Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu sorunla karşılaşıyorum. Dün hiç bir şey yoktu. Ancak bugün oyuna girmek istediğimde bu görseldeki hatayı veriyor. İnternetteki tüm video ve paylaşımları denedim. DNS değiştirmekten, modem resetlemeye, firewall kapatmaktan yönetici olarak çalıştırmaya kadar. Maalesef aynı hatayı tekrar alıyorum. Oyuna giremiyorum. Güvenli internetim falan da kapalı. Her şey normal görünüyor. Oyunu sadece VPN kullandığımda açabiliyorum. Ancak sürekli VPN ile de girmek istemiyorum. Sorun nedir anlamış değilim. Activison sitesinde de steam hesabım vs bağlı görünüyor. Unlink yapıp tekrar bağladım yine çözülmedi. Yardımcı olabilecek tecrübeli arkadaşlar var mı?

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]

• 15FT1905 1 kullanıcısına yanıt

Ben steamden rahatlıkla giriyorum, hocam bence oyunu komple silin tekrar yükleyin yüklediğinizde de vpn açık olmasın bir de öyle deneyin, dosyaları çok komplike olduğu için muhtemelen bir dosya doğrulanmadığından bu hatayı veriyordur

• Arkadaşlar hızlı CP kazanmak için ne yapmak gerekiyor call of duty da.

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Bitirdiniz mi ? Nasıldı hikaye modu ? Black ops 1 ve 2 ye bayılmıştım 3 ten çok sıkılmıştım
  • lucker274 kullanıcısına yanıt

Hikaye ortalama, görevler ortalama üstü.

7/10 veririm.

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    İstek listeme ekledim 10 yıl içinde bi pc alırsam yada gamepasse codlar gelirse oynıycam
  • Arkadaşlar oyunda yeni sayılırım geçen gün prestige 1 oldum, fakat şimdi oyuna hergün levelim 1 e düşüyor, neden acaba?
  • steamden eklerseniz oynayalım arkadaşlar

• Akadaşlar oyunu max ayarlarda oynuyorum ateş edince tüfeğin ucundan çıkan duman bazen hedefin üstünü kaplıyor hedefi net göremyorum benzer durum yaşayan var mı?

• JaxFellex kullanıcısına yanıt

hala oynuyor musunuz?

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.