Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

Series S te oyun nasıl görünüyor ?

Yukarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk defa bir cod oyununu cikar cikmaz alamadim kriz benide vurdu :d

• biraz konu dışı olacak ama oyunu kulakiçi kulaklıkla oynuyorum ama bazen uzun soluklu olduğundan kulakiçi kulaklıkların zararlı olduğunu okudum.elimde 2 tane philips kulaküstü kulaklık var ama onlarda belli yerden sonra kulak çanaklarında inanılmaz ağrı yapıyor,elimi süremiyorum bazen o derece.ama kulaküstü kulaklıkta ses ambiyansı daha güzel.kafamda iki tane kulaklık modeli var yorumlarda okuduğum kadarıyla büyükler ve şikayet ettiğim durumlar söz konusu değilmiş.

https://www.hepsiburada.com/james-donkey-008-7-1-surround-rgb-siyah-oyuncu-kulaklik-p-HBV00000P2TKK

ikincisi de

https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-strike-3-7-1-surround-usb-oyuncu-kulakligi-siyah-a3830-p-HBV00000S14PM

7.1 daha uygun olacak bu oyun için.stereo da ses kasıyorum ama bazen ayak sesleri yanıltıyor.bu oyunda zaten boş yerlerde bile hışırtı tarzında ayak sesleri geliyor ama adam yok ortada.veya sağdan beklerken soldan geliyor emin olamıyorum.

varsa başka tavsiye alabilirim.bütçe fazla değil malum durumlar

• Camper az olur diye Domination modunu oynuyoruz ama ne kendi takımım ne de karşı takım bayrağı umursamadan bir köşeye geçip kill kasıyor. Oyunun sıkıntılarını ,eksiklerini göz ardı etmeye çalışıp alışmaya çalışırken resmen birde bu camperlar la uğraşıyoruz.

• Beyler Prestige Level'ine geçtiğimden beri EXP buga girdi. Oyun bittiğinde gösterdiği level ile ana menüdeki level aynı değil. Bu sorunun çözümü varmıdır?

• Oyun gittikçe tatlanıyor ballanıyor. Modern warfare çok daha iyi grafiklere sahip çok daha gerçekçi ama ben cold war ı daha çok seviyorum. Mw de hemen ölüyorsun ama cold warda 3-4 kişiyle çatışıp alabiliyorsun. Ayrıca camper olayı mw ye göre daha az. Mw nin haritaları çok ayrıntılı illa bir yerde pusan biri oluyor.

• Bende de aynı. Genelde ana menüdeki lvl in 2 katı ni gösteriyor oyun sonunda. Bilemedim böyle mi normal hali

• Campaign hala oynamayan varsa kesinlikle oynamasını öneriyorum, BO1'deki heyecanı fazlasıyla alıyorsunuz ama ingilizce bilmek şart :)

• Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]

orta seviye oyuncu için fena gitmiyoruz şimdilik, vurdugum kadar vuruluyorum bir kaç zaman sonra k/d biraz yükseltebilirim umarım Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• şimdi cold war'a battle royale gelirse warzone ne olucak ? açıklama yaptı mı activision

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19B1EB24B -- 19 Kasım 2020; 21:21:54 >
  • Cold war silahları gelecek warzone aynı şekilde devam edecek mekanikler falan bire bir aynı kalacak 2021'de yeni map gelecek o mapte cold war temalı olacak fakat mekanik değişimi olmayacak gibi duruyor mw2019 mekanikleriyle warzone devam edecek

• Abi eline sağlık, bana yetti..
    Cross playi kapattıktan sonra aktık , keriz gibi sniperlara kd kastırdık resmen moskovada ondan sonra bariz arttı performans.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eyvallah Serhat.

Bende diyorum bu sniperlar nasıl böyle vuruyor. Meğer crossplay açıkmış. Adam havada dönerken vurdu ya ayıptır Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• Cross play kapalıyken ps5 ile oynayanlarla eşleşiyor muyuz arkadaşlar merak ettim?

• Beyler Prestige Exp bugu hakkında bilgilendirecek yok mu?

• Yav bu crossplay i nasıl yapıcaz? Zıplayıp zıplayıp vuran pc oyuncularıyla oynamak istemiyorum. Kapatıncasa 100 ms e çıkıyor ping

• Gorkem.IX kullanıcısına yanıt
    Nereden sorduguna bagli, xboxtqn soruyorsan hayir, ps4 ten soruyorsan evet.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Nereden sorduguna bagli, xboxtqn soruyorsan hayir, ps4 ten soruyorsan evet.

Bu konuyu böyle tek çatıda toplamaları ciddi saçmalık oldu evet ps4 hocamCall of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.