Şimdi Ara

Call of Duty : En Heyecanlandığınız An (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
1
Favori
7.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sawgiray

Modern Warfare 2 - Captain Price'yi gördüğüm an.

+1 biz onu gördümüze şaşırdık ama o bizi gördüğüne hiçte şaşırmadı
  • her iki oyunda nükleer patlama olan bölümler
  • Call Of Duty 4 - Chernobil bence en iyi bölümdür , Cpt. Mc.Millanın ''Don't do anything stupid'' cümlesi hala zihnimde
  • cod 7 de pentagondaki kadının sigara içtiği sahne
  • MW1'in son bölümünde Gaz ölünce küfretmiştim avaz avaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AloneAssasin

Call Of Duty 4 - Chernobil bence en iyi bölümdür , Cpt. Mc.Millanın ''Don't do anything stupid'' cümlesi hala zihnimde

dont müf diyordu birde

quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan0123

cod 7 de pentagondaki kadının sigara içtiği sahne

sen söyleyince aklıma geldi
    cod 7 nin başındaki video da sigara içilen bir odada bir kadın ses kaydı yapıyordu broadcast sayıları için
    broadcast sayıları ruslarındı o kadın ruslar adına mı çalışıyordu eğer öyleyse pentagon da ne işi var? yoksa sayıları seslendirmeyi amerikalılar mı yaptı?

• cod 4 oynamayanlar okumasın.. bana sonunu söylemişlerdi

cod 4 finali. Zakhaev Gaz'ı öldürdü.. yapabileceğim hiç bir şey yokken Price ölmek üzereyken bana silahı attığı an.. oyun(steamda) 30 dolar Zakhaev'i vurmak paha biçilemez!!
  • B.O Crash Site'da uçak ikiye ayrıldığında biz düşerken.
  • Call of Duty 4 son bölümde Cpt.Price öldü sanmıştım orda bayaa üzüldüm
    Modern Warfare 2'de Ghost ve Roach'ın yakıldığı an..
    Son olarakta Cpt.Price'ın Gulag'da karşımıza çıkması..
  • Cod Black Ops'ta hapishaneden kaçtığımız bölüm güzel olmuş ve vietnam bölümleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeVastating

Cod 4: All Ghillied Up, tek geçerim

aynen cod 6 ghost ve roachın katledilmesi cod 6 son bölüm bot sahnesi sheperd vs prıce ve sheperde bıçak atarken hornet's nest lzye giderken düşmanların arasında silahsız kalma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BouncingBetty -- 5 Aralık 2010; 19:51:49 >
  • cod 4 çernobil
  • Cod 4 te gemiden kaçarken çok heyecanlanmıştım bide Cod 4 ün son bölümünde koprü göçtüğü zaman anlamıştım sonunun hayırlı olmıyacağını Ssgt.Griggs in hayatımızı kurtarırken o kör kurşunun boğazına girdiğinde ağlıyacak gibi oldum boğazım düğümlendi hele Zakhaev Gaz i vurduğunda çok sinirlenmiştim sonra bilgisayar başında bağırıp çağırmaya başlamıştım price ın bana silahı atıp zakhaev ve yanındaki iki ş**** i vurmak müthiş bi zevkti price ı öldü sandığımda çok etkilenmiştim
  • internet cafedeydim hiç cod4 oynamamıştım ve ilk bölüm gemi sahnesinde ne heyecanlanmıştım ondan sonra hiç bir cod oyunu beni o kadar heyecanlandırmamıştıır
  • en heyecanlandığım bölüm cpt price ile çalı çırpı kamuflajların içinde düşman askerlerin içine girip sürünerek jiplerin altına girip çıktığımız bölüm. :) bölümün adı neydi? cod4.
  • Cod 4 te Alman Kurtlarının üzerime saldırması heyacanımın tavan yaptığı anlardır :)

Etkilendiğim sahneler, Cod4 ün finali, Cod5 te berlin metrosuna giriş ve roach ve ghost un General Shepherdın emriyle üstlerine 2 galon benzin dökülerek yakılması ve Cod6 finali.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzgursel

en heyecanlandığım bölüm cpt price ile çalı çırpı kamuflajların içinde düşman askerlerin içine girip sürünerek jiplerin altına girip çıktığımız bölüm. :) bölümün adı neydi? cod4.

çernobil
  • En afilli an:Reznov'un bizi vuran Almanı doğraması

En zevkli bölüm:Cod 4 Çernobil

En gaza getiren bölüm:Cod6 EMP patlamasından sonra helikopter çıkıp koşmak(müzik çok güzeldi)

En hüzünlü an:Sheperd'ın Ghost ve Roach'ı yakması

Cod4 En afilli karakter:McMillan

Cod6 En afilli karakter:Ghost

Cod5 ve Cod7 En afilli karakter:Reznov

Edit:
    İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadly105 -- 12 Aralık 2010; 22:22:15 >
  • COD 1' deki ilk rus bölümü...Özellikle korkudan gemiden kaçan askerlerin öldürülmesi...Havalarda patlayan bombalar...Ve bize verilen 5 mermiyle ne yapman gerektiğini bulmak...Bi onbeş dakika tüm haritayı dolaşmışımdır belki...Ama öyle bir anda minimap'a bakmak kimsenin aklına gelmiyor
  • Neler yok ki
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.