Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AKA_33

Camper az olur diye Domination modunu oynuyoruz ama ne kendi takımım ne de karşı takım bayrağı umursamadan bir köşeye geçip kill kasıyor. Oyunun sıkıntılarını ,eksiklerini göz ardı etmeye çalışıp alışmaya çalışırken resmen birde bu camperlar la uğraşıyoruz.

hiç sorma. çok kötü. herkes pusup kill alma derdinde. kimse objektiflere takmıyor.

takım oyunu oynamak isteyenler nicklerini bıraksın ekleselim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihathalitt kullanıcısına yanıt

oyun id #tommyangelo. objective oynayan kill pesinde olmayan bir oyuncuyum aynı sekilde olan oyuncular ekleyebilir.

• Takım oyunu oynayacaklar eklesin : harputlu#2888

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmandemi2 -- 20 Kasım 2020; 1:56:31 >
  • Cihathalitt kullanıcısına yanıt

ganka şöyle diyemm ben o yüzden death match oynuyorum. hardpoint'te point bölgesinin kçşesine geçip kill almaya çalışan gevşeklerden gına geldi.. death match yap keyfine bak. saygılar

• syphonfilter kullanıcısına yanıt

Gift seçeneğine tıklayınca bu para birimi üzerinden hediye yapamazsınız diyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nigh -- 20 Kasım 2020; 8:12:48 >
  • Crossplay'i kapatmakta bir çözüm değil. COD delisi birisi olarak hiç zevk alamıyorum ya bu oyunu oynarken. O kadar eksik hissettiriyor ki.

• Ben de herhangi bir sorun olmadı, VPN ile Rus dan TR hesabıma yolladım. Neden kaynaklı olduğunu bilemiyorum ama vpn değiştirin öyle deneyin belki vpn ile alakalıdır. @Nigh

• irontakerr kullanıcısına yanıt

Bende işbankası atm kartı ile aldım :D

• Beyler makineler geldi akşama cod da bileğine güvenen arkadaş varsa ekleşelim birlikte oynayalım. Ps5 te dualsense ile keyfin dibine vuruyoruz artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu arada Cold war da warzone daha aktif değil sanırsam ne zaman aktif olacak? Şuanki warzone mw deki warzone mu?

• Hardcore search and destroy oynamak isteyen arkadaşlar var ise beraber oynayabiliriz. Platform Ps5 ama Ps4 ile olan arkadaşlar ile de oynayabiliyoruz.

• ps4 - ps5 için konuşuyorum...

Akşam olsada eve gidip oynasam havasındayım okuduğum msjlara inat yazdığım bi msj değil bu , oyun bana hitap ediyor yeterince. Konsolda beraber oynamak isterseniz sürekli ; quick game listemizi (hardpoint - domi - tdm) oynuyoruz... Nihat @TheUnderTaker- abiyle 2 kişi her akşam ortalama 20:00-22:00 arası oyundayız , kd derdi olan gelmesin zaten farkedersek lobbyde tek başına takılır.. 2 gram zevkimiz var kimseyi tatmin edemeyiz..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Beyler makineler geldi akşama cod da bileğine güvenen arkadaş varsa ekleşelim birlikte oynayalım. Ps5 te dualsense ile keyfin dibine vuruyoruz artık

DS4'e göre nasıl fark anlatabilir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: syphonfilter

Ben de herhangi bir sorun olmadı, VPN ile Rus dan TR hesabıma yolladım. Neden kaynaklı olduğunu bilemiyorum ama vpn değiştirin öyle deneyin belki vpn ile alakalıdır. @Nigh

hangi vpn sizdeki

• Chrome eklentiklerindeki Touch Vpn ile aldım ben. @Faithful Blood Day

• quote:

Orijinalden alıntı: syphonfilter

Chrome eklentiklerindeki Touch Vpn ile aldım ben. @Faithful Blood Day

alla alla çok enteresan.battlenet de fiyatı farklı olan para birimlerinden gift yollama bayadır kapalıydı.şans yüzünüze gülmüş desenize 

hola,touch falan denedim vpn fakat izin vermiyor

2 hesabımı arkadaş ettim bakalım belki biraz zaman geçmesi lazımdır gift için.siz hemen arkadaş ekledikten sonra mı giftleyebildiniz hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 20 Kasım 2020; 16:25:25 >

• Call Of Duty Cold War xbox one s all digital versiyon konsolumda oyuna giriş yaptığım anda direk kapatıyor fişten çekilmiş gibi ne keyfim kaçtı bir bilseniz

• oyunu benim gibi rus vpn üzerinden alanlara bir şey soracagım

battlepass satın alırken yine vpn mi açmamız gerekecke ?

• Zombi oynamak isteyen ekleyebilir battle.net Kaybolmuş#2564 :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeopolDedalus -- 20 Kasım 2020; 17:25:24 >
  • LeopolDedalus kullanıcısına yanıt

Ekledim hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olethros -- 22 Kasım 2020; 19:46:50 >
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.