Şimdi Ara

Call of Duty:Modern Warfare 2 -BABA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
6.112
Cevap
5
Favori
236.338
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> Call of Duty:Modern Warfare 2 -BABA KONU
Giriş
    2421 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emmyayla

yadawww.portacmak.com turkce ve daha koolay bence bunu dene

çok güzel paylaşım. port açmak ve ps3e sabit ip vermek isteyenlerin işine çok yarayacak site.eline sağlık.
    |
    |

Orada duruyordun yalnızca çığlıklar atarak,Kimsenin seni dinlemediğinden korkarak, En çok boş teneke kutunun tangırdadığını söylerler, Kendi sesin rahatlatıyor olmalı seni ,Yalnızca duymak istediklerini duyuyor,Ve yalnızca duymuş olduklarını biliyorsun,Sen,sen boğazına kadar trajediye gömülmüşsün ,Dünyayı kurtarmak niyetindesin, Kimse aldırmıyordu bu söylediklerime...IzdıraP
    Dostum sesin kaybolmadan önce, Bir kişinin eğlencesi diğerinin cehennemidir, Bu dönem insanların ruhlarını sınamak için gönderildi...
  • Çavuş
    43 Mesaj
    dün yine bayağı host sorunu vardı 10 oyundan 5 nde host yüzünden oyun mahvoldu sonra türk arkadaşlarla oynadık güzeldi şu port olayını bende deneyim bakim
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: 120slim_fintr

@yeşilormancini

modemde port açarken ip lan adresini olarak ,ps3 nin kullandıgı ip yazacagız değil mi?yoksa pc nin baglandıgı ip yimi?

Uzun süre önce bende port açmıştım, ama ip lan olarak ps3 verdiğimde port kontrolü yapıyorum portlar kapalı görünüyor. Sabit ip atadığım pc nin ip sini yazında portlar açık görünüyor. Burada bir terslik var ama ne?
    |
    |

Bugun bir arkadaşla çok komik birşey yaşadık. Aniden karşılaştık, refleksle bıçağı fırlattım o da ateş etti aynı anda öldük. Killcamde tam aynı anda olduğunu gördüm :D Zathochi idi sanırsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roland3tr -- 17 Mart 2010; 19:15:47 >
    |
    |
    işin suyu çıktı zırt pırt kopmlar arttı...PSN abd, PSN uk..sizce hangiisinde daha az kopma oluyor arkadaşlar..ben psn usa yi kullanıyorum....psn uk mi kullansam ??

mw1 ve mw2 .....sonra şu diyebilirmiyiz???? cod 6 aldım..pek sarmadı....codlar içinde en iyileri hangisi arkadaşlar..cod3 ? iyi midir..
    |
    |
    |
    |

Bullets of Revenge
    PSN:Esatcan93
    Modern Warfare 3 & Battlefield 3 (Designated Chopper Pilot)
    MW3 K/D:1.92 11.prestij
  • Binbaşı
    1079 Mesaj
    Arkadaslar kafayi yemek uzereyim tactical knife nasil kullaniyoruz yardimci olursaniz sevinirim.
    |
    |
    |
    |

Bullets of Revenge
  • Binbaşı
    1079 Mesaj
    bahsettigim olayda bicagi sol elle tutup uzerindede silahi tutuyor o sekilde kullanmak istiyorum.
    |
    |
    |
    |
    Ya bir şey sorucam ben bling ile scarıma heartbeat sensor ile fmj kullanıyorum ama fmj çok yaralı olmuyor gibi geliyor(Damage bakımından).Sizce fmj mi rapid fire mı sıklığı artırırsam daha mı iyi ederim?
    |
    |

KİLLZONE 2 İLE GTA 4 TAKASLIKTIR.HER TÜRLÜ TEKLİFE AÇIĞIM.2 Sİ KARŞILIĞI BİR YENİ OYUNDA OLABİLİR.
  • Yüzbaşı
    910 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hmdhmdhmd2

Ya bir şey sorucam ben bling ile scarıma heartbeat sensor ile fmj kullanıyorum ama fmj çok yaralı olmuyor gibi geliyor(Damage bakımından).Sizce fmj mi rapid fire mı sıklığı artırırsam daha mı iyi ederim?

Fmj duvar arkasında etkiliyor , daha rahat geçiyor . Arttırdığı damage çok farkedilmiyor .
    |
    |

Bullets Of Revenge
    GT:BoR African
  • Yarbay
    19573 Mesaj
    5 yeni herita ve YENI SILAHLAR,PERKLER GELECEK
    |
    |
    |
    |

Bullets of Revenge
  • Yüzbaşı
    910 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Toruk Macto

5in 2si CoD4ten Crash ve Overgrown bildigim kadariyla.Crashi cok severim,Overgrown`i o kadar sevmiyordum.Ama Overgrown`da Air Support aglatir

Açıklanmayacak mı ? Eğer hoşuma giderse dönerim Mw 2 ' ye
    |
    |

Bullets Of Revenge
    GT:BoR African
  • Yarbay
    19573 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 1903alper

quote:

Orijinalden alıntı: Toruk Macto

5in 2si CoD4ten Crash ve Overgrown bildigim kadariyla.Crashi cok severim,Overgrown`i o kadar sevmiyordum.Ama Overgrown`da Air Support aglatir

Açıklanmayacak mı ? Eğer hoşuma giderse dönerim Mw 2 ' ye

yeni silahlar ve perkler henuz aciklanmadi
    |
    |
    |
    |

Bullets of Revenge
  • Binbaşı
    1846 Mesaj
    Silah ve perk mi ? Resmi açıklama geldi mi bununla ilgili ? Eğer gelirse iki kat artar zevki herhalde.
    |
    |
    Yeni silah ve perk olucağını zannetmiyorum çünkü resmen çifte standart bir durum olur. Zaten gelicek bu pack in içeriğinde böyle bir şey yazmıyordu sadece 5 harita 2 si cod 4 ten. Fiyatı 15 dolar
    |
    |
    2421 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Yeni silah ve perk olucağını zannetmiyorum çünkü resmen çifte standart bir durum olur. Zaten gelicek bu pack in içeriğinde böyle bir şey yazmıyordu sadece 5 harita 2 si cod 4 ten. Fiyatı 15 dolar

BUNları ortak olarak alabiliyor muyuz hocam..
    |
    |

Orada duruyordun yalnızca çığlıklar atarak,Kimsenin seni dinlemediğinden korkarak, En çok boş teneke kutunun tangırdadığını söylerler, Kendi sesin rahatlatıyor olmalı seni ,Yalnızca duymak istediklerini duyuyor,Ve yalnızca duymuş olduklarını biliyorsun,Sen,sen boğazına kadar trajediye gömülmüşsün ,Dünyayı kurtarmak niyetindesin, Kimse aldırmıyordu bu söylediklerime...IzdıraP
    Dostum sesin kaybolmadan önce, Bir kişinin eğlencesi diğerinin cehennemidir, Bu dönem insanların ruhlarını sınamak için gönderildi...
HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
SEO
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.