Şimdi Ara

Çağrı Cihazı Portu Kurulumu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
4
Favori
18.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aldığınız cihazla firmanın ne alakası var dün sordum ben durumu firmaya bizim personelden böyle bi şikayet gelmedi diyor. bu işi yapanlar var vodafondayım ben kurumsal çağrıda buraya yazan ortalığı karıştan arkadaşa dedim ki numaranı ver konuşalım ses çıkmadı sonra bi girdim foruma 50 tane msjı var ? neden benim msjıma cevap vermedi numarasını atmadı soruyorum sadece. ekşi sözlüğe biri demişki yazalım bunları bi girdim harbiden yazmışlar
  • siyar2 S kullanıcısına yanıt
    Cihazın linkini atan firma zaten! Nasıl alakası yok?
  • siyar2 S kullanıcısına yanıt
    Hangi arkadaştan numara istedin. Hiçbir firma elemanına boş sahte cihaz aldırmak hakkına sahip değildir. Ve cihaz boş sahte. Ortalık karıştıran diyorsunuz. O zaman herkes ortalık karıştırıyor. Bir kişi desen anlarım. Bende mağdurum herkes mağdur. Yarın birgün kimin zan altında kalacağı belli değil. Bu zincirleme halkada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şÖyle alakası var mesajda bu sitenin urlsi var buda demek oluyor ki ÜRÜNÜNÜZÜ BURDAN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana bu mail hesabından ulaşabilir misiniz bende ürünü aldım üstünde renk yanması gereken yerler boyalı :(
    fbamer34@gmail.com

• Arkadaşlar bu cihazi alip ne yapiyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bakın konu sadece cihaz aldirmalari değil. Linki verip burdan alın demeleri bir yana işe alım da yaptırmaya çalıştıkları iş, bu çalışmayan uyduruk şeyi insanlara, sizi işe alıyoruz diye ikna ederek sattirilmaya çalışması. Ben bunu yapamam, yapmam. Ben aptal yerine konmusum iş buldum zannederek. Yok yere 90 lira mı kaptırıp, umutlanmisim. Başka insanlara da aynı şeyi yapamam.
    Söyler misiniz nerede görülmüş işe almak için İKNA etmek ve ürün satmak işe başlayana. Yani burda İŞ biziz. Kaç kişi işe alınacak, ne süre istihdam edilecek (!). Bu sürdürülebilir bir şey mi. HAYIR. Ben programları sildim. Kişisel bilgisayarıma yuklemistim ve bağlantı saglayabilmek için güvenlik durumunu kaldirmistim. Başka türlü açılmıyor çünkü.
    Bilgisayarım da tüm kişisel bilgilerim, kart şifrem mevcut. Umarım böylesi bir zarar da görmem.
    Forum da bozuk Türkçeyle açıklama yapmaya uğraşmak yerine kurumsal ise gerçekten, kurumsal kimlikle açıklama yapmak zorundalar.
    Ve şunu aciklamak zorundalar; işe almak nasıl para kazanilabilen bir iş oluyor ?

• selam millet. yaklasik 10 yila yakindir buradayim. bu gozler ne tezgahlar ne dolandiricilar gordu ama bunlar bambaska. bir baslik acilmis ve acilan baslik yeni bir uye tarafindan. sonra onlara cevap verilmis ama cevap verenlerde yeni uyeler. ben kendi hesabima nasil kefilsem bu adamlarin bu tezgahi sirf bu cihazi satmak icin yaptiklarinada kefilim. sadece burada degiller hizli cv atilan kucuk capli is bulma siteleri, allahin unuttugu sacma web sitelerine ismarlama haberler(para karsliginda). ulkemizin en buyuk sorunu issizlik, ve bundan caresizlik doguyor. insanlari zaafiyla, caresizligiyle kandiriyorlar.

LUTFEN ARKADASLAR NE CIHAZI ALIN NE DE BU INSANLARLA MUHATTAP OLUN.

• malesef çok geç zaten bu cihazı alanlar yazıyoruz bunları 89.90 kargoyla beraber ödedim ve bugün kargo için 9.50 verdim whatsapp danışma hattı mesajlarımı ouyor ama cevap vermiyor

• Cihazla firmanın ne alakası var diyenlere :
    Bu cihazi; size cihazı alacağınız linki veriyoruz diye gönderilen siteden alıyor herkes.
    Ayrıca araştırdık iki ayrı noktada -ki biri linki verilen site- , satan kişi aynı .
    Firma cihaz bozuksa bizim ne alakamız var diyemez.
    Burada üstten üstten yazan, yok onlar iyidir diyip güya onlardan bağımsız olan kişilere de inanmıyorum. Hepsi bu işi yapan kişiler bu belli.
    Hatta sanırım karşımızda kendini akıllı sanan bir grup çoluk çocuk var.
    Ama bu foruma saçma sapan savunma yaparak bu işten siyrilamazlar.

• nasıl yani ?

• Son yazdığım mesajım silinmiş ?

• "
    "Cihazla firmanın ne alakası var diyenlere" yoooo silinmemiş

• Srsb S kullanıcısına yanıt
    İnsanları bilgilendirin lütfen. Yasal yola başvurulduğunda sizinde başınız ağrır. Böyle yaparak en azından kendinizi aklamış olursunuz.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.