Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Headquarters görevini öyle çok sevdim ki filtreledim sadece onu oynuyorum bölgeyi teslim almak rakibe vermemek sıcak çatışma müthiş müthiş
  • 1-2 el tdm atıp çıkacaktım server queue diyor, eğer bu battle royalciler yüzünden böyleyse lanet olsun onlara
  • cod pointlar meğerse activision accout ile taşınıyormuş benim eski accoutda 600cp varmış ben gittim yeni hesap açıp season pass i tier 100 yaptım eski accoutu linklesem beleş season pass alacaktım hay kafamı
  • bu packet loss yeme sorunu için turknet ip adresine ping atıp ekran gröüntüsü at demiş. warzone ve ground war hangi IP üzerinden baglanıyor EU ya bilen bulan var mı? ya da nasıl bulacağız? Ya da bir uygulama var mı bağlandığımız zaman arka planda nereye ne yaptığımızı kontrol edecek?
  • aha sorun da bu. ne yaparsam yapayım oyun böyle donuyor kalıyor. her maçta istisnasız. call of forumları ve support bir halta yaramıyor. dönmüyorlar bile.

• çıldırmamak elde değil hem oyun geceleri 100 ping arası değişiyor hem de domation ve tdm de ki oyuncular bir garip. Herkes tutmuş bir köşe keklik avlıyolar sonuç 2-3 ofans 1-2 defans! Yeter ya.. Cod oyuncuları bir garip gerçekten.
  • NOCHIMERA kullanıcısına yanıt
    oyundayken internet yavaşlıyor mu hiç baktın mı ? oyundayken bir şeyler interneti sömürüyor gibi şuradaki programlardan biriyle inceleyebilirsin belki, oyunun ayarlarında ipler var onlar işe yarar mı bilmiyorum çünkü sadece kendi ip in var herhalde orda, server a bağlanınca da hangi ip e bağlandığını gösteren bir şey vardı ama hatırlamıyorum ya cmd dendi yada ücretli bir program gösteriyordu

başka bir modem bulup denersen düzeleceğine inanıyorum ben
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    yeni modem aldım bu yüzden zaten. :D

interneti sömüren bir şey yok ona da baktım. yani bilgisayarı sıfırdan formatlayıp baştan kurdum ilk oyunu denedim hiçbir şey kurmadan 3. parti. yine aynısı oluyor, bir anda donuyor oyun. arkadaşımda da gtx1080 var benim gibi. ama onda sorun yok. aynı ISS'yi kullanıyoruz bir de. aklım almıyor gercekten
  • 70 level oldum ama mübarek battle pass kasılmıyor.Battle pass level daha 23.Battle pas level kasmanın hızlı bi yolu yok mu ? 100 level battle pass leveline ulaşmak için oyun içi kaç level olmak lazım bu konuyu pro arkadaşlar bi açıklayabılır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NOCHIMERA

yeni modem aldım bu yüzden zaten. :D

interneti sömüren bir şey yok ona da baktım. yani bilgisayarı sıfırdan formatlayıp baştan kurdum ilk oyunu denedim hiçbir şey kurmadan 3. parti. yine aynısı oluyor, bir anda donuyor oyun. arkadaşımda da gtx1080 var benim gibi. ama onda sorun yok. aynı ISS'yi kullanıyoruz bir de. aklım almıyor gercekten
    selam oyunun ana menüsünde iken

cmd -oyun açılmadan önce netstat -n
    ve oyun açıldıktan sonra netstat -n yapıp aradaki farklı olan ipleri ping -t yapar mısınız?
  • -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    Oyunda geçirdiğin süreye göre battlepass daha çok level atlıyor mesela ground war gibi uzum süren modlar oynayın daha hızlı kasarsınız her haftasonu olmasada çift battlepass xp si kasıldığı günler oluyor o günlere denk gelip birgünde 20-30 level kasabilirsiniz ben okadar kasabilmiştim geçen sezon bitmeye 1 gün kala double battlepass xp etkindi oyunda 75 bp levelinden 100 e tamamlamıştım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • N0M4d N kullanıcısına yanıt
    çok fazla IP var hangisini yapacağımı nasıl bileceğim?
  • noprektam9113 kullanıcısına yanıt
    ilk sezonun ikinci patch'inden sonra bizim oyunlar aptala bağladı. ne oynanıyor ne de bağlanıyor. BP aldık bosu bosuna. Ground war, warzone oynuyorum diye aldım güya. rezillik resmen
  • çıldırıcam artık ya nasıl oynuyo millet anlamıyorum normalde el elden üstündür birileri mutlaka senden daha iyi oynuyor mantığıyla hareket eder asla şu hile bu hile diye ağlamam ama öldüğümde killcamda izliyorum ateş etmiyorum uav falanda yok durduğum yere baka baka geliyo hani düz koşsa yine bişey denmicem olduğum köşeye nişsan alıp hazır şekilde beni vuruyor bana biri bu hareketler normal desin bak şöyle şöyle oluyor diye anlatsın lütfen rica ediyorum yeri geliyor oyunda 3 küsür K/D ile oynadığımda oluyor yıllıardır cod-bf serisinde sürekli oynarım ilk oynayışlarımda hep yerlerdeyimdir ama sonradan yavaş yavaş açılırım ama birkere bile şu adamlar gibi sağa sola nişan ala ala gezmedim bi adamın nişan aldığı yerden sürekli adammı çıkar ya
  • memory error 13-71 sorunu alıyorum PCde. Konsolu olup yardımcı olabilecek var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: noprektam9113

Oyunda geçirdiğin süreye göre battlepass daha çok level atlıyor mesela ground war gibi uzum süren modlar oynayın daha hızlı kasarsınız her haftasonu olmasada çift battlepass xp si kasıldığı günler oluyor o günlere denk gelip birgünde 20-30 level kasabilirsiniz ben okadar kasabilmiştim geçen sezon bitmeye 1 gün kala double battlepass xp etkindi oyunda 75 bp levelinden 100 e tamamlamıştım
    155 level olunca bütün battle pass açılıcak mı peki ?
  • Adam yere eğilmiş bir şekilde yolun ortasında nişan almış rahat rahat yürüyor ya bende ona şaşırıyorum. Cod rats diyor demekki onlar bunlar :) camperlara da rats diyorlar ... o dediğin bana da çok oluyor zaten netcode oluyor daha diyorum görmedin nasıl vurdun derken ben kendimi duvarın arkasında sanarken killcamde duvarın arkasında olmadığım gözüküyor.Çıldırıyorum yani elimizde ağır makinalı sağa sola vurarak mı gidelim yani bilemiyorum ki
  • -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    155 lvl olan senin kendi levelin, battle pass in leveli ayrı 100 de bitiyor, 2 si birbirini etkilemiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiArkadasaBakipCikacam

hocam ben de onu denedim ancak şu anda da her yarım saatte bir atmaya başladı. diğer türlü 5 dakikada atıyordu.

Alıntıları Göster
    Ekran kartı hızını düşürürseniz düzelebilir. Gpu ve Memory 50MHz azaltarak deneyebilirsiniz.
  • Oyunun Warzone modunu oynamak IMKANSIZ.Ya menude takılıp kalıyor oyun ıcı pıngde sorun yok ama cok lag ve takılma var.Lanet olsun sıldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viky -- 20 Mart 2020; 2:22:12 >
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.