Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
118
Favori
388.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • warzone da crossplay kapatamiyorsunuz. multide kapaniyor. bence kontrolcu cok daha avantajli hocam aim asisst cok daha hassas imleci takip sagliyor. yakin dovuste ev icinde vs mouse daha avantajli ama genel olarak kontrolcu resmen hile hedefe kitlenme ve takip sayesinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 Warzone’da crossplay kapatıabiliyordum sanki. Yanlış hatırlıyor da olabilirim.

Dediğiniz gibi aim avantajlı ama pc de kısa mesafe ve sniper için avantajlı. Ps4’de sniper hiç kullanamıyordum. Pc’de daha rahat kullanıyorum. Multide sniper şart değil ama warzone snipersız çok zor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu warzone projesini yöneten ekip mal yemin ederim ki. oyuna güncelleme gelmiş pc bir açtım komple battle net hesabımdan çıkış yapmış.şimdi giriyorum oyunu komple indirmeye çalışıyor eskiyi görmüyor oyun yüklü değilmiş gibi algılıyor. valla saçmalıkta zirveler. aptal saptal mod getirene kadar grafik ve oynanış üzerine birde hilecilere odaklansalar başa birşey isteyen yok.saçma salak silah skinleri geliyor.lan banane elimdeki silah pembemi mor mu. yapın yapın altın kafalı adamlar yapın bak nasıl oyuncular kaçıyor.
  • ps4 te olabilir hocam ama pc de kapanmiyor crossplay warzone da sadece. evet dediginiz gibi mouse klavye yakin ve uzakta daha etkili ama orta mesafede kontrolcudeki aim asist sayesinde mouse ile alinmayacak sekilde hassas hedef takibi var ozellikle lmg silahlarinda falan cok avantaj sagliyor uzun sureli taramalarda.

• Az önce güncelleme geldi 17gb artık calling cards kısmında Türk Bayrağı var

• Bilgisayar Teknisyeni kullanıcısına yanıt
    yeni oyunun hikaye kısmında türkiye var o yüzden büyük ihtimal
  • Yine güncelleme geldi.

PS4: 10.6GB
    Xbox: 14.09GB
    PC: 11.3GB (F2P) / 17.6GB (Premium)

https://www.infinityward.com/news/2020-08/MW_Patch_Notes_August_24
  • sadece warzone yüklü olan biri oyunun data kısmındaki dosyaların fotosunu atabilir mi yada dosyalar kaçtan kaça gidiyor

mw ile warzone u ayırmayı planlıyorum eğer dosyalar farklıysa
  • As bayrakları as

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]
  • 13 senedir cod oynuyorum bu oyun baska insan bırakamıyor.

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 25 Ağustos 2020; 14:34:59 >
  • Xdian X kullanıcısına yanıt
    Mouse ne kullaniyorsunuz? Mouse dpi ile ilgili olma durumu var

• Warzoneda kapatmıyorsak diğer arkadaşın dediği gibi sadece mouse klavyecilerle denk gelemiyorsak
    O zaman bizde gamepad kullanacağız. Yalnız Buda saçmalık olmuş. Pc oyuncularını ayrı tutacaksın gamepad kullanıp izleme özelliği pc koymayacaksın.

• Türk bayrağı bana neden gözükmüyor anlamadım :D
  • İnFinite Possibilites İ kullanıcısına yanıt
    Msi x Trio ile 90 - 100 arası değişiyor. İşlemci aynı

• LaserHawk kullanıcısına yanıt
    Bende de çıkmadı.

• denoboicreamer kullanıcısına yanıt
    Hocam sensei ten kullanıyorum, mouse nasıl etki edebilir açıklarsanız sevinirim.

• bayrak bende görünmüyor acana aslen bulgar göçmeni olduğumdan mı xd
  • Gece gece bi oynamak istedim, plunder atıyorum adamın birini camdan görüp ateş etmeye başladım çıktı üstüme atlayıp işimi bitirdi.

Replay izliyorum adam atlamış ben bakana kadar bana sıkmaya başlamış bile.

Böyle şeyi ben kabul edemem, vakit ayırıp oynuyoruz fakat öldüğümü bilmeden ölüyormuşum resmen.

Açtım sabotaj oynamaya başladım biraz stres attım cidden.
  • Xdian X kullanıcısına yanıt
    Sizin sorununuz ekran kartından, 5700XT Ekran Kartı genelde sorunlu bir kart zaten birde bu oyunda hiç randımanlı çalışmıyor. Youtube’da araştır 5700XT Warzone yaz sizin yaşadığınız sorunların aynısını yaşayan var. 144Hz’de bi takım sıkıntıları var forumda konular mevcut, çözümü var ama Forumun Ekran kartı bölümüne bakın.

• Bakın şu var sizin sorunu yaşayan çözüm bulduğunu söylüyor

Update:

Stuttering came back and i tryed a lot till i found something on Redit. Try this:

Go to: {USER}\Documents\Call of Duty Modern Warfare\players\adv_options.ini

Then Change Video Memory Scale from 0.85 to 0.55

Helped! Try and tell me if that helped you too

Video’da çözümde paylaşmış, belki yararı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion_Army -- 26 Ağustos 2020; 10:26:32 >

• 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.