Şimdi Ara

Call of Duty:Modern Warfare 2 -BABA KONU (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.112
Cevap
4
Favori
245.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serdaraslan

arkadaşlar ps3'e bu oyunu alıcağım ama hangi bölge almamı tavsiye edersiniz eklentiler için ?

Bence 1.bölge alman çok iyi olur, us psn'den de eklentileri indiririsin sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khan_1903 -- 8 Mart 2010; 1:21:49 >
  • Bende yakında MW 2'ye döneceğim. Battlefield 2'nin server'ından sonra MW 2 kusursuz kelimesinin üstünde bir kalitede.
  • Geçen gün tonimotta ile ground war oynuyorduk saat sabah 6 felandı herifin biri scrapyard ta 95 kill yaptı nasıl mı karşı takımdaki arkadaşı sürekli bunun yanına gelip kendini öldürtüyor el başladı 30. saniyede harrier 35. saniyede pawelow 40 ta chopper geliyor ve bu 3 lü el bitene kadar tekrarlanıyor. Herif bu taktikle 2 el üst üste 90 kill yaptı sonra çıktık.
  • 2 haftadır 140 ping'le bağlanıyorum. Resmen eziyet. Ondan önce de çok farklı değildi, en iyi ihtimalle 110 ping le bağlanıyordum. Sadece türk arkadaşlarla oynarken bağlantı sorunu yaşamıyorum fakat o tür gruplara denk gelmek te çok az bir ihtimal. Tanıdık biri oynarsa join olmaya çalışıyorum.

Bu lag problemleri beni resmen küfürbaz yaptı. Oyunu çok seviyorum ama 1 şarjör boşaltıp adamı öldüremeyince sonunda da bıçağı yiyince saydırıyorum. Kaç kere controller'ı dizime vurarak kırmaya çalıştım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ParacelciuS

2 haftadır 140 ping'le bağlanıyorum. Resmen eziyet. Ondan önce de çok farklı değildi, en iyi ihtimalle 110 ping le bağlanıyordum. Sadece türk arkadaşlarla oynarken bağlantı sorunu yaşamıyorum fakat o tür gruplara denk gelmek te çok az bir ihtimal. Tanıdık biri oynarsa join olmaya çalışıyorum.

Bu lag problemleri beni resmen küfürbaz yaptı. Oyunu çok seviyorum ama 1 şarjör boşaltıp adamı öldüremeyince sonunda da bıçağı yiyince saydırıyorum. Kaç kere controller'ı dizime vurarak kırmaya çalıştım :(

+1000 satrilyon
  • arkadaslar oyunu aldım .

oyunda find game dıyorum.
    oyuncu bulmuyor
    ben mı bır yerde hata yapıyorum.

hıc bır ayar yapmadan dırek fınd game dıyorum. Oncesınde bır ayar yapmam lazım mı . yada cd den cıkan sifreyi bır yere gırmelımıyım.
  • Bu aralar inanılmaz fazla lag var.
  • talep çok fazla da ondan...
    zamanla düzelir.
  • Beyler LCD de oynarken, anten girişine kablolu tvnin takılı olması görüntüyü bozmaz di mi?

Tüplü de bozuyordu.Lcd de oynarken bazen acaba bozuyor mu diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakozi

Beyler LCD de oynarken, anten girişine kablolu tvnin takılı olması görüntüyü bozmaz di mi?

Tüplü de bozuyordu.Lcd de oynarken bazen acaba bozuyor mu diyorum.

Bozulmaz çünkü biri teknolojinin geldiği son noktayı HDMİ baglantısını kullanıyor biri yılların eskitemediği bağlantı türünü, birbirlerini etkilemesi imkansız
  • Bad Company 2'yi MW2 ile karşılaştırıyorsunuz ya

Alın size cevap..

http://www.merlininkazani.com/news_screen.asp?NID=24832
  • mw2 ye degil Turk telekoma kufur edin lag yuzunden
  • Beyler istatistik karşılaştırması yapalım. Kim ne yapmış merak ediyorum.

Ben başlim

2.334.241 xp almışım
    625 wins
    680 losses
    11 kez üst üste el kazanmışım
    15.623 kişi vurmuşum
    1078 i headshot
    1490 asist
    35 streak e kadar çıkabilmişim
    9.834 kez ölmüşüm
    Toplam oynama süresi 6gün9saat10 dakika

Aug H Bar ile 2000 in üzerinde adam öldürmüşüm

Çağırdığım harrier ve chopper sayısı ise 100 ün üstünde
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

mw2 ye degil Turk telekoma kufur edin lag yuzunden

Herşeyde TTNET zaten,MW2'de lag yok,Gta-4'te 100 kişiyle lag yok,Smackdown vs Raw lag yok,Fifa lag yok.Sırf BC2'de herkez lag var diyor Ana Konu'da. BC2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgiray -- 9 Mart 2010; 9:22:37 >
  • COD MW1-2 oyunları=Arcade, BattleField: Bad Company 2=Sim... Bu iki oyun türünü birbirinden ayıran yegane nokta oldu.Herkesin damak tadı farklı.Bu tür Arcade önüne geleni indir tarzı türde ölmezz,diğeri gibi kendi base"inde bir tepeden diğer base"deki bir tepeye yerçekimi ayarlayıp hareket mesafesine göre ayar çekip sniper ile adam vurduğun oyun türüde ölmezz.İkiside ayrı tür,ikiside ayrı tat
  • arkadaşlar kulallık aldım bugün logitech markası 69 tl ...sizce iyimirid bu marka, ismini daha önce duymadım..sony aradım bulamadım..bulamayınca bunu aldım..topikte uzam arkadaşlar fikir beyan edermi. cızırtısı falan çok mu olur...teşekkürler cevap veren olursa şimdiden
  • logitech'i nasil duymadin daha önce ya. iyidir iyi.
  • net kötü diyen arkadaşlar , netim 10 mbit ...
  • 2.879.180 Exp
    Wins:1194
    Lose:1390
    Ties:5
    Win Streak:14
    Kill:37943
    Deaths:29276
    Headshot:3404
    Asist:3815
    Time played:14D 5H 8M
  • Benim ratio 1 in altinda onu duzeltmeye calisiyorum az kaldi baya
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.