Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.635
Cevap
118
Favori
387.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fow ayarı yok alışman zor olur.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Call of Duty: Vanguard & Warzone - Attack on Titan: Levi Edition Bundle | PS5, PS4

PlayStationyoutube
    https://www.playstation.com/en-us/games/call-of-duty-vanguard/ The walls have come down! The Survey Corps has enlisted in the war in the Pacific. Join them today with Tracer Pack: Attack on Titan - Levi Edition Bundle, available now across #Vanguard and #Warzone.
    https://www.youtube.com/watch?v=gOv2eZ0yxBg
  • Ekip olarak uzun zamandır uzak kaldık oyundan iş vesilesiyle. Yayınlardan vs bir kaç gündür izliyoruz. Arkadaşlar bizim mart 2020’de başladığımız oyun ne olmuş böyle ? İnanın biz bu oyuna başlamadık. Bu harita rezilliği nedir ? Bir de bu silahlardaki anlamsız büyüklüğü kimse fark etmedi mi acaba.

Bir sorum var, eskiden grau, m4, krig vs tarzı modern silahlar vardı oyunda. Şimdi izlediğimiz kadarıyla kimse kullanmıyor bu silahları. Bunlar oyundan mı kaldırıldı ? Bir de bu map değişecek mi ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • jacquerr kullanıcısına yanıt
    yeni meta silah ve eklentileri için şuradan fikir alabilirsin;
    https://warzoneloadout.games/

verdansk, yakında olmasa da; bir süre sonra geri gelir diye düşünüyorum ben. açıklama yaptıklarını görmedim bu konu hakkında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt

ben normalde meta ve eklentiler için wzranked.com'a bakarım hep. paylaştığınız siteye ilk defa girdim. mesela sizin sitede mp-5'in eklentilerine baktığımda wzranked'deki mp5'in eklentileri ile farklı. neden öyle? hangisi tam doğruyu gösteriyor?

bir de wzranked'a bakan biri cevaplarsa sevinirim. silahı 2 tip gösteriyor. 1) most popular 2) best k/d. bu ikisinden hangisi seçmek daha iyi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nxplay -- 21 Ocak 2022; 23:50:53 >
  • nxplay kullanıcısına yanıt
    ben de o iki siteden yararlanıyorum fikir oluşturmak adına.
    gerisini deneyip kendin tecrübe edip seçeceksin hocam. :) mesela movement ağırlıklı oynamıyorsan ve meta görünen eklenti movement öncelikli ise, onun yerine farklı bir şey takarsın gibi…

• Arkadaşlar merhaba

Microsoft'un Blizzard'ı alması sonucu artık Blizzard Shop TRY Para birimine döner mi sizce benim suan en merak ettiğim konu bu?

Ayrıca Warzone'da dileyen arkadaşlarla beraber oynayabiliriz. Yabancılarla oynuyoruz kimisi trol vs. bu şekilde oynar isek beraber iletişimimiz ve kordinasyon daha yüksek olur o yüzden isteyen olursa ekleyelim birbirimizi.

• Ps5 warzone oynayan varmı? Psn: SavasLordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hollanda ve diğer avrupa ülkerinden yabancı arkadaş grubumuz var, whatsap grubu kurup dün private loby açıp oynadık ilk defa, dün akşam 6-7 takım çıktı 4 er kişiden. Sadece rebirth island oynuyoruz. Tek veya takım halinde katılmak istiyen olursa whatsap grubuna ekliyebilirim sayıyı arttırmaya çalışıyoruz daha rahat takımlar oluşturulsun diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIBYII -- 24 Ocak 2022; 15:43:25 >
  • IIBYII I kullanıcısına yanıt

Dostum ben katılmak isterim ortalama üstü bir oyuncuyum bakarsınız görürsünüz beğenmez iseniz çıkarabilirsiniz.

• 10.Videodan önceki Video Sizlerle :S

DcNeusyoutube
    Warzone Best moments/En iyi anlar#9 Warzone Best kills iyi seyirler
    https://www.youtube.com/watch?v=jM6jTobxy9M&feature=youtu.be
  • DcNeuS kullanıcısına yanıt

hocam senin gibi şöyle zıplayarak kayarak oynayanlar beni fitil ediyor ya, gamepad den zar zor oynuyoruz zaten o seriliğe tepki vermek çok zor :D

• aaah Verdansk aahh 

• mrtilhano333 kullanıcısına yanıt

O movement in en iyisini Gamepad ile 20-20 sens de yapiyorlar hocam yalniz bilgin olsun  

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    gamepad nasıl bozulmuyor o kadar stick basmaya, pedallı mı kullanıyorlar acaba ? gerçi adam bozulsa yenisini 40 birime alıyor, biz gibi 1.200 birime değil 😂

• mrtilhano333 kullanıcısına yanıt

Bu arkadaş gibi mi? Belki de sizsiniz :)

• Oyun optimizasyonu aşırı kötü olmaya başladı, 50 fpsyi bile zor alıyorum. Üst seviye PC konfigrasyonum olmasına rağmen lag ve ping yükselmesi de cabası. Oyunu kaç kere sildim yükledim fayda etmedi ayrıca herşeyi silip tekrar kuruyorum ama eski grafik ayarlarım yine uygulanıyor anlamadım gitti bu sorunu. bildiğin 2K maximum ayarda 720p çözünürlük gibi oynuyorum,hele şu atlama öncesi uçak introsu 15 fps nedir arkadaş ya. Kaç kere yazıyourm bu sorunu ama kimse yaşamıyor herhalde. Microsoft'a satılması çok çok iyi oldu. Bir ayar çekerler inşallah.

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt

Dualsense veya stock bir gamepad ile oynamiyorlar hocam cogu scuf veya elite controller kullaniyor. Duz controller ile oynayanlar ise en kotu kontrol freek kullaniyor. Bahsettiklerimin hepsi PC icin bu arada, konsolda fov yuzunden boyle movementlar yapilamiyor.

Automatic tactical sprint kullandiklari icin stick ile cok isleri olmuyor.

• selamlar beraber oynamak isteyenler varsa ekleyebilir.

oyundan ekleme : CircleZcak#5058720

discord : Zackspin /30#5632

• Pc'de oynayanlara allah sabır versin, adamlar araba ile hem uçuyor hem vuruyorlar.  

Runaryoutube
    Join The Raging Nation! https://discord.gg/rw7UAnDRCD
    https://www.youtube.com/watch?v=XHQIYBLY7BI
  • 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.