blok atıp atmamana bağlı yalvarırım blok atma... Enkaz seni.

@aschil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 19 Ocak 2022; 18:26:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oryuken O kullanıcısına yanıt

hocam şu an söyledikleri bu, ilerde fikirleri değişirse o zaman konuşuruz. Adam gamepass e getirir, PlayStation da da 70 dolara satar fark yaratır, 2 taraftanda kazanır.

vg247
    It's not Microsoft's "intent to pull communities away" from PlayStation with Activision acquisition
    https://www.vg247.com/its-not-microsofts-intent-to-pull-communities-away-from-playstation-with-activision-acquisition

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saameet_06 -- 19 Ocak 2022; 20:51:0 >
  • x3x kullanıcısına yanıt

ileride ne derler bilmiyorum fakat şu an demiyorlar. ben öyle olacağını da düşünmüyorum. konsol bizde pahalı, yurt dışında adam gider PlayStation ın yanına bide xbox alır cod oynar.

vg247
    It's not Microsoft's "intent to pull communities away" from PlayStation with Activision acquisition
    https://www.vg247.com/its-not-microsofts-intent-to-pull-communities-away-from-playstation-with-activision-acquisition

Tabiki alır yanına bir tane bizim öyle bir lüksümüz yok maalesef bir oyun için de iki konsol kullanmak gereksiz PS sadece Cod dan ibaret değil sadece Cod oynayanlar için orası ayrı o zaman satar ps5 alır Xbox

Xbox exc oyun yapmazsa yine değişen birşey olmaz Xbox bedava bizde çok istiyorsak para verip alırız PS ye devam

Xbox exc yaparsa Cod oyununu o zaman dediğim gibi çok isteyen Xbox alır rekabet olması iyi de bir firmayı satın alarak değilde yeni sağlam oyunlar çıkmasi lazım

Sony yeni oyunlar çıkarır piyasaya ben şahsen PS de ki exc oyunlarıni Cod oyununa tercih etmem

Zaten sürekli bir hata oluyor oyunda modern warfere aldım güncellemeler aşırı yüksek

Şuanda ps5 de warzone oynuyorum market de oyun donuyor 5 sn ye filan o donma sayesinde baya öldüm sırf oyunun hatasından dolayı normalde 2 sn ye de yapacağım şeyi oyun hatası yüzünden yapamıyorum

Yeni codlar %90 PC ve Xbox exc. Olacak.
    Aynı Bethesda yı alıp yeni çıkacak oyunların exc olacağı gibi.

Amaç zaten kendi platformlarına (gamepass) oyuncu Çekmek.
    Adamlar salak mı 70 milyar basıp gamepass olmayan platforma oyunlarını çıkarsınlar.
    Ha belki şöyle olur sadece codlar çıkar çünkü coddan felaket para geliyor.
    Ancak onun dışında oyunların PlayStation'a gelme ihtimali çok düşük.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PauLevesque kullanıcısına yanıt

hocam zaten ben Cod bağlamında konuştum, arkadaş böyle bir soru sormuştu çünkü. dediğin gibi de olabilir. zaman gösterecek.

• 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.