Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Call of Duty®: Modern Warfare [ANA KONU] (25 Ekim 2019)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TheCapedCrusader, helll_599 Daha Az
2 Kayıtlı Üye
228
Cevap
24
Favori
14.677
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Call of Duty®: Modern Warfare [ANA KONU] (25 Ekim 2019)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4872 Mesaj

Official Call of Duty®: Modern Warfare® - Reveal Trailer

Call of Duty®: Modern Warfare® | Multiplayer Reveal Trailer

Call of Duty®: Modern Warfare 4K Gunfight Gameplay

jackfrags Modern Warfare Multiplayer Gameplay

Call of Duty®: Modern Warfare Gameplay Reaction

Call of Duty: Modern Warfare – Multiplayer Gameplay Reveal – Captured on GeForce RTX 2080 Ti

Yeni bilgiler geldikçe güncellenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 31 Ağustos 2019; 4:9:41 >

|
    |

" - Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur. "

• Hayırlı olsun, pkk terör örgütüyle Suriye'de operasyon yapacağız. ABD'nin son gözdesi.

Ypg terör örgütü için güzellemeler yapacaklardır kesin, satın almayacağım bu oyunu malesef.Zaten askerde yeterince ypgli terörist gördüm, birde oyunda görmek istemiyorum.

• Yarbay
    4531 Mesaj
    Beyaz baretliler var videoda,yüksek ihtimal Suriye'de geçen operasyonlar olacak oyunda.
    |
    |
    "Aşırı sol ve aşırı sağ, her ikisi de demokrasiye muhaliftir, her ikisi de hürriyete hasımdır, karşıttır: Birisi işçi diktatoryasına dayanan tahakküm sistemini, diğeri hilâfet ve saltanat sistemine dayanan "istibdat" rejimini ister. Birisi aklın, hürlüğünü ve serbestliğini değil fakat şeriât'ın kalıplaşmış ve değiştirilmez hükümlerine göre kararlar almasını, diğeri ise materyalist ve determinist doktrinin dogmatik ölçülerine uymasını emreder."
  • Yüzbaşı
    690 Mesaj
    Ekrana cüzdanı fırlatıyorum şu anda

Orijinalden alıntı: danteauditore

Ekrana cüzdanı fırlatıyorum şu anda
    campaign güzel olacak, multiden pek ümidim yok.

" - Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur. "

• Yüzbaşı
    858 Mesaj
    Captain Price
    |
    |
    Anakart: MSI MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI Ram : Corsair RGB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Ram İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X Ekran Kartı: MSI NVIDIA GeForce RTX2060 Gaming Z 6GB 192Bit GDDR6 Psu: Seasonic Focus Plus 850W 80+ Gold SSD: Samsung 970 Evo Plus NVMe 500GB 3500MB/s-3300MB/s M.2 Monitör: MSI Optix MAG271C 27" 144Hz 1ms (HDMI+Display) Full HD Curved Oyuncu Monitör Dark N10 Advanced 5x12cm Kırmızı Fanlı Fan Kontrollü Full Cam Yan Panelli USB 3.0 Bilgisayar Kasası Ses Sistemi: Creative Inspire T3300 2+1 İşlemci Soğutucusu: Arctic Freezer 34 Esports DUO Kırmızı CPU Soğutucu
  • Yüzbaşı
    999 Mesaj
    Some old comrades price mıdır? Nicolai midir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    11907 Mesaj
    Captain Price reyizi görünce duygulandım. Onu görmek bile oyunu almak için yeterli bir sebep.

Oyunu ise istemsiz beklemeye başladım inşallah ilk 3 oyuna yakışır bir yapım olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 30 Mayıs 2019; 21:48:33 >
    |
    |

نادي بشكتاش الجمباز

"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir." - Nikola Tesla

"Zekanın gerçek göstergesi bilgi değil hayal gücüdür. İnsanlık umudunu yitirmedikçe ve hayal ettikçe başaramayacağı hiçbir şey yoktur."
    System.out.print("Beşiktaş JK");
  • Yüzbaşı
    939 Mesaj
    Battlenette 60 euro en ucuz sürüm geçen sene rusyadan alanlar banlanmış mıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bero 20 -- 30 Mayıs 2019; 21:48:7 >
    |
    |
    o kadar zamandan sonra cod'un yeni oyunu beni mümkün değil etkilemez diyordum ama nedense bi duygulandırdı :D açtım hans zimmer babanın mw2 theme lerini dinliyorum suan acaba bu oyuna el atar mı :D :D
    Gel ulan hayırsız gel mw3 ten beri bekliyor ahali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: granger117

o kadar zamandan sonra cod'un yeni oyunu beni mümkün değil etkilemez diyordum ama nedense bi duygulandırdı :D açtım hans zimmer babanın mw2 theme lerini dinliyorum suan acaba bu oyuna el atar mı :D :D
    Ah ah keşke ama şu an dune filmine çalışıyor. Nolan'ın filmine bile çalışmayacak düşün

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Ah ah keşke ama şu an dune filmine çalışıyor. Nolan'ın filmine bile çalışmayacak düşün

Alıntıları Göster
    adam küstü galiba bu tarz işlere bi arada superkahraman filmi için yapmıcam falan demişti,yaptıgı her müzik apayrı bir efsane bu adamın
    |
    |
    nasıl alcaz bunu ya çok para :D
    Puro yakışını bile çok özledik Price reis

|
    |

PSN : ozdenizali

God Of War 4 - The Last Of Us - Uncharted -Call Of Duty WW2 - Fifa 18 - Red Dead Redemption 2 - Horizon Zero Dawn - Days Gone - Steep
  • Yarbay
    4335 Mesaj
    Takip.
    |
    |

Black Ops 4'u Blizzard Rusya'dan 30$ a almistim. Bunu da oyle alirim belki.

Fiyatlar boyle.

|
    |
    Radminn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Klavye: Logitech G710 Blue Mechanical Gaming Keyboard [US Layout]
  • Yüzbaşı
    735 Mesaj
    Hayırlı olsun, pkk terör örgütüyle Suriye'de operasyon yapacağız. ABD'nin son gözdesi.

Şaka bir yana Gears Of War'daki Carmine kardeşler aklıma geldi resmi görünce.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

campaign güzel olacak, multiden pek ümidim yok.

Alıntıları Göster
    son oyunlardakı gıbı ucmalı kacmalı olmasın da, bakarız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.