Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
118
Favori
388.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
93. Sırada  bugün en iyi #27
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

16 Aralıkta gelecek güncelleme.

Fakat ben anlamıyorum mekanikleri aynı değil iki oyunun nasıl olacak bu iş ve büyük ihtimalle cold war silahları uzun bir süre op olacak cold war satmaya yönelik bir hamle gibi geliyor.

• arkadaşlar yardım istiyorum.uzun bi aradan sonra oyunu indirdim ve tekrar oynamak istiyorum ancak bulundugum ülke arjantin olarak gozukuyor ve telefon bilgilerimi büncellemek istedigimde kabul etmiyor. telefonda girmedigim icin oyunu oynuyamıyorum. profilimden bulundugum bolgeyi nasıl turkiye olarak değiştire bilirim. hack mi yedim yoksa? mailim filan dogru calısıyor. mail e kod geliyor. ama arjantini değiştiremiyorum.

• ellerimkirli kullanıcısına yanıt

Warzone + mp + spec ops bende 160 küsür gb. Campaigni silmiştim.

• karşı kaarşıya kalınca ddurakssama oluyor.sizdede oluyormu

• WE neED W kullanıcısına yanıt

Hocam Cold War dan warzone a tıkladığın da direk warzone a geçiş yapıyor. Yani Cold War sahibi biri Mw mekaniğiyle oynuyor. Mw operatörlerinin yanı sıra Cold War daki operatörlerini de kullanabiliyor. Classları warzone da göremedim henüz. Şuan için yok diyeyim daha doğrusu. Her iki oyun da var ben de. Cold War dan Warzone a geçen oyuncuya çocuk oyunu gibi gelicek warzone. Çünkü grafikler mekanik gerçekten kötü. O mekanikle yüksek killer alan adam warzone da ne yapmaz sen düşün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tolgatmc T kullanıcısına yanıt

8gb ram ile oyanayamazsın dostum. Youtube ta videoları var 8gb ram oynanışla ilgili. Oyunu açar mısın? açarsın. Ama oynanış diye birşey olmaz.

• Maff kullanıcısına yanıt
    Doğrudur birkaç oynanış videosu var ama eski videolar 1 yılda çok güncelleme geldi oyuna. Acaba 16 gb'e çeksem rahatlar mı yine kasar mı rahat oynayamadıktan sorma hiç oynamam daha iyi :)
  • aviator_ kullanıcısına yanıt

Mükemmel internet alt yapılarımız sayesinde akşamları oyunlar oynanamaz hale geliyor. 220ms ile maalesef oynanmıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jetsons -- 14 Aralık 2020; 9:31:12 >
  • jetsons kullanıcısına yanıt

60 Ms de bile gecikme oluyor mermiler gitmiyor resmen adama. Uydunet zaten sorunlu bizim burada. Daha da kötüye sardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgatmc

Doğrudur birkaç oynanış videosu var ama eski videolar 1 yılda çok güncelleme geldi oyuna. Acaba 16 gb'e çeksem rahatlar mı yine kasar mı rahat oynayamadıktan sorma hiç oynamam daha iyi :)

Sanal bellek ayarı yaparak bir nebze sistemi rahatlata bilirsiniz youtube üzerinde videolar mevcut özellikle düşük sistemde çok işe yarıyor.Bu ayarı yaptıktan sonra BF5 oynayan kuzenim stutter ve drop olmadan akici oynuyordu

• Arkadaşlar

İ5 9300 16 gb ram gtx 1650 ssdli laptop var. Daha önceden çok güzel fpsler alırken, grafik ayarları fps artırma gibi videolar izledim ve de oyun hepten çekilmez oldu benim hatam sonucunda. Oyunu silip baştan yüklememe rağmen 40 fps de kilitli kalıyor. Gecikme 100'den aşağı inmiyor. Geforce experience ayarlarını denedim,olmadı, en düşük ayarlara getiriyorum gene olmuyor. 40 fps geçmiyor oyun, neden olabilir. Vram kullanımı bir iki ayar artırınca direkt kırmızıya geçiyor.

• Arkadaşlar duo yada tririos oynamak isteyen ekleyebilir.
    Xbox GT:

i30alp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • War Rock W kullanıcısına yanıt
    Benim 3000 mhz ramler 2300 de çalışıyodu, 3000'e çektim 15 fps arttı. En yüksek 60 fps alıyırdum 75 oldu
  • Freesync kapatınca en yüksek 75 olan fps 100'ün üzerine çıktı.
  • Broon kullanıcısına yanıt
    Çıkalı 1 sene oldu aynı haritayı 1 sene daha oynarım. Ama 5 6 arkadaş var sürekli ve sürekli oynuyoruz. En az 2 günde 1 garanti. Hem makara oluyor hem güzel zaman öldürüyoruz tabi pandeminin etkisi de var. Ama ben tamamen arkadaş ortamına yoruyorum o yüzden sıkılmadık, tabi kişiden kişiye değişir.
  • Maff kullanıcısına yanıt
    8 gb Ram 4 gb rtx 480 ekran kartı ile oynuyorum hocam. Daha iyisi tabii ki daha zevkli olur ama ben çok çok zevk alıyorum şu an.
  • Bambusbonze kullanıcısına yanıt
    Yorumları okudukça tuhafıma gidiyor. Ben 8 gb Ram ile 1 senedir oynuyorum ayarlar normal ve low karışık. Nasıl bu kadar emin konuşuyorsunuz anlamadım.
  • Arkadaşlar acaba yarın saat kaçta gelir güncelleme? Ona göre eve gelip pc yi açmayı düşünüyorum. Bilen var ise çok makbule geçer
  • Rzgtl kullanıcısına yanıt

sabah 10da

• Ps4'e 21 gb güncelleme gelmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.