Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Göttingenli Ethem , hkaplan55 , unconc3rn3d Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
4.210
Cevap
59
Favori
210.382
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Call of Duty Serisi >> Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]
Giriş
    71 Mesaj
    Arkadaşlar oyunu oynayanlar için soruyorum,

COD Warzone denedim oyunun mekaniklerini beğendim ama Battle Royale sevmediğim için oynamam. Ama mekanikleri hoşuma gittiği için bunu almayı düşünüyorum. Oynadığım oyun modları genelde 5v5 6v6 gibi olan Search & Destroy modları. Deathmatch, Team Deathmatch vs. sevmiyorum. Klasik CS, Rainbow'daki gibi vs olacak yani oyuncu sayısı artabilir tabi ama 32v32 falan değil işte en fazla 10v10 olabilir. Bu tarz oyun modları ne durumda?

Bu oyun modlarında bol bol oyuncu var mı yoksa belli başlı kişiler arasında dönüp dolaşıyor mu? (Bazı saatlerde girmeyince mesela doğru düzgün oyun bulamama sıkıntısı vs. oluyor mu?) Oynayanlar bilgi verebilir mi?

Orijinalden alıntı: Niyekine

Arkadaşlar oyunu oynayanlar için soruyorum,

COD Warzone denedim oyunun mekaniklerini beğendim ama Battle Royale sevmediğim için oynamam. Ama mekanikleri hoşuma gittiği için bunu almayı düşünüyorum. Oynadığım oyun modları genelde 5v5 6v6 gibi olan Search & Destroy modları. Deathmatch, Team Deathmatch vs. sevmiyorum. Klasik CS, Rainbow'daki gibi vs olacak yani oyuncu sayısı artabilir tabi ama 32v32 falan değil işte en fazla 10v10 olabilir. Bu tarz oyun modları ne durumda?

Bu oyun modlarında bol bol oyuncu var mı yoksa belli başlı kişiler arasında dönüp dolaşıyor mu? (Bazı saatlerde girmeyince mesela doğru düzgün oyun bulamama sıkıntısı vs. oluyor mu?) Oynayanlar bilgi verebilir mi?
    en son oynadığımda vardi, ama oyunda rank yok o sikinti gerci cod league de bi nebze ciddi oynuyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

PSN : facxx96

For Honor - UFC 2 - Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Fifa 19 - NBA 2K18

• Yüzbaşı
    770 Mesaj
    Oyunda hiç bir değişiklik yapmamama rağmen durduk yere masaüstüne crash almaya başladım. Donup, masaüstüne atıyor. Aynısını yaşayan var mı?
    |
    |

Orijinalden alıntı: yusei

en son oynadığımda vardi, ama oyunda rank yok o sikinti gerci cod league de bi nebze ciddi oynuyorlar

Alıntıları Göster
    Rank olsa güzel olurmuş aslında. Alsam mı bilmiyorum.
    |
    |
    |
    |

Kendi kendine NAT Type: Strict olan var mı? Daha 2 gün önceye kadar hep moderatedi. Port açtım güvenlik duvarından izin verdim yine de düzelmedi. Bu yaşadığım sorun Kablonet te.

NAT Type: Strict

Hele TTNET ile hiç bağlanamıyorum direkt disconnect diyor daha oyun açılmadan sizdeki gibi. @shockwave error

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Reflection -- 24 Mart 2020; 14:13:59 >
    |
    |
    Bahsedilenler: shockwave error

IP bloklaması koyuyorlarmış benimde başıma geldi niçin istediğimi sordular acık acık söyledim düzeldi
    |
    |
    _Reflection kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hangisi için yazdınız hocam? Kablnet mi TTnet mi?
    |
    |
    NecroCyber-777 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR-Tolga90 -- 24 Mart 2020; 16:25:26 >
    |
    |
    Nat Type Open olmasını istiyorsanız şu videodaki https://www.youtube.com/watch?v=RCri12DqOv8 adımları uygulayabilirsiniz. Oyun ilk çıktığında aynısını yaptım ve o gün bugündür Nat Type Open bende. Belki sizde işe yarar, denemesi bedava.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blatzcowitz -- 24 Mart 2020; 19:50:53 >
    |
    |

Kablonet hocam cok aşırı sıkıntılı 350 ping gördüm wifi kapalı arkada herşey kapalı iken. Çok bir şey değiştirmedi ayarı acmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NecroCyber-777 -- 26 Mart 2020; 4:22:27 >
    |
    |
    _Reflection kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    300 ün üzerinde oyunum var ama sadece 1 kere Euphrates Bridge haritasında oynadım(adına da internetten baktım). Neden hiç gelmiyor? Harita kaldırıldı mı yoksa haritanın gelmemesi bana mı denk geliyor.

Birde sezon 1 in karakterini şimdi açmak mümkün mü, yoksa artık geçti mi?

Orijinalden alıntı: Göttingenli Ethem

300 ün üzerinde oyunum var ama sadece 1 kere Euphrates Bridge haritasında oynadım(adına da internetten baktım). Neden hiç gelmiyor? Harita kaldırıldı mı yoksa haritanın gelmemesi bana mı denk geliyor.

Birde sezon 1 in karakterini şimdi açmak mümkün mü, yoksa artık geçti mi?
    10v10 mapi ,vikiye gore 6v6 demis ben 2 hafta oncesine kadar hic denk gelmedim 6v6 da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Major Baxter -- 26 Mart 2020; 14:15:20 >
  • Yarbay
    5260 Mesaj
    Arkadaşlar dün biri clan gönderdi kabul ettim ve oyuna giremiyorum. Hata kodu Memory error 13-71 . Bu hatanın çözümünü bilen var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Teşekkürler cevap için.
    |
    |
    Major Baxter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Allah rızası ıcn bırı yardım etsın!!!!!!!!! Packet loss sorunu yasıyorum oynanmıyor cok yuksek ama pıng ıyı ınternetım ıyı modem ana baglantı TURKNET
    |
    |
    PS4 500GB Slim - i5 6600k - Z170A Gaming PRO - Asus GTX970 - Gskill 2x8 2400MHz - Asus VC239H 23" - Zalman LQ310 - ZM600LX - Zalman Z11 PLUS HF1 - SS Siberia 200 - Logitech G430 - Bloody B2100 - Asus Laser 5.5 Beyaz
  • Yüzbaşı
    457 Mesaj
    Genellikle 75-80 ping ile oynuyorum oyunu
    |
    |

Orijinalden alıntı: RxCan

Oyunu Rusya üzerinden alıp yakın zamanda banlanan var mı?
    Almadan once soruyor musun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.