Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.162
Cevap
111
Favori
231.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 19 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 944
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 15
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 111
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • korsan067 (119 mesaj) rockerroll (114 mesaj) Arisaka (103 mesaj) Bilgisayar Teknisyeni (94 mesaj) NecroCyber-777 (64 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2821 mesaj) Mobil (1242 mesaj) Mini (167 mesaj) Uygulama (932 mesaj)
  • @
17 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Call of Duty Serisi >> Call of Duty: Warzone [ANA KONU]
Giriş
    2396 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Death From Above

euro ıle alsan 60 euro x 8
    Popüler playlistlerde hilecilere denk gelıyorum genelde,onun harıcı nadir,yenı oyun cıkıyor 2-3 aya hılecılere cozum gelmez artık,zaten normalde de ıpledıklerını sanmıyorum gostermelık hep.
    bu saatten sonra sıfır alınmaz bence,ya ındırım bekle veya ıkıncı el hesap kovala 100 liraya falan satan varsa,

Alıntıları Göster
    playlist nedir diye sorsam :D

oyun gramerini çözmek biraz zor ilk çıktığı zamanlar ekran kartım iyi olmadığından hiç oynamayım dedim.

şimdi 120 fps oynayabildiğim için biraz sardım fakat dediğim gibi hileci denk geldiğince çok net belli oluyor.

zaten ortalık macroculardan geçilmiyor bizim silah gökyüzüne bakar adam taramalıyı tekli moda almış sniper niyetine kullanıyor :D

bakalım umarım güzelim oyun heba olmaz.

şimdilik silah yükseltme ve royal pass görevlerini hallediyorum

neyseki 1 kere aldık mı görevleri yaparsak sonraki tüm royalpasslar ücretsiz :D

• Yarbay
    2396 Mesaj
    xbox veya ps5'e geçiş için soruyorum

pc'de ki mevcut üyeliğimi farklı bir plartformda da kullanabiliyor muyum?

xbox ve ps4'de kendi üyelik tipleri ile giriş yapılıyor sonuçta oyuna mgsv'de bu mümkün değildi.
    |
    |
  • Yarbay
    3387 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

playlist nedir diye sorsam :D

oyun gramerini çözmek biraz zor ilk çıktığı zamanlar ekran kartım iyi olmadığından hiç oynamayım dedim.

şimdi 120 fps oynayabildiğim için biraz sardım fakat dediğim gibi hileci denk geldiğince çok net belli oluyor.

zaten ortalık macroculardan geçilmiyor bizim silah gökyüzüne bakar adam taramalıyı tekli moda almış sniper niyetine kullanıyor :D

bakalım umarım güzelim oyun heba olmaz.

şimdilik silah yükseltme ve royal pass görevlerini hallediyorum

neyseki 1 kere aldık mı görevleri yaparsak sonraki tüm royalpasslar ücretsiz :D

Alıntıları Göster
    playlist dedıgım mp menusunde sol tarafta sıralı oyun modları veya populer maplerin (shipment/shoothouse)7-24ü falan oluyo onlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    213 Mesaj
    arkadaşlar xboxta warzone oyunu klavye mouse ile denedim. şimdi xbox kolu ile oynamak istiyorum fakat klavye mouse kilitli görünüyor. nasıl kilit açılabiliyor
    |
    |
  • Onbaşı
    29 Mesaj
    herkesin birlikte oyun attığı sadece call of duty türkiye’ye özel 500+ kalabalık bir discord ve klan grubumuz var tek olan veya takım oyunu arayan arkadaşlar gelip rahatlıkla oyun bulabilirler aynı kd de olan kişilerle kd odalarında da oynayabilirler ayrıca klana da katılıp ekstra exp kazanabilirler. takım oyunu oynayacak aktif kişi bulmak dışında oyun ile ilgili haberleri, sohbetleri, güncellemeleri de takip edebilirsiniz.

linkhttps://discord.com/invite/MDhCkvG

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    102 Mesaj
    Rtx 2060 1080p 60Hz için ideal görüntü ayarlarını bir türlü bulamadım. Tavsiyesi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Kvothe_ -- 22 Ağustos 2020; 22:28:13 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1084 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar,
    Ben Win10 Pro-2004 sürüm işletim sistemiyle CoD Warzone oynamaktayım. Ekran kartım da XFX RX 5700XT AMD ve kendi uygulamasından kurduğum son sürüm driver kullanmaktayım (20.8.2). 2k 144hz monitörüm var ve oyun içi grafik ayarlarını da buna göre yapılandırdım. SSD bellek mevcut ama 250gb kapasitesi olduğundan oyunu 1TB'lik HDD'ye kurmuştum. Ekran modu olarak "Fullscreen" seçili şekilde ortalama 120fps almaktayım oyun içerisinde. Yaşadığım sorun ise internet bağlantımda vs. hiçbir sorun olmamasına rağmen oyun oynarken arada anlık kasılmalar yaşıyorum. Göz kırpma gibi diyebiliriz, 1 saniyenin altında donma olup oyun tekrar normale dönüyor. Her dakika tekrarlıyor neredeyse bu durum. Grafik ayarlarında ekran modunu "Windowed" yapıp onaylayıp, tekrar "Fullscreen"e alıp onaylayıp oyuna döndüğümde bu sorun düzeliyor ama bir süre sonra bu donmalar gene başlıyor. Aynı sorunu yaşayanlar veya önerisi/bilgisi olanlar varsa bana yardımcı olabilir mi? Çok teşekkürler.

Ekleme: Oyunu HDD ‘den SSD ‘ye taşıdım ama değişen bir durum yok, ara ara bu sorun devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simültane -- 23 Ağustos 2020; 14:53:44 >

• Yarbay
    2334 Mesaj

Hocam, aynı sorunu bende yaşıyorum. Oyunu tekrar silip yeniden yükledim. Yapmadığım birşey kalmadı. Sadece bu oyunda milisaniye takılmalar oluyor. bazen çok oluyor, bazen hiç olmuyor. paket kayıplarına kadar baktım herhangi birşey bulamadım. Ekran kartı 2070 super. Diğer hiçbir oyunda sorun yaşamıyorum. Ben oyundan kaynaklandığını düşünüyorum.
    |
    |
    Simültane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1084 Mesaj

Yanıtladığın için çok teşekkür ederim. Bu konu bende takıntı olmaya başladı. Sistemi satınaldığım yere de bilgi verdim, onlar da birkaç test yapmamı istediler ama yaptığım testlerde bir problem gözükmüyor. Bu sorun kişilere özel mi anlamadım. Bir sürü oyun içi ve ekran kartı uygulaması grafik ayarlarıyla uğraştım yine aynı. Ben win format atmayı düşünüyorum ama emin olmadan boş yere uğraşmak istemiyorum. Sen format atmış mıydın acaba? Bir de anakart ve işlemci modelini söyleyrbilir misin? Ben Gigabyte Aorus B450M anakart ve Ryzen5 3600 işlemci kullanıyorum. Selamlar...

|
    |
    Xdian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    178 Mesaj

Konuyu değiştirmiş gibi olacağım ama benzer sorunları Apex Legends'da yaşadınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hit2934 -- 23 Ağustos 2020; 18:24:49 >
    |
    |
  • Yarbay
    7071 Mesaj

radeon relive instant replay açıksa kapat

ayrıca şunu yaphttps://www.youtube.com/watch?v=0g5rpuXTyYU&feature=youtu.be
    |
    |
  • Yarbay
    4960 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EgeliLodos

Arkadaşlar 1 haftadır packet loss hatası alıyorum. %50 %80 sra paket kaybı gösteriyor.

Diğer oyunlarda sorun yok ama bu lanet gelesice oyunu oynayamıyorum.
    En son gelen güncelleme ile bütün bağlantı sorunum düzeldi. Merak edenler için bilgi vereyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1084 Mesaj

İlgilendiğin için teşekkür ederim. Relive instant replay yüklü değil bende uygulaması. Normal ekran kartı yazılımında da göremedim öyle bir ayar ama görüntü kaydetmelerin hepsi devre dışı gözüküyor. Bahsettiğin youtube’taki ayarı yaptım ve 1.5 saattir oyundayım hiç bir anlık donma yaşamadım şuana kadar. Umarım sorunum hallolmuştur. Denemeye devam edeceğim, eğer yine de donma olursa buradan yazacağım. Çok teşekkürli ederim

|
    |
    Winter Is Coming kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1084 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: hit2934

Konuyu değiştirmiş gibi olacağım ama benzer sorunları Apex Legends'da yaşadınız mı?
    Apex bende yüklü olmadığından bilmiyorum hocam. Tek oyun oynadığımdan diğerlerindeki durum hakkında bilgim yok.

|
    |
    Bahsedilenler: hit2934
  • Yarbay
    2334 Mesaj

Windows format atmadım. Diğer oynadığım rdr2, gta5 ve ets2 mp sorun yaşamıyorum. Tam emin değilim ama sezon 5 ten sonra olmaya başladı daha önce sorun yoktu. Sistem 10700k, msi z490 ace, 32gb 3800mhz. Bugün sorun yaşamadım mesela.

|
    |
  • Binbaşı
    1084 Mesaj

Ben dün youtube üzerinden verilen yöntemi uyguladım, onunla ilgili midir bilmiyorum ancak hiç sorun yaşamadım. Bakalım gözlemleyeceğim. Bilgiler için teşekkürler. Sırf SSD’ye atmak ve denemek için SSD ‘de daha önce kurduğum oyunları sildim ona yanıyorum :-) onları bir ara HDD’ye tekrar indireceğim artık yapacak birşey yok. Gelen irili ufaklı güncellemelerin etkisi olabilir dediğin gibi, birşeyi yaparken kullanıcılar özelinde başka birşeyi bozuyor olabilirler...

|
    |
    Xdian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    334 Mesaj
    Arkadaşlar Warzone almaya kalksam gamepad ile oynayan klavye mouse karşı bir tık önde mi olacak.
    Bir sorum daha var
    Oyunu parayla aldık silahlar İçin ekstra yine para mı vermemiz gerekecek. Yada ekstra parayla bir şey alma zorunluluğu var mı

• Yüzbaşı
    529 Mesaj
    dev error 6328 sorunu yaşayan, çözümünü bilen var mı?
    |
    |
  • Teğmen
    102 Mesaj

Warzone’u ücretsiz oynayabilirsiniz. Single ve multi bölümleri ücretli sadece. Tüm silahlar para vermeden de açılabiliyor. Yalnız daha uzun sürüyor. Benim fikrim klavye mouse daha avantajlı. Crossplay’i kapatırsanız aynı platformdan rakipler gelir.

|
    |
    defro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
ankara gülüş tasarımı
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,375
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.