Şimdi Ara

Call of Duty : En Heyecanlandığınız An (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
1
Favori
7.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-CodMW2 de pricela shepherdi oldurmeye giderken yukardan sarkıp 2 askeri bıcaklıyoduk orası
    2-kazakistan buzda yukarı tırmanırken zıpladıktan sonra dusmeden -roachdı galiba- yakalanmamız
    3-Ghost alev benzin offf ulan off
    4-bide codbo sergeinin ölümü :D
  • Multiplayer'da Search and Destroy'da tek başıma kaldoğımda elim ayağım buz kesilir
  • Oyun masaüstüne attığı an
  • mw de cpt mac millanla baştan sona heyecan o bölümü tekrar tekrar oynamak için silmiyorum oyunu
    mw2 de ise ghost ve roachın ölümü ghostun bizi helikoptere sürümesi falan mükemmeldi ama devamında sefersiz shepperdin bizi vurmasıyla şok olmam ardından yakmasıyla kudurmam o an ki sinirimi tarif edemiyorum
  • Cod4 ün bir çok bölümü
  • CoD2-D Day
  • Her an , her saniye.
  • cod 4 ün en sonunda üzülmüştüm

edit:en heyecanlandığım cod4 sniper bölümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rinkhal -- 26 Aralık 2010; 0:22:13 >
  • Cod 4 Sniper-Çernobil
    -Move
    -Stay
  • En güzel sahneler bence MW1'de final. Birde MW2'nin finali. Heyecanlıdığım tek sahne demicem oyun olarak bence Black Ops. Ama mw1'i online oynamaktan , xfire'da heyecan dolu şeyler yaşamaktan vazgeçemicem heralde =) arkadaşım bizde BO oynarken içini yediği anda castro'nun ölümü =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SE.exe -- 26 Aralık 2010; 1:59:19 >
  • Acaba ilk mesajımı değiştirirsem ne olur lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8DA7E2B07 -- 18 Şubat 2014; 21:24:39 >
  • COD 4 Online'de
    Bizim takımdan bi tek benim sağ kaldığım, karşı takımdan ise hiç kimsenin ölmediği an başladı heycanım ve son kişiyle teke tek kaldığımda heycanım tavan yaptı ki anlatamam size ama onuda vurunca bir rahatlama hissettim anlatamam size
  • black ops da ...vıetnamda yeraltındakı tunellerden gecdıgımız bolumm ...ben o tunellerı bır fılmde gormustum ...ve gercekden cok kanlı sahneler vardı ...mılıslerın abd ordusuna karsı acdıkları gerektıgınde sıgnak gerektıgınde de ulasım ıcın kullandıkları tuzaklarla dolu tuneller ... conılerın tunellerın nerelere cıktıgını ve tunelde nelerle karsılacaklarını bılmedıklerı ama o tunellerı kullanmak zorunda oldukları sahneler ...o fılmdekı tunellerde senarıstın hayal gucu degıldı ..bır gercegı yansıtıyordu ...ıste arkadasların çernobıl sahnesınden etkılenmesı gıbı ( bende o terk edılmıslık ve yanlızlık hıssı veren bırebır ıslenmıs o sehırdekı sahneden cok etkılenmıstım ama sımdı bu daha yenı oldugu ıcın orenk verıyorum ) ...

.... tunelın toprak duvarlarındakı agac ot koklerı karafatmalar yerdekı fareler ve dogrulmak ıstesende yapamayacagın egılerek yada surunerek gecemk zorunda oldugun bır alan ... elınde bır fener ve altıpatlar ..:) .... gozunun onunde gırtlagına bırcagı yıyen arkadasın ...

....oldurdugun mılıslerın cıglıkları .... nemlı toprak uzerındekı su bırıkıntılerının kanla karısması ....

... karsıma sımdı ne cıkacak dusuncesıyle endıselı bakıslar ve dıkkatlı adımlar ...

... 5 katta 7-8 mt kare odamda kılıtlı kapının ardında ...dısarıdan bırısının ıcerıde oturan bırısı goruyle baktıgı sıradan bır aksamın yasanıldıgını sandıgı o anlarda ......pencerenın onunde ...koltuguma gomulmus....lambayı kapatarak kapsonu basıma gecırıp ufonun sagımdan hafıf ısısı ve sarımtırak ısıgını kendıme destek alarak en azından derın bır nefes aldıgım yerlerde EVIMDEYIM ..gercegını unutmamı saglayacak o sahneler ...:) ...

...evet arkadaslar fps oyunlarını cod olsun moha olsun uzun yıllardır boyle yasıyorum ...oynamıyorum yasıyorum ....

...kısın soguk havalarda karlı bır sahnede pencereyı acarak o soguk havayı yuzumde ve vucudumda hıssederek oynadıgım sahneler gıbı ...

... ben oynun oynamıyorum yasıyorum ...:)

... cogu zamanda 1.5 -2 saattten sonra betım benzım bembeyaz olmus neredeyse kusacak duruma glemıs sekılde pc nın basından kalkıp alt kata ınsanların ( aılemın ) ... yanına gelıp.... yasadıgımı ve evımde oldugmu gormek cok guzel bır duygu ... :)

... hayat bıryerlerde bu oyunlardakı gıbı yada benzerı sekılde yasanıyor ..... bırılerı cok zor kosullarda yasıyor... oluyor ...olduruyor ...bızler ıse bunu sanal olarak yasıyoruzz..ve ben o gerceklerı gorecek kadar gercekcı oldugunu dusnuyorum ...

..bazende hasta falan oldugumu dusunmuyor da degılım ...:):):) ...

..yok canım daha neler ..:) ... adamlar mıs gıbı yapmıslar bende oynuyorum ıste ..:) sızler gıbı....:):)

• mwf2'de special cops'ların çoğunda heycanlandım.

Ama en çok speacil cop's da delta da eve girilen bölümde heycanladım

• Benim için en heyecanlı bölüm şu vietnam bölümü. Hala bir adım ilerleyemedim. Tepeden aşşağıdaki vietnamlıları aşıp görünen hedefe bir türlü ulaşamıyorum anında mıhlıyorlar. Bunun bir yolu yöntemi varmı.
  • mw2 de birini vurduktan sonra çatıların üstünde silahsız halde kaçış çook zevkliydi.
  • Modern Warfare 2 oynarken her bölüm mükemmeldi bence.

Price'ı görmek, Ghost'un yakılışı(ne sövmüştüm lan), son bölümde Shepherd'ı öldürdükten sonra ekran kararmaya başlayıp da geri gelince de tüylerim diken diken olmuştu off mükemmel ya... Bir daha gelmez böyle oyun söyleyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiplayanPatates

Modern Warfare 2 oynarken her bölüm mükemmeldi bence.

Price'ı görmek, Ghost'un yakılışı(ne sövmüştüm lan), son bölümde Shepherd'ı öldürdükten sonra ekran kararmaya başlayıp da geri gelince de tüylerim diken diken olmuştu off mükemmel ya... Bir daha gelmez böyle oyun söyleyeyim

Don't trust Shepherd !
  • Call Of Duty World At War - Vendetta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiplayanPatates

Modern Warfare 2 oynarken her bölüm mükemmeldi bence.

ghost hangi bölümde yakılıyordu hatırlayamadım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.