Şimdi Ara

Call of Duty:Modern Warfare 2 -BABA KONU (302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.112
Cevap
4
Favori
245.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ParacelciuS

quote:

Orijinalden alıntı: uq4l4

quote:

Orijinalden alıntı: KmKz_Lito

quote:

Orijinalden alıntı: souleater

arkadaşlar mw2 almayı düşünüyorum ama serverlar nasıl hala kalabalık mı?istediğimiz zaman girip güzel maçlar bulabiliyormuyuz?

Tabikide oyunu rahat bulursunda umarım hilecilerin bulunduğu serverlara denk gelmezsin :)

ben 2,3 aydır oynuyorum toplamda 3 gün 10 saat civarı oynamışım 3 kere hileli maça denk geldim ilk denk geldiğimde ne olduğunu şaşırmıştım bi zıplıyorsun taa 100 metre yukarda buluyorsun kendine ve bazıların silahları sınırsızdı adam füzeyi almış habire fırlatıyor ve ölmüyordu ..

ayrıca serverler dolu arkadaşım rahat rahat oynuyorsun .. ve buarada ben mesela bir silah alıyorum örnek ump onu ilk kuıllandığım zamanlar çok güzel oynuyorum fakat ne oluyorsa arada 2,3 gün geçiyor resmen adam öldüremiyorum scar aldım ondada öyle oldu ak47 aldm aynı şekilde ve son olarak şu sıralar m4a1 ile oynuyorum ilk oynadığım zamanlar m4a1 le resmen katlediyordum acaip zevk aldım oyundan fakat ertesi gün çok zor oynuıyorum garip bi durum içindeyim

Nasıl anlatırım bunu insanlara dediğim bir konuyu çok güzel özetlemişsin. Aynı şekilde TAR ilk kullanımımda katliam yapıyordum, sonraları düşüşe geçti, sonra M16 aldım, ilk günler müthiş, sonra düşüş. Oyuncu istatistiklerine göre silahın gücü otomatik olarak mı düşüyor, yoksa daha zorlu rakipler mi gelmeye başlıyor veya LAG dan mı öyle oluyor anlamış değilim.

Yaklaşık 550 saat online sûrem var oyunda dediğiniz olayı ben de yasıyordum sürekli.Psikolojik heralde :))

• Ben yeni başladım sayılır. Tek oynamak sıkıyor beni. Oynayan arkadaşlar varsa PSN'e ekleyip mesaj atmaları yeterli : Nerueger_

Üç gündür oynuyorum online olarak, toplamda 15 saat online sürem var, 40 olayım m16 açayım diye uğraştım durdum ama M4A1'le 27'ye 3 oyun bitirirken M16'da 15'i zor görüyorum.

Bu arada DH'nin clanı var mı ?
  • 1-2 güne geri dönüyorum mw2 ye:)) black opsu verdim.. mw2 ömürlük oyunmuş:)))
    bundan önce söylediğim tüm kötü şeyler için özür diliyorum mw2 den:))
  • MW 2 değil de COD4 oynayan var mı ? Ben çok özledim COD 4 mp sini elinde bu oyun olan bir mp sine bakabilir mi oyuncu var mı diye =) belli mi olur belki günde 1000 kişi girmiyordur bile
  • Oynayan kalmadı sanırım forumdan. Black Ops's kaçtı herkes.

Bu Prestige modu nasıl oluyor bilenler anlatabilir mi ? 70'ten tekrar 1'e mi düşüyoruz ?
  • 70 lvli kastıktan sonra barracktan prestigeyi seçiyosun 1 lvlden baslıyosun ek olarak yeni amblem ve title lar acılıyo bide 1 custum class veriyo
  • bencede bu psikolojik çok mutlu olduğum zamanlar daha iyi oynuyorum 3 aylık mw2 tecrübemde bunu kesinlikle söyleyebilirim m4a1 le şu aralar orta seviyelerde geziniyorum çok düşmesemde o silahı ilk keşfettiğim zamanki performans yok heralde o anki heyecanla çok iyi oynuyordum ...
  • Black ops'u alsam mı mw2'ye mi devam etsem bir türlü karar veremiyorum
  • Yabancı forumlarda mw2'nin büyük ölçüde hack'lendiğini yazıyorlar, oynayan kaldı mı bu oyunu acaba? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khan_1903 -- 18 Ocak 2011; 14:55:03 >
  • Bu oyunun PS3 versiyonunda nasıl ölümsüzlük veya duvardan vurma ışınlanma gibi hileler yapılabiliyor?
  • mw1 oynayan var mi?
    cunki mw2yi bitirdim full platinum online 3 prestij falan
    black opsda cok kotu serverlar var
    acaba mw1 oynayan kaldimi serverlar falan dolumudur?
  • Mw2 çok kötü beyler. Hilesiz 1 tane oyun bulamıyorum. Update ile bu soruna çare bulamazlarsa üzülürüm çunkü yukarıda bir arkadaşın da dediği gibi Black Ops faciasından sona ben de mw2'nin ölümsüz bir oyun olduğuna kanaat getirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Yabancı forumlarda mw2'nin büyük ölçüde hack'lendiğini yazıyorlar, oynayan kaldı mı bu oyunu acaba? :)

Bu oyuna hala tahammül edebilen var mı anlamında yazdım, belirteyim :) Beter olur inşallah Activision, hiçbir oyununda hayır yok vallahi.
  • Serverlar çekilmez bir hal aldı.

Geçen gün girdiğim bir oyunda adam hack yaptı. Aynı takımda olduğumuz için bize de geldi hack. Mermi sınırsız, hasar alınmıyor, uçuyorsun falan. Bi de bunlar yetmezmiş gibi adam bizim ekrana mesaj gönderip paypal kodunu yazıyor, bu hesaba para yatırın size de hack paketi vereyim diyor.

İlk başladığımda nerdeyse hiç denk gelmezdim böylelerine. Şimdi 10 serverda 2 tane çıkmaya başladı.
  • Bu sorunu güncelleme ile çözebilirler mi acaba?
  • Bu oyunun işi geçen yıl Mart ayında bitti.Pusanlar bir kenara gl,marathon ve bıçakçılar yüzünden diski kırıp atma noktasına gelmiştim.Değeri düşmeden takasladım.Bu hile olaylarının daha beteri CoD4 de var.Update ile elbet düzeltilir ama oyuncuları ciddiye almayan IW gibi bir firma düzeltmek için uğraşır mı bilemiyorum.Bug veya glitch değil çok büyük bir açık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 18 Ocak 2011; 16:48:07 >
  • Killzone 3'ün videosunu gördümde rahatladım. Modern Warfare 2'den Killzone 3'e geçeceğim ben. Hile almış gidiyor. 360 versiyonunda da oluyor mu hile?
  • arakadaşlar öncelikle merhaba bende bir senedir mw2 var sadece tatillerde oynayabiliyorum

fakat son bir aydır hiç bir şekilde giremedim multiplayer bolumune

connecting the match makin serverda kalıyor ve ilerlemiyor

önce acaba genel bir sorunmu diye dusundum fakat arkadşım gayet rahat giriyor

psn hesabım usa ki zaten oyun kutusunda avrupa için satılamaz diyor

bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim

şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazankar

arakadaşlar öncelikle merhaba bende bir senedir mw2 var sadece tatillerde oynayabiliyorum

fakat son bir aydır hiç bir şekilde giremedim multiplayer bolumune

connecting the match makin serverda kalıyor ve ilerlemiyor

önce acaba genel bir sorunmu diye dusundum fakat arkadşım gayet rahat giriyor

psn hesabım usa ki zaten oyun kutusunda avrupa için satılamaz diyor

bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim

şimdiden teşekkürler

daha önceden girip de şimdi giremiyosan bilmem ama

ben hiç giremiyodum aşağıdaki linkten çözdüm sorunu

http://www.1upgamers.com/forums/ps3-router-dmz-t627.html?amp

• gl nooblar
    sacma killstreaklar
    deli dana gibi kosanlar
    10 metreden bicaklayanlar
    hileciler,glitch

bu saydiklarimin hic biri black ops da yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 27 Ocak 2011; 15:55:16 >
  • 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.