Şimdi Ara

Çağrı Cihazı Portu Kurulumu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
4
Favori
18.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Geri dönüş alsak bile buraya yazamayız. Yazmamalıyız. Neticede anadolucell ve uşakları herkea görüyor. Ona göre tedbir alabilirler. Şafak baskını gibi olacak bunlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maşallah gerçekten burayı ve tüm siteleri takip içerisindeler, benim bile her yere yazı yazdığımı, nerelere şikayet ettiğimi biliyorlar İşin içinden nasıl sıyrılacağız diye düşünüyorlar şu an pusuya yattılar farkındaysanız henüz sesleri çıkmadı. Neyle karşılacaklarını bilmiyorlar ancak, yakında kokusu çıkar. Gelişmeleri burdan ifşa etmeyelim, sürpriz olsun arkadaşlar :))
  • Değerli arkadaşlar. Bugün itibariyle anadolucell forumdan uzaklaştırıldı. Buradan bu işlemi yapan tüm yetkililere teşekkür ediyorum. Sonunda bunlar artık abuk subuk konular açamayacaklar. Cihazlarıda korkularından iade almaya başladılar. Ben iade etmicem ama ben sonuna kadar gidecem. Tazminat davasına kadar yolu var bu işin. Yada hapis cezasına kadar. Milleti enayi yerine koymak ne demekmiş göreceksiniz

• Arkadaşlar wp grubuna katılmak isteyenler yazsın mesaj olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gladıo06 G kullanıcısına yanıt
    dostum benıde alırmısın wp grubuna özeelden numaranı yazarmısın yada mesaj at ben yaziyim siteyi çok bilmiyorum
  • Tamamdır

• Beni de alır mısınız

• Ne oldu? siyar2. Sesin soluğun çıkmıyor.
  • Siteleri askıya alındı soruşturma başlatıldı artık bittiler. Milleti dolandırmak neymiş görsünler.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.