Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cok can sikici olmus. Ouun guncelleme alana kadar acmayin bari. Cihazlara zarar verecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gorkem.IX kullanıcısına yanıt
    Her silahin kendi ozgu tetik zorlugu ve nisan namlusuna yaklasma agirligina gore r2 ve l2 tuslarina press yapman getekiyor hocam daha gercekci olmus kisacasi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Her silahin kendi ozgu tetik zorlugu ve nisan namlusuna yaklasma agirligina gore r2 ve l2 tuslarina press yapman getekiyor hocam daha gercekci olmus kisacasi

Ama her atistaki tetik ezme meselesi cok karsi karsiya kaybettirir, multi oyunlarda pek oynanasi degil sanki o

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt

Yürek yedim ben açtım bir daha attı bir daha açtım sorunsuz devam

• Revrains R kullanıcısına yanıt

Bu oyunu en cok hak edenlerdensin o zaman Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt

Moskovada keleşimi çektim koşuyorum bi mw2019 değil ama akıyor azcık Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• Arkadaş olarak ekleyip 3 gün bekledikten sonra gönderilebiliyor gift. 3 gün bekledikten sonra ilk denememde gift gönderildi. Zaten arkadaş olduktan sonra 3 gün dolmazsa uyarı veriyor min. 3 gün arkadaş olmaz gerekiyor diye. @Faithful Blood Day

• Call of duty black ops2 sonrasında ww2 bir de biraz warzone oynamıştım.O sEvdiğim eski call of duty tadını alamadım.Nedenini de bulamıyorum.Yıllardır ara verdiğim seriye ww2 bile hoşuma gitmişti silah sesleri hariç.Oyunun ana menü tasarımı bile rahatsız etti beni.Alışmışım eski yukarıdan aşağıya sıralı kelimelere.

Eski sıcaklık samimiyet mi diyeyim?Bilmiyorum işte of yok o tadı alamıyorum.En sevdiğim seri black ops serisidir bu arada.O ilk zombi mapi nach der untoten onu da değiştirmişler kocaman yapmışlar.Hey gidi hey.Orada bile gözüm rahatsız oldu.Keşke eski kçük versiyonunu da koysalar o mapi.O halleri daha çok güzel geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 20 Kasım 2020; 19:48:23 >
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Kd ratio 5 in altina dusmuyoryn aksine daha basarili mac basina ortalama moshpit de kill sayim 30-35 arasi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Kd ratio 5 in altina dusmuyoryn aksine daha basarili mac basina ortalama moshpit de kill sayim 30-35 arasi

Hadi ya, demek ki denemeden konusmamak lazimmis

• Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle

• Bu 5 gb güncelleme ne zaman geldi ya Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

ps4 - ps5 için konuşuyorum...

Akşam olsada eve gidip oynasam havasındayım okuduğum msjlara inat yazdığım bi msj değil bu , oyun bana hitap ediyor yeterince. Konsolda beraber oynamak isterseniz sürekli ; quick game listemizi (hardpoint - domi - tdm) oynuyoruz... Nihat @TheUnderTaker- abiyle 2 kişi her akşam ortalama 20:00-22:00 arası oyundayız , kd derdi olan gelmesin zaten farkedersek lobbyde tek başına takılır.. 2 gram zevkimiz var kimseyi tatmin edemeyiz..

psn nick nedir hocam

• warzone oynadığım battle.net hesabımdan rus rublesi’yle oyunu satın alamadığımdan dolayı (euro gözüküyor) yeni bir battle.net hesabı açıp cold war’ı satın almak durumunda kaldım. ardından yeni hesapta warzone’a girmeye çalışınca rus telefon numarası istedi ve oyuna girmedi. eski hesapta ise warzone’a hala giriyor. fakat şöyle bir problem var; warzone oynadığım hesapta battle pass alırsam kazandığım skiller yeni hesaba aktarılamıyor sanırım.

• Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]

şu olayı anlayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: iyi birisiydim

oyunu benim gibi rus vpn üzerinden alanlara bir şey soracagım

battlepass satın alırken yine vpn mi açmamız gerekecke ?

MW'yi rusya üzerinden aldım. Uzun bir aradan sonra Cold War'ı almak için oyun içinde tıklayınca Euro ile hesaplıyordu. Rusya vpn açtım ve tarayıcı üzerinden giriş yapıp satın aldım. Sonra da battle.net masaüstü uygulamasına normal giriş yapıp oyunu indirdim.

• [F][u][r][k][a][n] [ kullanıcısına yanıt

kullandığınız vpn i söyleyebilir misiniz hocam

• Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] bu eleman bunu nasil becerdi cok merak ediyom

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.