Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare 3 [Ana Konu - Final Assault!] (169. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.657
Cevap
6
Favori
163.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Çok ilginç bir gelişme ile oyuna 5 adet yeni prestij seviyesi ekleniyor.

Osman baba yardır.

Affetmem Ensar

Helal be Robert baba,ha söyle seyler koy canimi ye.. Prestij amblemi cok hosmus begendim,yanliz 5 degilde 10 adet görünüyor Ensar
  • quote:

Orijinalden alıntı: RayLeigh~`

quote:

Çok ilginç bir gelişme ile oyuna 5 adet yeni prestij seviyesi ekleniyor.

Osman baba yardır.

Affetmem Ensar

Helal be Robert baba,ha söyle seyler koy canimi ye.. Prestij amblemi cok hosmus begendim,yanliz 5 degilde 10 adet görünüyor Ensar

Evet onu tartışıyorlar sanırım 10 adet koyacaklardı çok olur dediler 5 koydular.

• Cok olur mu ya her türlü gideri var,az bile
  • quote:

Cok olur mu ya her türlü gideri var,az bile

Aslında böyle 10-15 tane ile b.kunu çıkartmak yerine,Max Level 50 + 5 tanede prestij koymaları lazım.O 50 level'da BF3 tarzı zor atlanmalı.O zaman çok kıymeti olur.
  • quote:

quote:

Cok olur mu ya her türlü gideri var,az bile

Aslında böyle 10-15 tane ile b.kunu çıkartmak yerine,Max Level 50 + 5 tanede prestij koymaları lazım.O 50 level'da BF3 tarzı zor atlanmalı.O zaman çok kıymeti olur.

Katiliyorum,MW2`de daha zordu level atlanmasi,burda 2 Challenge yapiyorum 2 level atliyorum,veya black ops`daki gibi de olabilirdi.. BF3 level 45`den sonra her level icin 230.000 puan istiyor(kafana SIK daha iyi )..

Birde MW2`de Emblem`lerin bazilari hareketliydi -EMP falan- neden kaldirilmis bu anlamadim? Ayrica birsürü Title vardi cok güzeldi hepsi,simdi koyacak Title bulamiyorum -Prestige 10 Title`i haric(sey kem küm )..

TAR 21-Famas-AK 74u silahlarini oyuna katmak bu kadar mi zor..

• uzun zamandır xbox bana baktı ben ona derken yaklaşık 2 aydan sonra bu gün tekrar oynayayım dedim dash board değişmiş oyuna güncelleme gelmiş her oyun modunu oynayabiliyorum oyunu yeni almış gibi oldum fakat bir türlü oyunu hdd ye nasıl kuracağımı bulamadım home sekmesinde önceden bir tuşls kuruluyordu şimdi o tuş yok yeni dashboardda nasıl yapılıyor anlatacak biri var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: archerTR

uzun zamandır xbox bana baktı ben ona derken yaklaşık 2 aydan sonra bu gün tekrar oynayayım dedim dash board değişmiş oyuna güncelleme gelmiş her oyun modunu oynayabiliyorum oyunu yeni almış gibi oldum fakat bir türlü oyunu hdd ye nasıl kuracağımı bulamadım home sekmesinde önceden bir tuşls kuruluyordu şimdi o tuş yok yeni dashboardda nasıl yapılıyor anlatacak biri var mı?

Home'a gel x'e bas orada yazar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 12 Şubat 2012; 19:41:22 >
  • Cok kolay level atlaniyor. Uğraşsan hemen çıkarsın level 10'a.
  • 5 yeni prestige mi eklenecek oyuna illa bağlayacaklar daha da başına.
  • freeforall siralamasinda 2. MEGARACER kim dotcom yani tutuklanan ****in kurucusu.enteransan

• tivibu ücretsiz denemek için ttnetten yeni modme verdiler...airteis5341 modeli...fakal mw3 oynarken nat ayarlarım moderate gözüküuor..portları beceremedim sanırım..bu konuda yardım edebilecek bir arkadaş var mı?

edit:hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesemre -- 16 Şubat 2012; 14:52:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesemre

tivibu ücretsiz denemek için ttnetten yeni modme verdiler...airteis5341 modeli...fakal mw3 oynarken nat ayarlarım moderate gözüküuor..portları beceremedim sanırım..bu konuda yardım edebilecek bir arkadaş var mı?

edit:hallettim

Zaten ttnetsen pek host olamassın olursan da 2 maça değişir
  • mib klaninda olan bazi kisiler kufur ediyorlar cocukluklarina veriyorum! yanimda olsalar o tuttuklari kolu yedirirdim orasi ayri.

• Sadece dinleyin... Mükemmel
  • Call of Duty ELITE Premium members, fall in! The Overwatch map is now available via the in-game menu...
  • Overwatch haritasi da geldi. Suan indiriyorum bakalim nasilmis.
  • Aynen harita gelmis bende indiriyorum bakalim nasilmis,yeni prestijler ne zaman gelecek acaba?
  • Overwatch haritasini cok begendim. Daha önce cikan diger iki haritadan cok daha güzel, hatta mw3' ün en iyi haritalarindan biri olmus bana göre.
  • simdi izledim basarılı olmus overwatch
  • Yeni Prestij amblemleri falan gelmis 5 MB`lik Update ile,Prestij 11 oldum bile hali hazirda ..
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.