Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7.635
Cevap
118
Favori
387.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • binaların render olamama problemi devam ediyor yardımcı olabilcek varmı ekran kartı rtx 2060
  • sametozelci S kullanıcısına yanıt
    hocam o bende de vardi. eger aciksa nvidia share i kapatin experience dan. harddisk ten dolayi da olabilir ama duzeldi benimki o ayari kapatinca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • black ops indirdim ancak oyun dili rusça nasıl ingilizceye çevirebilirim.internette bi çok şey denedim ama olmadı.çözemiyorum sorunu bi türlü.
  • Yigidoyuz kullanıcısına yanıt
    yan yatır
  • Yigidoyuz kullanıcısına yanıt
    Black ops 4 mü hocam.

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

Options Game settings sekmesinde direk çıkıyor.
  • sametozelci S kullanıcısına yanıt
    Sorun hdd hocam

ssd yükleyince çözüldü birde şöyle bişi borderles oynayınca başıma gelmişti. fullsceren geçtim sonra.
  • bu oyun her açıldığında niye grafik ayarlarını bozuyor. Her seferinde full screen vs yapmak zorunda kalıyorum.

• saameet_06 S kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ekran kartınızın programı yapıyor büyük ihtimalle ben nvidia kullanıyorum her optimize edip her defasında tekrar değiştiriyordum.

yada oyunu görev yöneticisinden kapatıyorsan safe modda başlatıyor geri.
  • Selamlar, bahsettiğiniz videodaki ayarları uyguladım. Renkler bir canlandı. Şunu sormak istiyorum size, biliyorsunuz çoğu monitörde oyuncu, normal, sinema gibi birçok mod var. Şimdi bu ayarlar monitörün renk ayarları normal modda iken mi yapılıyor acaba?

Teşekkür ederim şimdiden.
  • tdsi kullanıcısına yanıt
    oyun ssd kurulu ve fullscreen oynuyorum :S nvidia share kapatıp deneyeceğim
  • teşekkürler deneyeyim
  • Düzeldi Teşekkürler :)
  • arkadaslar oyunu yukledim.sıkıntı yok ama grafikler bugulu camur gibi burdan da baktım videolarda izledim bir turlu duzeltemedim.ekran kartı rx 590 işlemci 1600 af ssd ye yuklu oyun.camur gibi adam goremiyorum kardesimin laptobunda da aynı sıkıntı mevcut gtx 1050 onunda ekran kartı.acaba amd radeon driverı mı bozuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gmyo31 -- 14 Ağustos 2020; 13:49:6 >
  • Hala server disconnected hatası alıyorum. PC de hata almaya devam eden var mı?
  • gmyo31 G kullanıcısına yanıt
    hocam grafik ayarlarindan fullscreen yapip sonrasinda render resolution ayarini %100 e cekerseniz gidiyoe bulaniklik. 66 da kalmis olabilir sizin ayar.

• Ok deneyeceğim hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar warzone yüklüydü xbox da ardından modern warfare 2019 aldım. Sadece multi oynuyorum. Warzone u kaldırmam mümkün mü bu aşamada? Güncellemelerden bıktım belki de warzone u silersem bazı güncellemeler bana uğramaz diye bir düşüncem var ama olabilir mi böyle birşey? 66 gb geldi gene sabah sinirlerim bozuldu
  • Oyunu silip baştan yüklesem, şu an sahip olduğum battlepass ,operatörler ,vs hepsi gider mi acaba? Oyun içi görüntü aşırı şekilde kırpma yapıyor. Özellikle çimenler çok hızlı bir şekilde beyaz-yeşil arası gidip geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erbab1

Oyunu silip baştan yüklesem, şu an sahip olduğum battlepass ,operatörler ,vs hepsi gider mi acaba? Oyun içi görüntü aşırı şekilde kırpma yapıyor. Özellikle çimenler çok hızlı bir şekilde beyaz-yeşil arası gidip geliyor.
    Gitmez account'a bağlı onlar
  • 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.