Şimdi Ara

Call of Duty : En Heyecanlandığınız An

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
1
Favori
7.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar gelmiş geçmiş tüm call of duty leri kapsayan bir soru.
    Call of duty serisinde en çok heyecanlandığınız ya da üzüldüğünüz ya da ... Kısacası sizi en çok etkileyen an hangisidir ?

Benim Cevabım : Call of Duty 6 da hapishaneden adam kaçırmaya gittiğimiz an.

kapıyı açtığımızda Cpt:Price çevik bir hamleyle bizi etkisiz hale getiriyor ve silahını alnımıza dayıyor, gerçekten değişik bir sahne.
    bir yandan ölecek miyiz acaba telaş ve korkusu, diğer yandan Cpt.Price ı tekrar görmek, tarifi zor duygular..

• Şüphesis tüm cod serilerinde en üzüldüğüm hatta üzüntüden dolayı sinirlendiğim karışık duygular içine girdiğim sahne: Ghost ve Roach un acımasızca katledildiği sahnedir.

En gaza getiren sahne ise the Gulag-Giriş kısmı(price kurtarma bölümü)

En çok heyecanlandığım: cod 4 gemi baskını

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifetaker -- 2 Aralık 2010; 12:02:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifetaker

Şüphesis tüm cod serilerinde en üzüldüğüm hatta üzüntüden dolayı sinirlendiğim karışık duygular içine girdiğim sahne: Ghost ve Roach un acımasızca katledildiği sahnedir.

En gaza getiren sahne ise the Gulag-Giriş kısmı(price kurtarma bölümü)

En çok heyecanlandığım: cod 4 gemi baskını

Edit: imla
    Son Bölümde botla o nehirden inerkn bide adama bıçağı atarken heyecan yapmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockLobster

Son Bölümde botla o nehirden inerkn bide adama bıçağı atarken heyecan yapmıştım

Alıntıları Göster
    COD 4 Çernobil bölümü. Öyle etkileyici bir bölüm bi daha gelmedi, gelmezde zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redunay

COD 4 Çernobil bölümü. Öyle etkileyici bir bölüm bi daha gelmedi, gelmezde zaten.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle Black Ops'daki Revelations bölümü. Bırakın Call of Duty serisindeki en etkilendiğim bölümü, hayatımda oynadığım tüm oyunlar arasındaki en etkilendiğim bölüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkPrince27

Kesinlikle Black Ops'daki Revelations bölümü. Bırakın Call of Duty serisindeki en etkilendiğim bölümü, hayatımda oynadığım tüm oyunlar arasındaki en etkilendiğim bölüm.

Alıntıları Göster
    Tabiki Call Of Duty 1'de ki Stalingrad çıkarması. O küçük teknede ilerlerken üst rütbelilerin askerlerin annelerinden gelen mektupları okuyup bizi gaza getirmeye çalışmaları, askerlerin yüzünde ki o korku, tekneden kaçmaya çalışanlar, havadan yağdırılan bombalar ve karaya çıktığımızda elimize verilen 5 adet mermiyle ne yapacağımızı düşünmek beni hiç bir oyunda veya filmde yakalayamadığım bir heyecana soktu o yarım saati hiç unutmadım unutmuyacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Think Again

Tabiki Call Of Duty 1'de ki Stalingrad çıkarması. O küçük teknede ilerlerken üst rütbelilerin askerlerin annelerinden gelen mektupları okuyup bizi gaza getirmeye çalışmaları, askerlerin yüzünde ki o korku, tekneden kaçmaya çalışanlar, havadan yağdırılan bombalar ve karaya çıktığımızda elimize verilen 5 adet mermiyle ne yapacağımızı düşünmek beni hiç bir oyunda veya filmde yakalayamadığım bir heyecana soktu o yarım saati hiç unutmadım unutmuyacağım.

Alıntıları Göster
    OFFlEE hocam bir video varsa koyar mısın merak ettim
    beni de en etkileyen bölüm cod 4 de zakhaev i öldürdüğümüz bölüm ve al fuani nin katledilmesi

videosuna baktım gerçekten müthiş bir bölüm
    kayıktaki kısım bana kapıdaki düşman filmini anımsattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frozen Grenadier -- 2 Aralık 2010; 15:57:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frozen Grenadier

OFFlEE hocam bir video varsa koyar mısın merak ettim
    beni de en etkileyen bölüm cod 4 de zakhaev i öldürdüğümüz bölüm ve al fuani nin katledilmesi

videosuna baktım gerçekten müthiş bir bölüm
    kayıktaki kısım bana kapıdaki düşman filmini anımsattı

Alıntıları Göster
    Cod 4: All Ghillied Up, tek geçerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeVastating

Cod 4: All Ghillied Up, tek geçerim

Alıntıları Göster
    Cod:4 deki Gaz'ın kafasından vurularak öldürüldüğü sahne yani kısacası Cod'4'ün finali mükemmeldi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFormul

Cod:4 deki Gaz'ın kafasından vurularak öldürüldüğü sahne yani kısacası Cod'4'ün finali mükemmeldi..

Alıntıları Göster
    CoD 4 Çernobil bölümü.
  • quote:

Şüphesis tüm cod serilerinde en üzüldüğüm hatta üzüntüden dolayı sinirlendiğim karışık duygular içine girdiğim sahne: Ghost ve Roach un acımasızca katledildiği sahnedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: XaMpS

quote:

CoD 4 All Ghillied Up bi daha hiç bir oyunda karşınıza çıkmayacak bir sahnedir. değerini bilin

Ayrıca Black Ops Revelations'ta da PC başında şok olup kalmıştım. O da unutamayacağım bölümlerden biridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-72

CoD 4 All Ghillied Up bi daha hiç bir oyunda karşınıza çıkmayacak bir sahnedir. değerini bilin

Ayrıca Black Ops Revelations'ta da PC başında şok olup kalmıştım. O da unutamayacağım bölümlerden biridir.

Alıntıları Göster
    Stalingrad:
    http://www.youtube.com/watch?v=7BckAsDpQeU&feature=related

Benim için:
    Ghost ve Roach'ın öldürülmesi ve Black OPS'taki rus ruleti bölümü (adını hatırlayamadım şimdi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V.Vasquez -- 2 Aralık 2010; 18:32:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: V.Vasquez

Stalingrad:
    http://www.youtube.com/watch?v=7BckAsDpQeU&feature=related

Benim için:
    Ghost ve Roach'ın öldürülmesi ve Black OPS'taki rus ruleti bölümü (adını hatırlayamadım şimdi)

Alıntıları Göster
    Modern Warfare 2 - Captain Price'yi gördüğüm an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Modern Warfare 2 - Captain Price'yi gördüğüm an.

Alıntıları Göster
    cod 4 çernobil. dünyada ki gelmiş geçmiş en mükemmel bölümdür gözümde. o köpekler duymasın diye dipten dipten sessizce gitmek, bir yanda da mac millan ı taşımak. kurup oynayasım geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

cod 4 çernobil. dünyada ki gelmiş geçmiş en mükemmel bölümdür gözümde. o köpekler duymasın diye dipten dipten sessizce gitmek, bir yanda da mac millan ı taşımak. kurup oynayasım geldi.

Alıntıları Göster
    benim cpt price görmek her şeye değer o an ki heyecan başka hiç bir yerde yok çünkü ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadcave*

benim cpt price görmek her şeye değer o an ki heyecan başka hiç bir yerde yok çünkü ...

Alıntıları Göster
    cod mw2 yi pc ye yüklediğim an :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanta

Alıntıları Göster
    Cod 4 - Son kısım ( tam hatırlayamadım cod 4 bitireli çok oldu)
    Cod 6 - İlk karlı bölüm ve no Russian
    Cod 7 - Sergeinin ölümü, Paraşütle uçtuğumz o sexi sahneler falan, Rus ruleti oynadıgımız ve bowmanın öldüğü yer devamında da Woodsun Ölümü. Kısacası bütün Cod7 sahneleri :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanta

Alıntıları Göster
    Black ops'un steamde yüklendiğini gördüğüm an
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

Black ops'un steamde yüklendiğini gördüğüm an

Alıntıları Göster
    cod4 te suikast sonrası kaçış cok heycanlıydı.cod mw2de ghostla diğer elemanın öldürülmesi vs vs dahada vardır ama bunlar favorim :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.