Şimdi Ara

Call of Duty:Modern Warfare 2 -BABA KONU (300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.112
Cevap
4
Favori
245.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçemediğim bir bölümde zorluk azaltmıştım şimdi yükseltmek istiyorum ama bulamadım nerden oluyor?
  • Single oyna kisminda, bolum sectikten sonra zorlugu secebiliyorsun. Bu arada MW2 hala bir numara.
  • aynen şu bo dan sonra hala 1 numara benim gözümde de
  • beyler bu gün hile kullanan bir adamla karşılaştım, ekledim, sonra araştırdım. Hile olayı gerçek, sadece jailbreak'lı PS3 ler ile oluyor. tabi jailbreak'li PS3 de internete giremediği için genelde 2 PS3 ü olan adamlar bunlar...

o adam bir şeyler yaptı, şu anda şu dönen prestij 10 simgesi var bende. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmussy

beyler bu gün hile kullanan bir adamla karşılaştım, ekledim, sonra araştırdım. Hile olayı gerçek, sadece jailbreak'lı PS3 ler ile oluyor. tabi jailbreak'li PS3 de internete giremediği için genelde 2 PS3 ü olan adamlar bunlar...

o adam bir şeyler yaptı, şu anda şu dönen prestij 10 simgesi var bende. :)

2 PS3 ile ne yapabilirki? Sonuçta biri orjinal nasıl onlinede hack yapıcak onla?
  • oyunu en ucuza nasıl ve nereden temin edebilirim arkadaşlar? biri ps3'e, diğeri de pc'ye olmak üzere 2 tane alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cokgizlipolis

oyunu en ucuza nasıl ve nereden temin edebilirim arkadaşlar? biri ps3'e, diğeri de pc'ye olmak üzere 2 tane alacağım.

Shopto'ya bakabilirsin.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokgizlipolis -- 30 Nisan 2011; 15:09:37 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SilentPunch

quote:

oyunu en ucuza nasıl ve nereden temin edebilirim arkadaşlar? biri ps3'e, diğeri de pc'ye olmak üzere 2 tane alacağım.

Shopto'ya bakabilirsin.

teşekkürler ama oyunu dükkana gidip nakitle alabilirim sadece.

istanbul/anadolu yakasında oturuyorum.

İstanbul takas konusuna bir danış derim.

• Adam akıllı bir silah bulamadım ya.
  • quote:

Adam akıllı bir silah bulamadım ya.

TAR 21
  • quote:

Orijinalden alıntı: WIZARD of WOR

quote:

Adam akıllı bir silah bulamadım ya.

TAR 21

Perkler ne şekilde olmalı ?
  • Ben her zaman stopping power,steady aim,scavanger la kullandım.Zaten damage yüksek bir de stopping'le kullanınca çok rahat alıyor.Ama steady aim bence şart çünkü isabet oranı az.
  • Tamam hocam saolasın deneyeceğim.
  • birde meşhur ump45 var tabi.100 kişiden 80'i onu kullanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WIZARD of WOR

birde meşhur ump45 var tabi.100 kişiden 80'i onu kullanır.

Yav arkadaş bu oyunu 1 hafta oynamadım hemen unutmuşum TDM , Demolition ' da hep birinciliğe oynardım şimdi sondan birinci oluyoruz..
  • E biraz öyle tabi antreman şart.Ama hile mile falan yapıyor olmasın millet çatır çutur.
  • arkadaşlar bu oyun için hangi güncellemeler mevcut bi türlü patchleri indiremedim bana patchlerin adreslerini verebilecek bi hayırsever var mı bide oyunda sürekli hata veriyor bunları nasıl düzeltebiliriz
  • 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.