Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
118
Favori
388.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun sezon 1 olmuş, niye böyle oldu da 7-8.. diye gitmedi?

bir de herkezin seviyesi 1'e düşmüş

• Arkadaşlar son patch ile fps düşüklüğü yaşayan var mı ? Genelde max 125 min 90 fps görürdüm, bu gün downtownda 76 ya kadar düştü fps.

Ryzen5 3600 ve rtx 2060 var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Stalker Batman

Arkadaşlar son patch ile fps düşüklüğü yaşayan var mı ? Genelde max 125 min 90 fps görürdüm, bu gün downtownda 76 ya kadar düştü fps.

İçine etmişler oyunun

• ryzen 3900x ve 3080 var hocam bariz fps düşüşü var oyunda 20-30 fps civarı...

• Ryzen 1600 af RX580 var bendede aksine yükselmiş gibiydi.Bu akşam detaylı denerim...

• nxplay kullanıcısına yanıt

Cold War ile birleştirdikleri için 1.sezon diye başlattılar...

• 15-20 fps düşmüş oyun. 150-160 alırken 130-145 almaya başladım downtownda. Yeni silahlar da garip olmuş mac10 ve bir tane ar baya güçlü. Jugg chopper alıp ölürseniz ve geri doğarsanız görünmez oluyorsunuz bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playstation'a baya yüklü güncelleme gelmiş. Nedir bunun içeriği bilgisi olan var mı?

• Kendi açımdan güncellemeyi yorumlamak istiyorum. Öncelikle daha önce de yazdığım gibi hiç harita gelmeseydi ben yine 1 sene daha bu oyunu oynardım o kadar seviyorum. Ama abartılı reklamlarla büyük beklenti yaratan güncelleme ben dahil çoğu kişinin beklentisini karşılamadı. Oyun hataları da cabası. Çünkü verdanskın yanına onun gibi yeni bir harita geliyor diye bir algı oluştu. Ben yine de iyi yönlerinden bakmak istiyorum. öncelikle yeni harita çok ufak ama bol aksiyonlu zevkli bir hale getirmişler eğer bunu event olarak değil de sürekli tutarlarsa çok oynanacağına eminim çünkü hem zevkli hem kısa sürüyor. Silahlara gelirsek, evet çok çeşit gelmiş özellikle sniper ve marksman silahları eski warzone silahlarının yerine büyük ihtimalle geçecektir. Karakterler de keza gayet güzel hepsi hoşuma gitti. Benim için tek ve büyük problem oyunun en sevdiğim mekaniğinde yeni cold var silahlarını kullanamamak geliştirememek oldu. Ben multiplayer için mw yi satın almıştım ve boş zamanlarımda silahları geliştirip altınlarını açmaya çalışıyordum. Ama yeni silahlarla sadece cold war oyununun multiplayerında oynanıyor. Evet evet bu basit şeyi düşünemeyerek heveslendim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Stalker Batman

Arkadaşlar son patch ile fps düşüklüğü yaşayan var mı ? Genelde max 125 min 90 fps görürdüm, bu gün downtownda 76 ya kadar düştü fps.

Ayarlar ultra da mı ?

• Arkadaşlar eklerseniz atabiliriz.

GT i30alp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2 tane sorum olacak, yardımcı olursanız sevinirim

benim loadout'da kullandığım silah M13. onu oynayarak biraz level'ını arttırmıştım, bir de gunsmith'de biraz daha iyi hale getirmiştim

geçenlerde nikto diye bir operatör satın aldım. sanırım onun yanında Cerulean (kilo141) diye siyah mavi bir silah geldi.

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

1) sizce bu silah M13'den iyimidir? hep onunla oynayıp level'ını arttırmaya değermi?

2) silahla ateş ettiğimde en az sarsma tepme, hedefi kaydırmama hangi özellikte oluyor? accuracy'mi? control'mü? ikisi arasınkaki fark nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nxplay -- 17 Aralık 2020; 23:17:29 >

• musab63 kullanıcısına yanıt
    ben oynamıyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • musab63 kullanıcısına yanıt
    Eklerim hocam
  • Series s de oyun geçen sene düz xboxda oynadığıma göre daha kötü geliyor gözüme.Cold wara alıştığım için mi acaba?Cold war mükemmel bu çamur gibi resmen.

Onun dışında sürekli aynı silahlar çıkıyor geçen seneye göre aşırı sinir oldum.Düzhün loot yapamıyoruz resmen.Yeni harita bilenler bilir bo4deki harita ama o çok daha güzel ve akıcıydı.Ekstradan zombileri vardı.Mw dokusu benim hoşuma gitmiyor sanırım.Bunlar beni üzdü umduğumu bulamadım.Bence warzoneları tamamen ayırmaları lazım.Black ops4deki warzone gibi olmalı cold warın ki

• Arkadaslar ps 5 üzerinden warzona girdim ve rakibi duydum döndüm lakin görünmezlik hilesi yapmış crosplayi acmayın pc cilerde bnce konsol alın oyun konsolda oynanır
    dikkatli bakın adam çok rahat görünmez oldugunun farkında belli
    yazssık

• Hayattan soğuttu bu oyun yüzünden kanser oldum yemin ediyorum. Yeni güncellemeye mi söversin birleştirmeye çalıştırdıkları oyuna mı söversin. Harita verdik diye fragman çekene mi söversin. Yeni silahlar ayrı dert sniperlar scope açınca sanki dürbünü başkası tutuyor 2 saate yana geçiyor. BR haritaya atladın yerde bulunan basic silahlar bu kadar kötüsü olamaz mekanik sıfır. Tam çatışmaya giriyorum 30 fps düşüyor. bi önceki sezonda böyle şeyler yoktu. Şimdi birde tam oyun esanasında tak dev error hataları geri döndü. Bu kadar rezil bir firma olamaz. 7 sezon oldu oyun leş gibi bir tane şu oyundan memnun adam görmedim. pingler donmalar say say bitmez resmen rezalet..

• nxplay kullanıcısına yanıt

hocam ben ikisiyle de oynuyorum. silahların birbirinden üstünlüğü yok açıkçası. sizin oynayış tarzınıza göre değişiyor.

silah sağa sola ve yukarı aşağı tepmesini azaltmak için control ü yükseltmeniz gerekiyor fakat genelde bu tarz işlemler mobilityden götürüyor.

özellikle recoil control veren eklentiler takabilirsiniz.

kullandığım ar loadoutları:

m13

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

kilo:

Monolithic Suppressor

Singuard Arms 19.8″ Prowler

Commando Foregrip

VLK 3.0x optic (kullanıma göre değişebilir)

60 Round Mags

• quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

arkadaşlar 2 tane sorum olacak, yardımcı olursanız sevinirim

benim loadout'da kullandığım silah M13. onu oynayarak biraz level'ını arttırmıştım, bir de gunsmith'de biraz daha iyi hale getirmiştim

geçenlerde nikto diye bir operatör satın aldım. sanırım onun yanında Cerulean (kilo141) diye siyah mavi bir silah geldi.

1) sizce bu silah M13'den iyimidir? hep onunla oynayıp level'ını arttırmaya değermi?

2) silahla ateş ettiğimde en az sarsma tepme, hedefi kaydırmama hangi özellikte oluyor? accuracy'mi? control'mü? ikisi arasınkaki fark nedir?

Hocam meta döneminden çıktı bu silahlar boncuk atıyor resmen :) yeni silahlar vs gelmiş nasıl oldu hiç bir fikrim yok şuan.

• GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt

xm4 kasıyorum ben de cold war silahı, gerçekten warzone ar'lerine göre üstünlüğü var özellikle attachment eklemelerde.

• 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.