Şimdi Ara

Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
15
Favori
15.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç anlamadım hocam, attığınız linkte PS4 & PS5 var PC yok.

''Link more accounts'a tıkladım oradan battle.net hesabıma tıklıyorum uyarı çıkıyor, nasıl alıcaz bu kodu? daha önce böyle bir sistem var mıydı ben hatırlamıyorum.

Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021}

EDİT: tamam yaptım hocam, teşekkür ederim benim hesabım PS5'e bağlaymış ondan alamıyormuşum. Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 18 Eylül 2021; 12:1:6 >

• Hahahahah :D

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bunu yapmadan akşam 20.00 mı bekleyeceğiz?

oyunu satın almayanlar olarak

edit: bende yaptım oldu.keşke 16sında yapsaymışız...bugünü bekledim bilmiyorduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 18 Eylül 2021; 15:14:39 >
  • rerea kullanıcısına yanıt

Ben de indirdim ancak play tuşu aktif değil. Yukarıdaki arkadaşın attığı linkten de battle net kodunu aldım ancak bir yere girmedim.

Eğer dediğiniz gibiyse akşam play tuşu aktif olacak sanırım.

• Oyun açık arkadaşlar, kod almadan oyunu açamazsınız, üstte ki arkadaş sayesinde kod aldım öyle aktif oldu play tuşu

bu arada oyunun resolution kalitesi düşüktü benim ayarlardan onu en az 100 yapın sisteminize göre ayarların grafikler lokum gibi sadece beta diye bazen oyunda oyuncular gidip geliyor, ping ile alakalı mı emin değilim beta diye olabilir bazen gecikmeler oluyor, onun dışında hiç bir sorun yok. Tam sürüm de düzeltilir bunlar. Haritalar güzel beğendim daha bir sürü harita geleceğini de biliyoruz Aralık yılbaşı dönemlerinde oyunu satın alırım kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 18 Eylül 2021; 15:49:34 >
  • Performans ile ilgili sorun yaşayan varsa oyun içinde görmüyor olsak bile AMD FSR desteği mevcut. Mutlaka deneyin!

GTX970 + i5 6600K ile ciddi bir performans artışı yaşadım.

Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021}reddit
    Call of duty Vanguard PC will support AMD Fidelity Fx Super Resolution
    https://www.reddit.com/r/Amd/comments/ppx672/call_of_duty_vanguard_pc_will_support_amd
  • quote:

Orijinalden alıntı: fozdemir

Ben de indirdim ancak play tuşu aktif değil. Yukarıdaki arkadaşın attığı linkten de battle net kodunu aldım ancak bir yere girmedim.

Eğer dediğiniz gibiyse akşam play tuşu aktif olacak sanırım.

Aldığınız kodu battle.net in account sayfasında reedem bölümü var oraya girin kodu ve aktifleştirin. Sonra oynayabilirsiniz, akşamı beklemeden girebilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RxCan kullanıcısına yanıt

bu kart çalıştırıyor mu hocam gerçekten ?

gerçi bende grafik anlamında çok yüksek birşeye rastlamadım.

• Kodu olan var mı beyler ?

• oyunda MSI Afterburner çalışmıyor. cpu, gpu kullanımı göremiyorum. sizde de böyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Manciaa

Paypal'la nasıl aldınız hocam? Türkiye'de kullanılamıyor ki.

Alıntıları Göster

Hocam belirtmeyi unutmuşum yurtdışındayım ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt

Evet bende de öyle maalesef çözüm bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MW 2019'u da bu kartla çok rahat oynuyordum. Bunu da FSR ile birlikte rahat bir şekilde oynayabiliyorum şu an. Red Star'dı galiba haritanın adı, karlı bir haritaydı, bu haritada sorun yaşıyorum. Kar efekti bozuk galiba, onun dışında sorun yok. Bir nesil daha gittiği yere kadar götüreceğim artık. Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} 

@Gaara34 @Han So Hee CPU, GPU kullanımlarını, GPU sıcaklığını vb. ayarları oyun içinde grafik menüsünde, arayüz seçeneceklerinin en altından açabilirsiniz. Oyun içinde sol üstte bu bilgileri size gösterecek. Ping gibi ayarları açtıktan sonra maç sırasında menü tuşuna basarak ekranın orta bölümünde görebilirsiniz.

@Ainz Ooal Gown

Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021}Call of Dutytwitter
    “🚨 For everyone asking us to DM you a #Vanguard BETA code, we'll do you one better🚨 We got your early access covered, claim your FREE code now: https://t.co/Ujcg9JeRiu https://t.co/coBBm1TriN”
    https://twitter.com/CallofDuty/status/1439007357921476612

• Biliyorum orayı da GPU sıcaklığı var sadece, gpu kullanımı cpu kullanımı, sıcaklığı vs. göremiyoruz.

Teşekkürler hocam.

teşekkürler ben gpu,cpu sıcaklığı ve fps açıyordum msı afterburner dan eğer bunları gösteriyorsa iyi. Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} 

tam sürüm de msı afterburner büyük ihtimalle çalışır beta diye program algılamıyor sanırım bilemedim bir türlü yapamadım sildim tekrar yükledim başka oyuna girdim hepsinde çalışıyor tek bu oyun da çalışmıyor ilginç daha önce ki cod larda bu olmamıştı.

• @Gaara34 @Han So Hee Kusura bakmayın, dediğiniz gibi o seçenekler mevcut değilmiş oyun içinde. GPU ve CPU sürelerini kullanım gibi hatırlamışım. FPS Monitor oyunda sorunsuz çalışıyor, onu tavsiye edebilirim.

Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021}fpsmon.com
    FPS Monitor - ingame system monitoring tool
    https://fpsmon.com/en/
    Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021}store.steampowered.com
    FPS Monitor – hardware in-game & desktop overlays on Steam
    https://store.steampowered.com/app/966610/FPS_Monitor__hardware_ingame__desktop_overlays

Oyun ayarlarından denedim şimdi FPS ve GPU sıcaklığı gösteriyor ama CPU sıcaklığını göstermiyor ne yazık ki keşke onu da ekleselermiş. :)

• Oyunu denedim cold wardan farkı yok gibi geldi renk paleti bile aynı warzone da daha canlıydı.

• oyunun renk paleti çok kötü. renkler çok sönük.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.