Şimdi Ara

Büyük Beklenti Ile Başladığınız Ama Hayalkırıklığı Yaratan Animeler (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
2.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beni nedense hep devam film/sezonları hayal kırıklığına uğrattı;

suzumiya haruhi 2. sezonda 5 bölüm aynı şeyi tekrar tekrar göstermesi (allahtan biriktirip izledim, yeni çıktığında hafta beklesem küfür ederdim),

ghost in the shell 2. filmi ilk filmin gölgesinde kaldı, yeni çizim tekniği 3 boyuta dönen görüntüler büyük hayal kırıklığıydı.

dragon ball gt çizeri, yazarı bile o seriyi yok sayıyor başka lafa gerek yok.
  • Code Geass.Evet güzel bir seri ama izlerken kolay kolay sıkılmayan beni boğdu baya.Güzel ama abartılıyor.
  • Bu sezon Franxxx

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoğu karakter hikayesi.Çünkü karakterleri bana beğendirebilmek zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 3 Ocak 2020; 23:20:35 >
  • Fairy tail
    Hunter x hunter
    Rurouni Kenshin- Meiji Kenkaku Romantan
    Elfed lied
    Welcome to the nhk
    No game no life
    Tokyo ghoul

İnşallah başka olmaz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Another açık ve net.Hayır yani bu animeden korkan var mı merak ediyorum.

• Anormal zirve kullanıcısına yanıt
    Another de ben de aynı durumu yaşadım son durak gibi biraz bir de fan art olabilir bilmiyom da o anime de bir sahne de death note vardı gizli subliminal olarak . Yalan da olabilir.

• Bütün süper güç animeleri.Çünkü hepsi manga reklamı
  • Sword art online, steins gate

• Barakamon
    Elfen Lied
    Kiseijuu
    Kiznaiver
    Re:Zero
    Sword Art Online
    Zankyou No Terror

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Re zero
    Code GEass
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elric.

Re zero
    Code GEass
    Turin turambarı görünce code geass demeye gelmiştim.Şimdi gidiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: flean

Barakamon
    Elfen Lied
    Kiseijuu
    Kiznaiver
    Re:Zero
    Sword Art Online
    Zankyou No Terror
    Bütün çöpler bir arada

Şimdi barakamon falan ne dersiniz tanıyorum malımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 5 Ocak 2020; 20:21:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Turin turambarı görünce code geass demeye gelmiştim.Şimdi gidiyorum

Alıntıları Göster
    böyle olmuyor biraz daha anime izliyip yeni çöpler edinmem lazım
  • quote:

böyle olmuyor biraz daha anime izliyip yeni çöpler edinmem lazım

Alıntıları Göster
    Mesela code geass 2 izleyerek işe başlayabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Mesela code geass 2 izleyerek işe başlayabilirsin

Alıntıları Göster
    o daha da çöp
  • Zodion Z kullanıcısına yanıt
    Aslında kafamdaki hayal kırıklığı anlayışı, bir animenin bana -vaadettiğini bırak- herhangi hiçbir şey katmamış olması, kısacası tamamen vakit kaybı olduğuyla kalması. Eğer listeyi "umduğumu bulamama" üzerine kurgulasaydım tamamen farklı olabilirdi, muhtemelen Cowboy Bebop, Evangelion ve Monster gibi kültleri de dahil edebilirdim. Bu benim kendi görüşüm, fakat en azından vermek istedikleri mesajı az buçuk anlayabildim veya bugün sokağa çıktığımda arkadaşlarımla üzerine sohbet edebildiğim animeler bunlar, yani bana kattığı şeyler büyük, beklentimi karşılamasalar da.

Bu yukarıda saydıklarım ise rafine düz zaman kaybı, vermek istedikleri mesajın varlığı şüpheli, zira ciddiye alınır gibi değil. Harbiden, kimse Barakamon için ağzını açmasın, düz episodik seri işte, üzerine tonla iyashikei sayarım. Neyse, change my mind.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

o daha da çöp

Alıntıları Göster
    Code Geass beğenmiyorsan neyi beğendiğini merak ediyorum. Tüm animeler arasında rahat Top5'dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flean

Aslında kafamdaki hayal kırıklığı anlayışı, bir animenin bana -vaadettiğini bırak- herhangi hiçbir şey katmamış olması, kısacası tamamen vakit kaybı olduğuyla kalması. Eğer listeyi "umduğumu bulamama" üzerine kurgulasaydım tamamen farklı olabilirdi, muhtemelen Cowboy Bebop, Evangelion ve Monster gibi kültleri de dahil edebilirdim. Bu benim kendi görüşüm, fakat en azından vermek istedikleri mesajı az buçuk anlayabildim veya bugün sokağa çıktığımda arkadaşlarımla üzerine sohbet edebildiğim animeler bunlar, yani bana kattığı şeyler büyük, beklentimi karşılamasalar da.

Bu yukarıda saydıklarım ise rafine düz zaman kaybı, vermek istedikleri mesajın varlığı şüpheli, zira ciddiye alınır gibi değil. Harbiden, kimse Barakamon için ağzını açmasın, düz episodik seri işte, üzerine tonla iyashikei sayarım. Neyse, change my mind.
    Kiseijuu ve barakamonu neye dayanarak beğendiklerini bana da söylerlerse sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Okeanix

Code Geass beğenmiyorsan neyi beğendiğini merak ediyorum. Tüm animeler arasında rahat Top5'dir.

Alıntıları Göster
    çizimler göze batıyor, karakterler çöp şans faktörü fazla, diyaloglar kalitesiz

top 5 code geass diye liste olsa code geass o listeye bile giremez
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.