Şimdi Ara

Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
15
Favori
15.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alacağım ilk cod olacağa benziyor. Bf rezaletinden sonra iyi gelecek gibi.  

• Battlenet'ten bakiye ile gift olarak satan var mıdır acaba? Böyle bir satış konusu bulamadım. Belki ilgilenenler bu mesajımı görür.

• Ön siparisi verdim,oynanis cok iyi umarim atmosferide world at war gibidir.

• Beta an itibariyle açıldı bende..

Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021}
  • İyi oyunlar hocam.  

• PC'de ön sipariş verenlere beta açılmış ama open beta kodu kullananlar şu an oyuna giremiyor. Bir hata mesajı çıkıyor.  

• Sp!deR kullanıcısına yanıt

Betaya erken erişim için kod alsak oyuna giriş yapılamıyor mu ? Denemek için kod alacağım ama eğer giremiyorsak boşuna gitmesin herkese açılmasını bekleyelim. 

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

Şu anda hala hata veriyor, ilerleyen dakika veya saatlerde illa ki düzeltilir.

• teşekkür ederim sağol, ama oyunda fps düşüklüğü sıkıntısı var hafiften nasıl gidecek böyle bilmiyorum Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} 

• Rusya'dan alanlar nasıl aldınız acaba? Ben VPN ile bağlıyım ödemeye kadar geliyorum. Kart bilgilerimi girdikten sonra hata alıyorum.

• Champion Hill - Duos modu çok eğlenceli. Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} 
  • oyunu indirdim biraz önce, play tuşu kapalı tabi yarın artık oynayacağız kısmetse. Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} 

• Açık beta İstanbul saati ile kaçta başlıyordu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezicioyuncu

Alacağım ilk cod olacağa benziyor. Bf rezaletinden sonra iyi gelecek gibi.  

Nedense bana bf5 daha iyi geldi. Beta diye mi bilmem ama haritalar görüntü kalitesi vs hoşuma gitmedi haritalar zaten bf ye göre aşırı küçük büyük gelir mi bilmem ama böyleyse kötü.

• Fakirlik heryerde yüzüme vuruyor. Oyun hoşuma gitti ama 500 TL. Kırılmazda. Sanırım hiç oynayamayacağım :D.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manciaa

Rusya'dan alanlar nasıl aldınız acaba? Ben VPN ile bağlıyım ödemeye kadar geliyorum. Kart bilgilerimi girdikten sonra hata alıyorum.

Rusyadan aldim ben,ayni hatayi bende de defalarca verdi.Kredi karti ödeme kisminda kabul etmiyordu bir türlü.Paypalla ödedim sorunsuz halloldu.

• play tuşu hala kapalı ''this game cannot be played yet'' saat kaçta açılıcak acaba?

Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021}

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 18 Eylül 2021; 11:22:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yabanci_ch

Rusyadan aldim ben,ayni hatayi bende de defalarca verdi.Kredi karti ödeme kisminda kabul etmiyordu bir türlü.Paypalla ödedim sorunsuz halloldu.

Alıntıları Göster

Paypal'la nasıl aldınız hocam? Türkiye'de kullanılamıyor ki.

• Beta kodu alıp aktifleştirmelisin diye biliyorum.
    https://twitter.com/CallofDuty/status/1439007357921476612?s=19
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.