Şimdi Ara

Californication (2007- ) | 7.Sezon başladı ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
10
Favori
22.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi gerçekten çok güzel özellikle yarım saat olması ve her sezonun 12 bölüm olmasından dolayı adamı sıkmıyor
  • Ehrimen'e bu diziyi başta zorla izlettiren bendim. Ben daha 2. sezondayken bitirdim 3. sezonu dedi. Gerçekten dediği kadar güzel bir sezon finaliydi.

O sondaki Rocket Man şarkısı çok iyi uymuş.Beccanın babasına koşuşu falan muhteşemdi. Çok duygulu bir finaldi

4. sezon ne zaman başlayacak bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frick!

Ehrimen'e bu diziyi başta zorla izlettiren bendim. Ben daha 2. sezondayken bitirdim 3. sezonu dedi. Gerçekten dediği kadar güzel bir sezon finaliydi.

O sondaki Rocket Man şarkısı çok iyi uymuş.Beccanın babasına koşuşu falan muhteşemdi. Çok duygulu bir finaldi

11 Ocak
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

quote:

Orijinalden alıntı: Frick!

Ehrimen'e bu diziyi başta zorla izlettiren bendim. Ben daha 2. sezondayken bitirdim 3. sezonu dedi. Gerçekten dediği kadar güzel bir sezon finaliydi.

11 Ocak

Ölme eşşeğim ölme.

• Çok varmış, ben ilk sezonu çok seviyordum tekrar izleyecem.
  • 1.Sezonun 5. bölümündeyim.Demin izlediğim bölümde(4.bölüm) değişik bir diyalog gördüm.onu paylaşayım dedim

Californication (2007- ) | 7.Sezon başladı !
     Californication (2007- ) | 7.Sezon başladı !

Buradan çevirmenimize saygılar sunuyorum.Beni güldürdüğü için de teşekkür ediyorum Bizim anlayacağımız dilden güzel örneklendirmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midlake -- 1 Ağustos 2010; 20:15:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Samét

1.Sezonun 5. bölümündeyim.Demin izlediğim bölümde(4.bölüm) değişik bir diyalog gördüm.onu paylaşayım dedim

Buradan çevirmenimize saygılar sunuyorum.Beni güldürdüğü için de teşekkür ediyorum Bizim anlayacağımız dilden güzel örneklendirmiş

Evet çevirmenlerin böyle çevirmelerini gördüm Californication'da. Hem güzel hem komik oluyorlar :))

• 1.Sezonu bitirdim,2.sezona başlayacağım.

Hank ailesine kavuştu gibi.Bakalım yeni sezonda neler olacak
  • beyler konuyu hortlatmak lazım 3. sezon finalini yeni izledim neydi o öyle ya
  • konu yeniden hort , varmı yenı gelısme ? 11 ocakta kesın degılmı 4.sezon ? cok ozledım şu diziyi
  • Bu dizinin yeni sezonu bir türlü çıkmıyor.
  • 10 Ocak'ta çıkıyor yeni sezon.
  • 2. sezonu bitirdim şimdi.

Ulan Başı beni çok etkiledi, tam sevindim Lou hayatta sandım, ulan ağlicaktım he.
  • 3 bitti.
    Çok kötü hissediyorum. Mia'yı o havuzda boğasım geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lev@ -- 25 Aralık 2010; 12:48:21 >
  • Red Hot Chili Peppers'ın hatırına başlayacağım bu diziye
  • Yabancı torrent sitelerinde 4. sezonun ilk ve ikinci bölümlerinin showtime tarafından sızdırıldığı söyleniyo ve indirme linkleri de var ama tr altyazı çıkmamış takip edilmiyo sanırım
  • Beyler ilk sezonun ilk bölümünün son anında çalan şarkıyla 3. sezonun son bölümünün son anında çalan şarkı aynı. Versiyonları değişik. Tesadüfen farkettim, tüylerim ürperdi.
  • Evet 401 ve 402 PreAir versiyonları düştü internete
  • PreAir versiyonları, 11 Ocak'ta çıkacak olanlardan farklı değil, değil mi?
  • Preairleride izledim, özlemişim Californication'ı.

4x02

Şu Hankin kızına yazdığı mektup mükemmeldi ya, adam gerçekten yazarmı yoksa sette yazarlarmı çalışıyor diye düşündürdü. Zaten
    Dizide yazılmış bütün yazılar (Hankin Karen'a yazdığı mektup, Mianın 1x07 de yazdığı kısa yazı) çok güzeller. Hep yazı formatında PC de tutuyorum. Uygun bir an geldiğinde kendime uyarlayıp yollamam gereken kişiye yollayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lev@ -- 29 Aralık 2010; 16:29:45 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.