Şimdi Ara

CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE || PS4-PS4PRO ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
724
Cevap
2
Favori
16.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mw online gelir mi ki? Senaryoyu dayar geçerler gibime geliyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaboy

Mw online gelir mi ki? Senaryoyu dayar geçerler gibime geliyor..

Online olmaz

• Battlefield 5 ve Titanfall 2 varken bu yıl işi zor bu oyunun.
    Zaten fütüristik tema bu oyunun ruhuna uygun değil ancak ne direttiler be arkadaş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

Battlefield 5 ve Titanfall 2 varken bu yıl işi zor bu oyunun.
    Zaten fütüristik tema bu oyunun ruhuna uygun değil ancak ne direttiler be arkadaş.

Sağlam bir Remastered ve sağlam bir multi ile gelirse ikisinide ezecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım 3 seneden fazla oldu cod almayalı, bu senede uzay ve gelecekte geçecek ise oyun yine çöp tür.
  • Remastered MW'de multi koycaklarını ben de hiç düşünmüyorum. Çünkü öyle bir durumda Infinite Warfare'in yüzüne mevcut CoD oyuncularının %70'i bakmaz. Ama olur da multiplayer MW gelirse süper olur.
  • İnan Modern Warfare Remastered beni daha çok heyecanlandırdı...
  • Insaallah mw2 haritalari da felir cod 4'de.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sene yine kriptolu reklam politikası uygulanıyor. Adamlar pazarlama uzmanlığının dibine vurdular. Nuketown map'inden tut sayfanın source kodlarına kadar bir çok yere gizli bilgiler yerleştirilmiş şimdi insanlar merakla ipuçları bulup birleştirerek yeni oyun hakkında bilgi ortaya çıkarmaya çalışıyor.
  • Bu adamlar geçmişte yapın diye diye inadına daha da geleceğe çıkıyorlar yakında Star Trek zamanında geçecek

Bence artık tamam anasını satayım gelecekte yapın desek acaba inadına geçmişe gidebilirler mi? Hatta mümkünse Malazgirt savaşını canlandırsınlar.

• Artık cod beni umutlandırmıyor hatta ömrü en fazla 6 ayı geçmiyor ama mw ve bo1 de hiç öyle değildi.

• ebascholl kullanıcısına yanıt
    Multiplayer olarak da gelecek. Yanında +10 multiplayer maps yazıyordu.

• infinity ward'tan yeni bir video geldi ve son cümle bir hayli iddialı. Keşke oyun ile birlikte server sistemide iyi olsada sadece remasterd beklemek zorunda kalmasak.

"I want people to play our new game and say like ‘Wow I haven’t seen COD change so much since Modern Warfare." Bu cümlede değişim yönünden ciddi bir iddia var aynı zamanda üstü kapalı olarak sladgehammer ve treyarch'ada gönderme yapılmış yani o oyunları yenilikçi ve farklı olarak görmemişler. Bir dedikodu daha var ama kaynağı ve doğruluk oranı bilinmiyor oyun tamamı ile "boots on the ground" mış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 2 Mayıs 2016; 0:47:46 >

• I want people to play our new game and say like ‘Wow I haven’t seen COD change so much since Modern Warfare bu cümle şimdi ilgi çekmek içinde olabilir ve onun dışında insanlar yenilik istemiyor ki, insanlar MW1 ve MW2 kalitesinde senaryo ve multiplayer kalitesi istiyorlar. Yenilik adı altında uçma hoplama zıplama multiplayer da saçma sapan silahlar, karmakarışık ne olduğu belli olmayan haritalar istemiyorlar.

Şimdi diyelim diğer Cod oyunlardan sonra çok farklı cod yaptılar, şimdi bu oyun cod mu olacak ya da başarı durumu ne olacak ? İlla yenilik yapmak derdindeyseler MW1 ve MW2 deki SP ve MP kalitesinin üstüne koyarak birşeyler yapmaları lazım.
    Artık senaryo modunda adam akıllı ne atmosfer var ne kendine bağlayacak karakter var nede müzik var. MP ye bakıyorsun lagdan oynanmıyor, oyun gereğinden hızlı, haritalar silahlar saçma. O yüzden remastered beklemeye devam, şaşırtacaklarını hiç sanmıyorum bu senede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Online olmaz

Online olacak yanlış bilgi vermeyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

infinity ward'tan yeni bir video geldi ve son cümle bir hayli iddialı. Keşke oyun ile birlikte server sistemide iyi olsada sadece remasterd beklemek zorunda kalmasak.

"I want people to play our new game and say like ‘Wow I haven’t seen COD change so much since Modern Warfare." Bu cümlede değişim yönünden ciddi bir iddia var aynı zamanda üstü kapalı olarak sladgehammer ve treyarch'ada gönderme yapılmış yani o oyunları yenilikçi ve farklı olarak görmemişler. Bir dedikodu daha var ama kaynağı ve doğruluk oranı bilinmiyor oyun tamamı ile "boots on the ground" mış.

Amerikan pazarlama stratejisi tuttum bunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Richie Rich

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Online olmaz

Online olacak yanlış bilgi vermeyelim

Bilgi vermedim zaten fikrimi söyledim o zaman daha online olup olmayacagi belli degildi bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 2 Mayıs 2016; 2:41:41 >
  • Ghosts: Her haliyle ortalama bir oyundu 1-2 güzel single bölümü vardı multiplayer yanlış seçimler yüzünden çok keyifsizdi uçma zıplama olmamasına rağmen çok az beğenen oldu,hak ettiğinden fazla ilgi görmedi.

Advanced Warfare: Singleplayer'ı CoD tarihinin en iyi grafiklerine ve genel olarak piyasadaki en iyi mo-cap performanslarından birine sahipti yüz detayları seçilen gerçek oyuncular harikaydı ve nispeten güzel bir senaryosu vardı.Açılış bölümü en iyi CoD sunumlarından biridir,Yunanistan'da geçen bölüm gibi gayet iyi grafikli iyi tasarlanmış bölümleri vardı.Singleplayer MW1-MW2-MW3,BOPS1'den sonra en iyisiydi.

Fakat multiplayer dengelenememiş Exo yüzünden tam bir yıkım oldu ve loot sistemi istedikleri gibi olmak yerine Activision'ın para makinesine dönüştü bu adamların singleplayer yüzünden MP'ye çok fazla zaman ayırdığını bile düşünmüyorum.

Black Ops 3: Singleplayerın ne kadar kötü olduğuna dair Neogaf'de bir başlık vardı baya yerden yere vuruluyor hala,değişik şeyler denediler ama bir kere Black Ops adı ile senaryonun alakası neredeyse yok ve daha kötüsü oyun Call of Duty olmaktan başka herşeye çalışıyordu bitirmekte zorlandığım bu kadar sıkıldığım başka bir CoD senaryosu yok Treyarch gerçekten kara leke gibi bir singleplayer yaptı.Karakterler kötü,senaryo ham,grafikler AW'nin gerisinde ve bölümleri bu kadar sıkıcı başka bir CoD yok.

Multiplayer iyi başladı exo sistemi AW kadar kötü değil çünkü sağa sola dash yok AW kadar keskin manevra yapabilen exo yerine Titanfall modeli denediler.Oyun ne olduysa başlarda fena gitmiyordu ancak her geçen gün daha fazla para sömürecek şey eklendi,rengarenk karakterler,13 yaş gurubuna hitap eden bir oyuna doğru yokuş aşağı yuvarlandı.Aradan geçen zamanda AW kadar kötü olmasada exo sistemide yine "istenen" şey değil.Ayrıca Treyarch silahların dengesiyle çok fazla oynuyor bu yüzden silahlara alışmak zorlaşıyor firma sürekli alıştığınız şeyi değiştiriyor.Ayrıca 2 DLC çıktı bence DLC haritaları çok vasat orijinal oyunda da bazı çok vasat haritalar var.Kısaca Treyarch'de Black Ops 1'de yakaladığı havayı,aromayı tutturamıyor.

Son 3 oyun hakkında görüşlerim bunlarken Infinite Warfare hakkında yoğurdu üfleyerek yiyorum haliyle yalnız beni heyecanlandıran birşey var o da oyunun kendisinden çok Infinity Ward yani yapımcı firmanın kendisi.Adamlar Naughty Dog'dan ve başka önemli yerlerden transfer yaptılar ve büyük bir yeniden yapılanmaya gittiler.Bana öyle geliyorki yeniden 1 numaraları CoD yapımcısı olmak istiyorlar.Bugün tanıtımdan sonra ne çıkacak göreceğiz ama bana AW'nin multisinden,BOPS3'ün singleından daha kötüsünü yapamazlar gibi geliyor.Oyun bence güzel olacak ama oyunun en büyük sorunu Activision'ın artık Call of Duty'lerin her hücresini "monetize" etmesinden geliyor.Black Ops 3'de en başka sandıklardan sadece kozmetik item çıkıyordu ve gerçek parayla satın alma yoktu sonradan gerçek para ile satın alma geldi oyun içi para ile verilen itemlerin değer oranı düşürüldü ve sandığa silah vs koymaya başladılar ayrıca oyuna ekledikleri karakter skinleri,hareketleri çok cocuksuydu çizgi filme çevirdi olayı.

Sonuç olarak Infinite Warfare'den biraz umutluyum ama yine tutmazsa CoD4 bizimdir yıllarca oynanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 2 Mayıs 2016; 5:21:53 >

• Bizim saatimize göre bugün 20:30da tanıtılacak oyun. Beklemedeyiz.

https://mobile.twitter.com/infinityward

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orangeblu -- 2 Mayıs 2016; 9:25:09 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.