Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare II | XBOX [ANAKONU] [28 Ekim 2022] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
964
Cevap
25
Favori
37.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu FaZe klanı elemanlarına tilt oluyorum kendilerini çok yükseklerde görüyorlar bir artistler bir havalar sanırsın dünyada ki en iyi oyuncular sadece kendileri sırf bunlara karşı oynamak için Hardcore u bırakıp Core mod una geçiş yapacağım bu seride ah bi Hardcore' a gelseler de görsem onları 3 senedir MW2019 da bir tanesini bile göremedim Hardcore da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 3 Haziran 2022; 11:11:18 >
  • GalacticHope kullanıcısına yanıt

Bu Faze çok oyunda denk geliyor bana, çoğuda Noob. Acaba gerçek klan Call Of Duty mi oynuyor diğerleri yalandan mı almış Faze ismini.

• TsubasaXP kullanıcısına yanıt

Onların çoğu fake FaZe yalandan clan tag larına FaZe yazan oyuncular bağzıları var ki zaten nickleri belli kendilerini youtube da görüyorum Scope var Agony var bu şahıslar sadece sniper ile oynuyor nicklerini hatırlayamadığım bir kaç tanesi daha var kolsuzların Lobilerine denk gelerek ölmeden sniper ile peş peşe kill ler alıyorlar videolarını sürekli takip ediyorum FaZe olmayıpta bir sürü pro oyuncular var mesela onlarıda iyi biliyorum hiç onlara karşı da aynı şekilde oynadıklarını göremedim yada o diğer FaZe olmayan diğer pro oyunculara karşı aynı şekilde üstünlük kurabildiklerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 3 Haziran 2022; 11:58:26 >
  • Ben bir Faze Sway bilirim cok da severim kendisini. fortnite prosu fortnitedan zengin oldu cocuk. 20 yasında yok ama lamb urusu var :)

• Trailer düşük kalite olarak sızmış.

https://streamable.com/qfj4l5

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İnsallah uzun yillar oynayacagimiz bir oyun olur birde gamepass e gelirse tadindan yenmez mw harici diger cikan cod lara bakmadim bakmamda modern tema silah hastasiyim :) olurda tutmazsa ki insallah tutacaktir oyun adres belli mw 2019

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trail fena deildi oyun icinden goruntulerde vardi gibi geldi bana birazda multiplaterden goruntu bekledim ama olsun alfa tarihi bari belli olsaydi 😁

• Heyecanla bekliyorum metallica sayesinde ekstra gaza geldim

• 12 hazirandaki sunuma kadar kimse cod için bir ön sipariş vermesin, gamepass e gelebilir.

• Zenci gaz

• Outlaw-E kullanıcısına yanıt

Sony biraz arkadan vuran firma olduğu için bu sözleşmeler varken eklenmemesi için bir iki hamlede bulunabilir umudum az

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.