Şimdi Ara

Call of Duty:Modern Warfare 2 -BABA KONU (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.112
Cevap
4
Favori
245.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ekostros

Şu an mw2 oynuyorum geçen sene denediğimde hack vardı ve oyunun renk paletleri çok soluktu sanırım update gelmiş renkler bo2 kadar canlı kanlı çok güzel duruyor. Hack'te yok efsaneye geri dönmek güzel oldu. Elinde olan varsa beklerim eklesin party yapıp oynarız

Edit: 10 round sonunda hack'li lobby geldi. Hack varmış hala. Yinede sıklıkla lobby'ler temiz

hocam ekle oynayanlar eklesin çok özledim oyunu ya sabah oynarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • steam hesaplı oyunda hack varmı
  • Arkadaşlar mw2 de onlineye giremiyorum yardımcı olurmusunuz?

• şuan advanced warfare oynayan arkadaşlar dedicated server yok diye lagdan şikayetçi ama mw2de de yoktu bu ben hiç sorun yaşamadım. varmı sorun yaşan arkadaş ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lebron 7 aranıyor -- 10 Kasım 2014; 13:01:57 >
  • Bazı lobby'ler hack'li ama temiz oyunlarda var ben şu an oynuyorum. 7-8 kişi bulsakta aramızda oynasak bu kadar kişi çıkmaz herhalde.

@lebron 7 dostum aw'de ki lobby sistemi ping ayrımı yapmıyor 10 ms ile 200 ms aynı lobby'de olduğu için yaşadığımız ülke gereği ve asla host olamadığımızıda ekleyince feci bir lag problemi oluyor. Mw2 öyle değil bunda çok kısıtlı ping ayrımları yaparak lobby kuruluyor yani avrupanın her yerinden oyuncular aynı lobby'de olsalar bile eşit ping değerleri sayesinde lag problemi ortadan kalkıyor. Ben Aw'de her oyunda 2 saniye lag yaşıyorum Bo2 ve öncesi cod'lar da ise hiç lag yok.
  • Arkadaslar serverler kaç kişilik dolu oluyo şu an yoksa bosmu ? steamda indirim varda ona göre alıcam
  • Bir daha böyle bir cod oynayabilecek miyiz acaba merak ediyorum.
  • Halen arada pc de açıp oynarım. Yerini hangi cod alabilecek bekliyoruz.

• CoD serisinde olan hilenin hiç biri SOCOM 'da yok ama bu oyunda bir türlü tutmadı...
    Hiç oynamamış var ise araştırmasını tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar tarih belirleyip cod mw2 multi oynasak nasıl olur?
  • Saçma sapan remastered oyunlar çıkacağına bu oyunun çıksın.
    Bana göre serinin en iyisi bu oyundur zaten daha da böylesi gelmez. Ps4e gelse düşünmeden alırım efsane bir oyundur.

• Şu an Mw2 oynuyorum , 4-5 farklı Lobby de oynadım hileye denk gelmedim baya azalmış hack'li Lobby ler. Ayrıca bir kez daha anladım ki orjinal iw den çıkan oyunlar şimdikilerden 10 misli kaliteli.En önemlisi hit Marker olayı efsane treyarch in oyunları bile bu konuda yanına yaklaşamaz, adamlar amatör ve bu konuda çok fazla gerideymis o bariz anlaşılıyor.Bağlantı desen ayrı bir efsane , 1 salise lag yok. Silah tepmelerinden haritalarına kadar kalite kokuyor. Oynama imkanı olan varsa beklerim hack çok az gayet eskisi gibi canlı ve temiz

• 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.