Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare 3 [Ana Konu - Final Assault!] (171. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.657
Cevap
6
Favori
163.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu 20mb limitsizin upload hızı kaçtır acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Orijinalden alıntı: CoupDeGrâce

3 Çizgiden ileri gidemedim şu oyunda. Killcam den izleiğim adamlar ben köşeyi dönmeden onlar görmüş oluyor. Yok mu bu oyunun portu bilmemnesi ?

Hocam bir yolu var benim gibi birazcik kiyacaksin paraya alacaksin superonline fiber 20 mb sinirsiz, oynayacaksin 4 yesil cizgide...3 yesil olsan bile takir takir oynuyosun...bu oyunlarda port yada download hizi fayda etmez UPLOAD hizin onemlidir benim upload hizi ortalama 7-8 mb codda hicbir sikinti yasamiyorum...

Hocam kaça patlar bu bize, Street Fighter oynadın mı hiç lag olur mu acaba bu upload hızında da, gerçi ping de önemli.

49 tl ye patlar hocam aylık..sf4 çok oynadım hiç lag sorunu yaşamadım..hiçbir online oyunda bağlantımdan şikayet etmedim..bazı oyunların online kalitesi düşük olduğndan lag vs oluyor ama bağlantıdan kaynaklı değil...superonline fiber kesinlikle tavsiye ederim

• quote:

quote:

quote:

quote:

3 Çizgiden ileri gidemedim şu oyunda. Killcam den izleiğim adamlar ben köşeyi dönmeden onlar görmüş oluyor. Yok mu bu oyunun portu bilmemnesi ?

Hocam bir yolu var benim gibi birazcik kiyacaksin paraya alacaksin superonline fiber 20 mb sinirsiz, oynayacaksin 4 yesil cizgide...3 yesil olsan bile takir takir oynuyosun...bu oyunlarda port yada download hizi fayda etmez UPLOAD hizin onemlidir benim upload hizi ortalama 7-8 mb codda hicbir sikinti yasamiyorum...

Hocam kaça patlar bu bize, Street Fighter oynadın mı hiç lag olur mu acaba bu upload hızında da, gerçi ping de önemli.

49 tl ye patlar hocam aylık..sf4 çok oynadım hiç lag sorunu yaşamadım..hiçbir online oyunda bağlantımdan şikayet etmedim..bazı oyunların online kalitesi düşük olduğndan lag vs oluyor ama bağlantıdan kaynaklı değil...superonline fiber kesinlikle tavsiye ederim

49 Tl bedava yav, ama bu fiber olayı her eve oluyor muydu ?

• Arkadaşlar , Elite kullanıcıları DLC indirmekte bölge sorunu yaşadı mı ? Eğer bölge kilidi olmazsa DLC'lerde , Elite üyeliği almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arm the Homeless

Arkadaşlar , Elite kullanıcıları DLC indirmekte bölge sorunu yaşadı mı ? Eğer bölge kilidi olmazsa DLC'lerde , Elite üyeliği almayı düşünüyorum.

arkadaşlarım arasında bu sorunu yaşayanı görmedim... açıkçası Elite üyeliği almanıda tavsiye etmiyorum, büyük umutla aldıkta resmen fos çıktı diyebilirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoW STORMRAGE

quote:

Arkadaşlar , Elite kullanıcıları DLC indirmekte bölge sorunu yaşadı mı ? Eğer bölge kilidi olmazsa DLC'lerde , Elite üyeliği almayı düşünüyorum.

arkadaşlarım arasında bu sorunu yaşayanı görmedim... açıkçası Elite üyeliği almanıda tavsiye etmiyorum, büyük umutla aldıkta resmen fos çıktı diyebilirim...

Açıkçası DLC paketleri için alıcam alırsam , o yüzden sormuştum sorun yoksa rahatlıkla alıp dlc'leri indirebilirim o zaman..teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben TTNet'in dandik 8 Mbps'ye kadar ADSL'ine 59 lira veriyorum ki genelde 4-5 Mbps civarı seyrediyor. Bu bedava gibi bir şeymiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben TTNet'in dandik 8 Mbps'ye kadar ADSL'ine 59 lira veriyorum ki genelde 4-5 Mbps civarı seyrediyor. Bu bedava gibi bir şeymiş.

Öyle ama heryerde yok büyük sitelerde var sadece

• quote:

quote:

quote:

Açıkçası DLC paketleri için alıcam alırsam , o yüzden sormuştum sorun yoksa rahatlıkla alıp dlc'leri indirebilirim o zaman..teşekkürler

DLCleri oynayan oyuncu sayısıda oldukça düşük....ayrıca ilk başta Elite TDm, Elite Domination Elite Kill Donfirmed vs gibi bölümlere ayrılıyordu şuan ise Elite TDM,DOM,KC adı altında üç mod bi modda...yeni haritalada oynadığım maçlar çok az, oynayan oyuncu sayısıda az açıkçası...Normal TDM ta 90.000 kişi oynarken Elite TDM'te 2.000-4.000 arası seyrediyordu en son baktığımda...bu yüzden boş yere 4000 msp harcama Elite olayına değmez...Clan Operation denen naneyi sonunda aktif ettiler ancak bu seferde XPleri bekliyoruz gelsin diye, bir hafta oldu Badge kazanalı ancak halen daha XPler eklenmedi...herkes biliyor Activision resmen batırdı elite olayını, bu yüzden yol yakınken dön bulaşma hiç

edit: 1 hafta üzerine bugün clan xpler gelmiş, şimdi tekrar baktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoW STORMRAGE -- 10 Mart 2012; 13:28:51 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

DLCleri oynayan oyuncu sayısıda oldukça düşük....ayrıca ilk başta Elite TDm, Elite Domination Elite Kill Donfirmed vs gibi bölümlere ayrılıyordu şuan ise Elite TDM,DOM,KC adı altında üç mod bi modda...yeni haritalada oynadığım maçlar çok az, oynayan oyuncu sayısıda az açıkçası...Normal TDM ta 90.000 kişi oynarken Elite TDM'te 2.000-4.000 arası seyrediyordu en son baktığımda...bu yüzden boş yere 4000 msp harcama Elite olayına değmez...Clan Operation denen naneyi sonunda aktif ettiler ancak bu seferde XPleri bekliyoruz gelsin diye, bir hafta oldu Badge kazanalı ancak halen daha XPler eklenmedi...herkes biliyor Activision resmen batırdı elite olayını, bu yüzden yol yakınken dön bulaşma hiç

edit: 1 hafta üzerine bugün clan xpler gelmiş, şimdi tekrar baktım

Sağolasın valla yeni haritalarda ki oyuncu sayısının böyle olduğunu öğrenmesem gözüm kapalı alıcaktım ...

• Yeni ach ler de geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

800 dislikes 600 likes
  • Update gelmis yaptım sabahtan beri bir tek oyun bulamadı,eski sorun yeniden geldi sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Update gelmis yaptım sabahtan beri bir tek oyun bulamadı,eski sorun yeniden geldi sanırım.

5-6 kişi parti olarak giriyorsan o sorun çok oluyor...eğer tek kişi girerken bu sorun oluyorsa hayırlı olsun sorun başladı demektir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Update gelmis yaptım sabahtan beri bir tek oyun bulamadı,eski sorun yeniden geldi sanırım.

5-6 kişi parti olarak giriyorsan o sorun çok oluyor...eğer tek kişi girerken bu sorun oluyorsa hayırlı olsun sorun başladı demektir

Arkadasla ayrı ayrı denedik bulmuyor umarım çözerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

Sadece dinleyin... Mükemmel

AHH AH şu oyunu Hans Zimmer'ın eline verceklerdi,yıkardı ortalığı.Buda fena değil ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiyopBey -- 13 Mart 2012; 13:29:52 >
  • Edit: Hala oyun bulamıyorum,başka yok mu Cod oynayan cevap versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 13 Mart 2012; 20:54:38 >
  • Yeni haritalarda oynayan oyuncu sayisi o kadar az ki,2 saat bekliyorum Black Box haritasinda oynayabilmek icin..Üstelik sürekli "Searching for DLC is taking some time.Do you wish to continue?" uyarisi cikip duruyor,bknz: paranla rezil olmak(!)..
  • Ayip yaa ps 3 e alacagim artik
  • 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.