Şimdi Ara

Call of Duty:Modern Warfare 2 -BABA KONU (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.112
Cevap
4
Favori
245.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burakozi

Arkadaşlar farkettiğim birşeyi paylaşmak istiyorum....Tar21 in özelliklerdeki gösterdiği Accuracy yani isabeti ile kullanımı arasında dağlar kadar fark var....Tar21 gösterdiği Accuracy çubuğuna göre kat be kat daha isabetli.....Açın bakın....Aynı Accuracy ye sahip başka silahı da deneyin....Aradaki farkı kendiniz görün....

Ben şaşırdım....

Tar-21 sanki CoD4teki AK-47 gibi,sizce de oyle degil mi?Bu arada dedigini denedim ve gercekten cok fark var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toruk Macto

quote:

Orijinalden alıntı: burakozi

Arkadaşlar farkettiğim birşeyi paylaşmak istiyorum....Tar21 in özelliklerdeki gösterdiği Accuracy yani isabeti ile kullanımı arasında dağlar kadar fark var....Tar21 gösterdiği Accuracy çubuğuna göre kat be kat daha isabetli.....Açın bakın....Aynı Accuracy ye sahip başka silahı da deneyin....Aradaki farkı kendiniz görün....

Ben şaşırdım....

Tar-21 sanki CoD4teki AK-47 gibi,sizce de oyle degil mi?Bu arada dedigini denedim ve gercekten cok fark var.

kardeş demin yine inceledim. ak47 de aynı accuracy de hatta tar21 e iyi bir alternatif gibi görünüyor ama deneyince kesinlikle değil....demin ortalığı katlettim tar21 ile...bu zamana kadar kullanmamakla hata yapmışım...Scar-h extended mags ile tabi ki iyi ve kullanıyorum ama fire rate i çok iyi gösteriyor tar21...Ve kesinlikle inanıyorum oyunun gösterge hatası var Tar21 de....

Herkesin kullanmasını şiddetle tavsiye ederim....M16 3 lü atmasa, tar21 den iyi özellik olarak ama böyle taramalı başka silah yok scar-h dışında.

• Uzak mesafede M16,orta-yakin mesafede Tar-21 en guzel silahlar bence.
  • ama şu da var.mesela m16 ya red dot takmadan kullanamadığın mesafeler oluyor ama scarh ile red dot takmadan öldürebiliyorsun....Nişan aldığın o yuvarlak nokta Tar21 de hepsinde geniş...yani reddot falan takmadan...o yüzden de çok avantajlı.
  • arakdas bu fragnsteinle oynayanlara uyuz oluorum demolatıonda 25 kıll yapıorum tabı bı okadarda oluorum ama abı adamlar 35 kıll yapıolar 5 kere oluolar uyuz oluorum ya
  • bende silahları kasıyorum Fall açilana kadar M4A1 le başladım iyi gibi ama bence yetersiz sonra UMP45 e geçdim acayip sekiyo ama güzel gibi bide durmak hiç istemiyosan onla koş her türlü iyi kill yapıyosun ondan sonra TAR-21e geçdim ilk başladığımda yüzüne bile bakmamışdım bu ne biçim silah dıyodum prestije geçince bi deneyım dedim böyle bişey yok bence uzay silah zaten belirtmişlerde arkadaşlar en çabuk onda açdım fall rengini sonra ACR damage düşük ama ne bileyim seviyorum o silahı Stopping powerla baya iyi oluyo bide canım sıkılıyo bazen canım sniperle dolasmak ıstıyo paso Interventionu övmüş herkez direk onla başladım digerleriyle oynamadım bile çok güzel oluyo fall'ı açmak zor olmadı zaten onla....Sıra SCAR-H da oynuyorum ama ne bileyim alişamadım ya o silaha ama fall için kasıyorum işde bide aug barı da açmak için ugrasıyom oda güzel bence gözünü kapa tara:):)ama su AK-47yi alıyom bazen nasıl diyim ya ben kullanamıyorum o silahı yada harbiden çok kötü hedefi bi türlü tutturamıyorum tuttursamda ölmüyo adam....ama Tar-21 de özledim şimdiden:):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ERKAMmM -- 16 Mart 2010; 0:22:09 >

• Herkese merhaba, oyunu satıp xbox360 için orjinal sipariş verdim ve yaklaşık 1 haftadır mw2 oynamıyorum acaba lag ve benzeri bağlantı sorunları halen devam ediyor mu sizlere sormak istedim.

PS3'te mw2 oynayan arkadaşlarla da arada multiplayer devam edeyim diyorum tabi bu sorunlar ne durumda cevaplarsanız sevinirim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Herkese merhaba, oyunu satıp xbox360 için orjinal sipariş verdim ve yaklaşık 1 haftadır mw2 oynamıyorum acaba lag ve benzeri bağlantı sorunları halen devam ediyor mu sizlere sormak istedim.

PS3'te mw2 oynayan arkadaşlarla da arada multiplayer devam edeyim diyorum tabi bu sorunlar ne durumda cevaplarsanız sevinirim.

3gündür nerdeyse sorunsuz oynadım kendimde şaşırdım lag falan fazla olmadı oyundanda atmadı böyle devam eder inşallah
  • dün gece 2'ye kadar normaldi. ''den sonra kopmalar başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Herkese merhaba, oyunu satıp xbox360 için orjinal sipariş verdim ve yaklaşık 1 haftadır mw2 oynamıyorum acaba lag ve benzeri bağlantı sorunları halen devam ediyor mu sizlere sormak istedim.

Bende sorun düzeldi dostum :) Çok rahat oynuyorum birkaç gündür.

Her prestige de farklı bir silaha ağırlık veriyorum gerçekten çok zevkli bu oyun arkadaşlar satmayın sakın :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roland3tr -- 16 Mart 2010; 11:51:50 >
  • tar 21 ve scar h bu ikiside çok fena silahlar harita falan hiç farketmiyo mesela yaptığım skorlardan biri
     Call of Duty:Modern Warfare  2 -BABA KONU

o bir death da nukeden geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkan034 -- 16 Mart 2010; 12:03:43 >
  • Arkadaşlar

bağlantı sorunu olan arkadaşlar aşağıda ki linke göz gezdirsin.

http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/Linksys/BEFN2PS4/PS3_Call_of_Duty_-_Modern_Warfare_2.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan034

tar 21 ve scar h bu ikiside çok fena silahlar harita falan hiç farketmiyo mesela yaptığım skorlardan biri
     Call of Duty:Modern Warfare  2 -BABA KONU

o bir death da nukeden geldi

Bu oyundaki perk ve silah seçimin neydi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roland3tr -- 16 Mart 2010; 14:43:42 >
  • @yeşilormancini

modemde port açarken ip lan adresini olarak ,ps3 nin kullandıgı ip yazacagız değil mi?yoksa pc nin baglandıgı ip yimi?
  • hocam ps3e sabit ip vereceksin.

portuda ps3e verdiğin ipyi modeme yazıp o ipye port açacaksın

port açmaya gerek yok diyen arkadaşlara yorum yapmıyorum.

daha önce attığım mesajlar var, 1 saatte 3 oyuna ancak giriyordum. oyundan atıyordu , lobbye giremiyordu.

port açtıktan sonra ½65 - 75 düzelme yaşadım. denemeyen varsa denesin. şansını denesin. yorumunu buraya yazsın.

isteyen pm atsın yardımcı olmaya çalışırım.
  • @yeşilormancini

benim zaten ana ip sabit modeme bagladıgım her alette sabit ip alıyor.. iki pc nin ip leri sabit ps3 de sabit ip alıyor...onun için bir daha ps3 girip ip yazmaya gerek yok değil mi?
    o zaman ben portların açtıgım İP lere ps3 yazsam yetecek..
    teşekkürler...
  • Ak47 nin son levelde olması resmen adamı son prestije zorluyo:D bu kadar iyi bir silahın 70 levelde olması çok akıllıca bence ak ye gelene kadar 3 prestij boyunca scarla oynadım gecen oynarken augla oynim dedim uzak yakın her türlü mac 2-3 mermiyle indirdim adamları yeni silah arayışı olanlara oneririm
  • Bende aug ile oynuyorum çok sağlam silah, daha ak47 açamadık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 120slim_fintr

@yeşilormancini

benim zaten ana ip sabit modeme bagladıgım her alette sabit ip alıyor.. iki pc nin ip leri sabit ps3 de sabit ip alıyor...onun için bir daha ps3 girip ip yazmaya gerek yok değil mi?
    o zaman ben portların açtıgım İP lere ps3 yazsam yetecek..
    teşekkürler...

hocam ben sana yaptığım yöntemi söyleyeyim.

Ana menüdeki (Settings) kategorisinin altında (Network Settings) öğesini seçin.

[Internet Connection Settings] öğesini seçin.
    İnternet bağlantınızın kesileceğini bildiren onay ekranı gösterildiğinde [Yes] öğesini seçin.

[Custom] öğesini seçin.
    Kullandığınız ağ ortamı için gerekli her öğeyi ayarlayın.

wirelees veya wired

Enter Manually
    Manuel Olarak Gir

Authentication Setting‎
    Onama Ayarı‎

none

Ethernet Operation Mode‎
    Ethernet Çalışma Modu‎

auto detected

IP Address Setting‎
    IP Adres Ayarı‎

enter manuel

buradaip adresini yaın

default gateway ise modemin ip adrsi

dns no 208.67.222.222 208.67.220.220

devam edin ve diğer ayarlara karışmayın.

modeme gelinwww.portforwed.com dan modeme nasıl port açılacağına bakabilirsiniz.

port atayacağınız ip yukarıda ps3e verdiğiniz ip olmalı.

• yadawww.portacmak.com turkce ve daha koolay bence bunu dene
  • 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.