Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
118
Favori
388.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Melburg

Gitmez account'a bağlı onlar

Alıntıları Göster
    Çok teşekkürler
  • şu rus işi vpn alımını nasıl yapacağız.

ve izli mermi olayı hangi silahlar'da var aldığımız pakette bu varmı nasıl anlarız.

ve kimse hile konusunda yazmamış asia sunucusunu denedim geçenlerde son oldu bir daha giriş yapmam duvarın arkasını nokta atışı yarıyorlar parasutle hızlıca indiğin halde indiriyorlar eliyle koymuş gibi buluyorlar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

şu rus işi vpn alımını nasıl yapacağız.

ve izli mermi olayı hangi silahlar'da var aldığımız pakette bu varmı nasıl anlarız.

ve kimse hile konusunda yazmamış asia sunucusunu denedim geçenlerde son oldu bir daha giriş yapmam duvarın arkasını nokta atışı yarıyorlar parasutle hızlıca indiğin halde indiriyorlar eliyle koymuş gibi buluyorlar :D
    çalışan bi vpn bulup rus battlenetten alacaksın,
    tracer olan paketlerde sol tarafta açıklama var anlarsın ,bide silahların fotosunda uzerınde hızlı hızlı gecen renkler var(kırmızıysa kırmızı,morsa mor )o sekılde de anlarsın,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mk4Ever. kullanıcısına yanıt
    Warzone silinmiyor sanırım ama bunlar siliniyor : https://support.activision.com/modern-warfare/articles/reducing-storage-for-call-of-duty-modern-warfare
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetsons

Warzone silinmiyor sanırım ama bunlar siliniyor : https://support.activision.com/modern-warfare/articles/reducing-storage-for-call-of-duty-modern-warfare
    Çok teşekkür ederim hocam..
  • Xbox için uygun fiyata call of duty modern warfare P2 hakkı satılır. İlgilenen PM atsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: n201

çalışan bi vpn bulup rus battlenetten alacaksın,
    tracer olan paketlerde sol tarafta açıklama var anlarsın ,bide silahların fotosunda uzerınde hızlı hızlı gecen renkler var(kırmızıysa kırmızı,morsa mor )o sekılde de anlarsın,

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim güncel fiyat nedir cpsiz vs. en uygun bosa ugrasmayalım 20-30 tl ise
  • quote:

teşekkür ederim güncel fiyat nedir cpsiz vs. en uygun bosa ugrasmayalım 20-30 tl ise

Alıntıları Göster
    şuan ındırım yok, 180-200 liraya falan gelıyodur oyun bu halıyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: fozdemir

Hala server disconnected hatası alıyorum. PC de hata almaya devam eden var mı?
    Selamlar. Benzer bir sorun bende de var. "unable to access online services" diyor oyun sırasında.

Bir çözüm bulabildiniz mi?
  • Grafikleri güzel, henüz oynamadım

• Grafikleri güzel, henüz oynamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: n201

şuan ındırım yok, 180-200 liraya falan gelıyodur oyun bu halıyle.

Alıntıları Göster
    genede tr'de euro il almaktan baya iyi gibi.

hile olmadığından emin olsam alınabilir.

hileci olduğunu düşündüğüm çok kişi var bi maçta çok güzel oynarken 1 maçta 4 kişi bütün oyunu dar ediyor herkse 5-6 grup birden alıp baş edemiyor tabiki bari hile saklandıgın duvarı bile tarıyor taramalı ile sniperin bile zor denilen mesafesinden kıytırık uzi tarzı yakın mesafe silahlarıyla vuruyorlar.

bakalım hile ile baş ederlerse çok iddalı bir oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: bloodmoney09

Selamlar. Benzer bir sorun bende de var. "unable to access online services" diyor oyun sırasında.

Bir çözüm bulabildiniz mi?

Alıntıları Göster
    yabancı kaynaklarda ping'den kaynaklı olduğunu söyleyenler var.

bizde telefondan internet açıp denediğimizde bu hatayı cok alıyoruz cünkü telefonun ping değerleri çok kötü.

internetinizin ping seviyesini korumaya çalışın.

örneğin 58'de ise o civarlarda kalmalı daha iyi veya daha kötü pinge iniş çıkışlarda oyundan atıyor.

galiba maç araması sırasında herkesi ping değerine göre eşleştiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sametozelci

rtx 2060 ekran kartı var binalar bazen renderlanmıyor oyundamı problem var arkadaşlar önceden böyle bir sorunum olmazdı
    Renderlama sorunu oyundan kaynaklı, çözemediler bir türlü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PSN FRKNBLG warzone ve multiplayer oynuyorum yabancılarla oynanmıyor oynayan arkadaşlar eklerse birlikte girelim.

• Arkadaşlar intel görevlerinin bazıları buglu coin bulsam da başlamıyor çözümü var mı ? Battle pass alinca daha hizli battle pass leveli kasabiliyor muyuz

• quote:

genede tr'de euro il almaktan baya iyi gibi.

hile olmadığından emin olsam alınabilir.

hileci olduğunu düşündüğüm çok kişi var bi maçta çok güzel oynarken 1 maçta 4 kişi bütün oyunu dar ediyor herkse 5-6 grup birden alıp baş edemiyor tabiki bari hile saklandıgın duvarı bile tarıyor taramalı ile sniperin bile zor denilen mesafesinden kıytırık uzi tarzı yakın mesafe silahlarıyla vuruyorlar.

bakalım hile ile baş ederlerse çok iddalı bir oyun.

Alıntıları Göster
    euro ıle alsan 60 euro x 8
    Popüler playlistlerde hilecilere denk gelıyorum genelde,onun harıcı nadir,yenı oyun cıkıyor 2-3 aya hılecılere cozum gelmez artık,zaten normalde de ıpledıklerını sanmıyorum gostermelık hep.
    bu saatten sonra sıfır alınmaz bence,ya ındırım bekle veya ıkıncı el hesap kovala 100 liraya falan satan varsa,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n201 -- 17 Ağustos 2020; 23:2:17 >

• azönce 46 killi alması 2 dk sürmedi adamın shoot the ship hile kaynyor
  • Hileden bırakmıştım oyunu. Xbox’ta crossplayi kapatma özelliği geldi mi ? En son kapatınca warzone a girmiyordu. Malum pc oyuncularında makro ya da hile oluyor.

• arkadaslar i7 7700hq gtx 1060 laptopum var
    bu oyun anlamsız sekilde akmıyor cözümünü bilen var mı?
    60-70 fps ama sanki değilmiş gibi
    dahada garibi grafikleri düşürünce fpste düşüyor
    işlemci mi yetmiyor fikri olan var mı?
    edit: örneğin çözünürlüğü 66 ayarına cekiyorum 100den
    fps aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mystical23 -- 18 Ağustos 2020; 1:10:33 >
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.