Şimdi Ara

Californication (2007- ) | 7.Sezon başladı ! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
10
Favori
22.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Californication S03E01 "Wish You Were Here" 8h 03m
    az kaldı.
  • "Californication"
    Dizi Bölümü :3x01
    Çeviren :ozz
    Başlama Tarihi :2009.28.09
    Çeviri Miktarı : %20
    Son Güncelleme :28-09-2009 8:29:55
    Durumu : Aktif
    dvxplanet...
  • “Californication”a 4. Sezon Onayı Çıktı

3. sezon prömiyeri, önceki seneye göre %57 fazla izleyici çeken ve reyting rekoruyla sezonu açan “Californication” için bir sevindirici haber de yayıncısı Showtime’dan geldi. Kanal yetkilisi Robert Greenblatt, dizinin 4. sezonu için yeşil ışık yaktıklarını ve 2010′da yayınlanması için 12 bölüm sipariş ettiklerini açıkladı. Başrolünde David Duchovny’nin olduğu “Californication“, eski eşi ve kızıyla sorunlar yaşayan, alkol ve kadınlara oldukça düşkün bir yazarın hikayesini anlatıyor. Dizinin 3. sezonunda kahramanımız Hank, ekonomik kriz ve kitap satışlarının düşmesinden ötürü Los Angeles Üniversitesi’nde ders vermeye başlıyor ama bakalım bu ne kadar daha sürebilecek.
  • 2.Bölüm süperdi. Hele
    Charlie'nin Marcy'e tecavüz ederse onu seveceğini düşünmesi müthişti ya. Bu arada bu bölümde Jackie(Eva Amurri) adlı hatuna hayran kaldım. Hank onu ileriki bölümlerde yatağa atmazsa .
  • tavsiye üzerine dizinin ilk 2 sezonunu indirdim ama daha izleme şansım olmadı artık yavaş yavaş bakıcaz
  • son bölüm harikaydı. hiç birinide reddemiyor asistanı itici ya, yerine daha iyi biri olabilirdi.
  • dexter'dan sonra bunun finali de gayet yamultucuydu
  • Çok üzüldüm valla. Son sahne çok fenaydı.
    Becca dayanamaz bu sefer Marcy de belgeyi imzaladı ya
  • Son 3 bölümü izlemedim finalde gelmiş demekki, hemen indireyim nasıl aksadı ya dexter bitince onuda indirmeyi unuttum
  • s3 son bölüm çok fena bitti süper bir dizi helal olsun..
  • Forumda konusu yok saniyordum.

3. sezon finali harbiden cok deli bitmisti. Gerci New York'a tasinma olayi ilk ciktigindan beri oraya tasinmayacaklarini biliyordum ama bu kadar feci bir finalde beklemiyordum. Finali izleyeli 1 aydan fazla oldu ama hala aklimda tum bolum.
  • Millet 4.sezon olcakmı ? evet ise ne zaman baslayacak ?
  • 4.sezon bu senenin Eylül ayında başlayacak ve 12 bölümden oluşuyor.
  • iyiye benziyor indiriyorum
  • ben 3. sezonda bitti sanıyodum 4. sü geliyorsa çok süper .

bu arada 3. sezon finalinin başında çalan müziğin adını söyleyebilirmisniz shazamla arattım ama bulamadı sarkıyı :)

finalin sonunda çalan şarkıyı da begendim Elten John - Rocket Man
  • S1E2'yi izledim biraz önce süperdi.

- Would you do me a favor?
    - Yes
    - Would you fuck me?

• Çok güzel bir dizi ama genelde ya cinsel içeriği ilgi çekiyor ya da aynı içerik itiyor. Halbuki dram mükemmel işlenmiş.
    David Duchovny'nin oyunculuğuna diyecek yok zaten.
  • 1.Sezonu bitirdim biraz önce. Bu diziyi nasıl kaçırmışım anlamadım. Hakkaten her bölümü ayrı güzeldi.

Karen geri döndü ama 2.sezon'da beraber olacaklarını sanmıyorum 1-2 bölüm sonra gene işler bozulur gibi geliyor.
  • Sezon 3

3.Sezonu bitirdim biraz önce. İlk 2 sezon finalinden çok daha vurucu bir finaldi. Bu dizide bu kadar üzüleceğim aklıma gelmezdi herhalde. :/

Bu arada Sezon 2'de ki Lew Ashby karakteri hakkaten süperdi. Ölmeseydi keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EhrimeN -- 18 Haziran 2010; 13:12:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

Sezon 3

3.Sezonu bitirdim biraz önce. İlk 2 sezon finalinden çok daha vurucu bir finaldi. Bu dizide bu kadar üzüleceğim aklıma gelmezdi herhalde. :/

Bu arada Sezon 2'de ki Lew Ashby karakteri hakkaten süperdi. Ölmeseydi keşke.

Hey repeat after me........

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.