Şimdi Ara

Call of Duty : En Heyecanlandığınız An (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
1
Favori
7.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • COD 4 Çernobil bölümü o bölüm sniper oyunlarında bile yok sniper ghost warrior sniper elite onlar O bölüme eşit değil. Harika bir suikast göreviydi. COD yapımcıları sniper oyunu yapmalı
  • Ghost ve Roach'ın yakılması.Hain Shepherd
  • MW1 Çernobil. Son bölüm
    MW2'nin geneli. Bence serinin en iyi oyunu
    MW3'e de yeni başladım biraz gecikmeli oldu. Soap'in ölümü ve son bölüm heyecanlı olacak gibi. Bakalım
  • Call Of Duty 4 Crew Expendable
    Call Of Duty 4 All Ghillied Up
  • Modern Warfare 1: Tankların arasından süründüğümüz bölüm en gerildiğim andır
    Modern Warfare 1: Helikopterin gelmesini beklerken ki çatışma en hareketli anlardır
    Modern Warfare 1: Oyun sonu, son sahne, o nasıl bir sinematiktir, Price vurulmuş, elemanlar çaresiz, ve son anda elimize Pistolu atar Price, dan dan. Sonra Kamarov gelir, bize iyi olacağımızı söyler. En duygulandığım andır.
    Modern Warfare 2: Ghost u yaktıkları bölüm, hayal kırıklığına uğrama sebebidir.
    ve..

Modern Warfare 3:Soap ı kaybettiğimiz bölüm.. Başından bir süre ayrılamadım. Bırakıp gidemedim adamı. İnsan oyun karakterine üzülür mü, ben üzüldüm :)

Sonrasında bir gaza gelirsiniz Allah ne verdi Makarov'a saldır..

Unutmadan, etkilendiğim bir sahne daha var, MW1 de ilk bölümlerde atom bombasının patlayıp helikopterin düştüğü bölüm de çok güzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.