Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o sorun bende de var , division 2 Gears 5 ve bu oyunda böyle saçma sapan bir görünüm var oyunlarda. Ekran kartında mı yoksa başka şeyden mi bulamadım.
  • TncyKrmn kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran kartı olduğunu sanmıyorum son sürüm driverlardan dolayı sıkıntı oluştu dün yoktu sabah yabancı forumlarda yazmışlar nvidia güncelleyin diye güncelledim berbat oldu :) En stabil sürüm hangisi ise ona geri dönücem uğraşamam hiç
  • Beyler bu ikisi arasındaki fark nedir,bu 300 lük alınca warzone oynanmaz mı?

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OnurFB1453 kullanıcısına yanıt
    hayır sadece kozmetik ürün farkı var kozmetik meraklısıysan al yoksa o farka değmez
  • Oyunu 11.03.2020 akşam 9.30 civarı rusya üzerinden rus hesap ile satın almıştım.Saat 3 te ben uyurken oyunu hesabımdan kaldırmışlar.Şöyle bir mesaj gelmiş.

Greetings,

We were unable to complete your recent purchase.

Product: Call of Duty®: Modern Warfare®

Due to this, your payment authorization has been reversed. Since we were unable to complete this purchase, the product has been removed from your account.

Your game account may be locked until the transaction can be reprocessed. For assistance with reprocessing this transaction, please submit a support ticket:

Şimdi bankadan mı yoksa rusya üzerinden alınca mı sıkıntı oldu çözmeye çalışıyorum.Ticket attım bakalım ne zaman cevap gelicek.Buna benzer sıkıntı yaşayan birisi varsa pm atabilir mi ? iyi forumlar.

edit:Ziraat bankası banka kartıyla aldım.Hesaptan para çekildi oyun hesaba eklendi 6 saat sonra kaldırıldı.

Edit 2 : Bankayı aradım işlem gerçeklemiş sorun yok dediler.Yani yurt dışı alışverişte blok koymamışlar.Blizzard kaldırmış ticket attı mcevap bekliyorum bakalım.Canlı destek aktif değil blizzard sitesinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 12 Mart 2020; 13:44:59 >

• noprektam9113 kullanıcısına yanıt
    O ne demek hocam battlepass nedir,oyunda para geçmiyor becerinle mi silahı vs mi açıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Prometheus-

Oyunu 11.03.2020 akşam 9.30 civarı rusya üzerinden rus hesap ile satın almıştım.Saat 3 te ben uyurken oyunu hesabımdan kaldırmışlar.Şöyle bir mesaj gelmiş.

Greetings,

We were unable to complete your recent purchase.

Product: Call of Duty®: Modern Warfare®

Due to this, your payment authorization has been reversed. Since we were unable to complete this purchase, the product has been removed from your account.

Your game account may be locked until the transaction can be reprocessed. For assistance with reprocessing this transaction, please submit a support ticket:

Şimdi bankadan mı yoksa rusya üzerinden alınca mı sıkıntı oldu çözmeye çalışıyorum.Ticket attım bakalım ne zaman cevap gelicek.Buna benzer sıkıntı yaşayan birisi varsa pm atabilir mi ? iyi forumlar.

edit:Ziraat bankası banka kartıyla aldım.Hesaptan para çekildi oyun hesaba eklendi 6 saat sonra kaldırıldı.

Edit 2 : Bankayı aradım işlem gerçeklemiş sorun yok dediler.Yani yurt dışı alışverişte blok koymamışlar.Blizzard kaldırmış ticket attı mcevap bekliyorum bakalım.Canlı destek aktif değil blizzard sitesinde.
    blizzard yasak mı getirdi acaba.çok alan olmuştu

• Cevap olarak bunu yolladılar.

Hi , I'm Game Master Voutyri, and I'll be handling your help request today with the utmost of care, and I'd like to thank you for your patience and understanding so far

I've been reading your ticket about Call of Duty Modern Warfare being removed from thie Battle.net account. I can understand you're concerned by this and would like to know more

Looking at the order I can see that the payment was declined due to a problem with the payment, this means that the funds will be returned to you automatically in a few working days

If you wish to own Call of Duty Modern Warfare you will need to purchace the game again using a different payment method

While I understand this is not the outcome you were hoping for I do hope you are able to carry on with no further troubles

Take care and have a good weekend

Ödemede sorun oluşmuş ama ne olduğunu söylemiyor.Tekrardan farklı satın alma yollarından oyunu almamı istiyor.İyi de senin çektiğin para bi geri gelsi bakalım ona göre hareket ederim.Kalbur üstü cevap yazmıs tekrar yazdım bakalım ne yazıcak.Canlı destek açılınca ayrı konusucam zaten.Olumsuz bi durum olursa burdaki herkesi bilgilendiririm zaten kimsenin başı yanmasın diye.

Edit 3: Canlı destekle konuştum sadece ödemenin tarafımızdan iptal edildiğini görebiliyorum ve kullandığınız kartı kabul edemiyoruz malesef dedi.Kabul etmediği herkesin satın alımda kullandığı ziraat banka kartı.Geri ödemenin 10 iş günü süreceğini söyledi.Sonuç olarak rus hesap açıp vpn le rusya üzerinden alınmaya çalışan ürünü blizzard gondikledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 12 Mart 2020; 15:27:6 >

Google a yazarsanız battlepass nedir diye görürsünüz tamamem kozmetikle alakalı bir level sistemi oynadıkça battlepass leveliniz artıyor level arttıkça her 1 levelde bir kozmetik ürün veriyor 100 e kadar sınır var

• Oyun battle.net üzerinden 85gb istiyordu ama yüklendikten sonra kontrol ettim 77.6gb boyutu. Oyun sorunsuz açılıyor ama bir şeyler eksik mi yüklendi emin olamadım.
  • -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    Lokasyonu ru yapıp büyük ihtimal adresi tr yaptığınız için olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • noprektam9113 kullanıcısına yanıt
    Kozmetik dediğiniz nedir?

• Bende rus vpn ile aldım, ilk çıktığı günden beri sorunsuz oynuyorum.
    Silah kaplamaları, karakter vs farklılık istiyorsanız alin onun harici birşey kattığı yok

• uc gundur isten gelince bir iki saat oynuyorum 23 level olmusum cok iyi oynamiyorum ama oyundan baya zevk aliyorum adamlar yapmış..

• Oyunu aldım iyi hoş da en az 6-7 eklenti indiriyor. Multipack 1-2, Campaign pack 1-2, Bilmem ne ops 1-2. Oyun yüklenirken duvarların konteynırların arasında iki kişiyle savaşıyorsun. Bu hangi oyuna ait nedir bu? Benim öldürdüğüm adamı gösterirken videoda bende iran bayrağı gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 13 Mart 2020; 13:13:27 >
  • selam, oyunun ground war (32vs32) modunda çok fazla packet loss problemi yaşıyordum bundan dolayı elimden çıkarmıştım, aynı sorun yeni çıkan warzone'da da devam ediyor. packet loss %70-80'e kadar çıkabiliyor, bazen de sakinleşiyor packet loss. warzone'da iken arkadaşlarımda herhangi bir packet loss problem olmuyor, sıkıntı sadece bende. internet servis sağlayıcım superonline (internetimle bundan başka hiçbir problemim yok), nat type da strict'te takılı kaldı warzone için port açma işe yaramadı bu kez. ground war oynarken nat type open olmasına rağmen yine aynı problemi yaşıyordum. benzer problem yaşayan ve çözen biri varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
  • Call of Duty: Warzone iyi oynayan varmı detaylarını öğretebilecek. Dlive ve Twichte yayın yapıyorum. Seran87 olarak. Beraber oynamak isteyen beni eklesin battle.net hesabım Seran#2430 eklesin

• beraber oynamak isteyen arkadaşlar ekleyebilir Mrklc23799#2999 battletagım...
  • Sağlam fps ve aim deneyimi iyi olan arkadaşlarla swuad olabiliriz. Yaş ort. 27 , battletag: iv4nsi#2694

• 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.