Şimdi Ara

bütün tavuk 3tl/kg (carrefour) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
7.627
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çiftlik tavuklarının hepsi böyle ne yazıkki ,içlerinden kanser fışkırıyor
    http://gundem.milliyet.com.tr/-tavuk-diye-onunuze-konulan-hayvana-dikkat-edin-/gundem/gundemdetay/30.01.2013/1661939/default.htm
  • Almayın arkadaşlar,sağlığınız bu kadar ucuz mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: codemaster42

Almayın arkadaşlar,sağlığınız bu kadar ucuz mu?

konuyu açmam bazıları için hayırlı olmuş, baksana herkes sağlığını düşünür olmuş
    burdaki de tavuk değil mi? bu konu yılın konusu olmadı mı? 3er 5er aldı millet... kimse demedi ne yiyoruz lan ...
    sizi gidiler sizi ....
    ankara mangal sefası fırsat konusu
    http://forum.donanimhaber.com/m_55124499/tm.htm

• Carrefour' un tavukları hormonlu görünüşünden bile anlayabilirsiniz
    Ben A101 tavuğu yerim, tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

konuyu açmam bazıları için hayırlı olmuş, baksana herkes sağlığını düşünür olmuş
    burdaki de tavuk değil mi? bu konu yılın konusu olmadı mı? 3er 5er aldı millet... kimse demedi ne yiyoruz lan ...
    sizi gidiler sizi ....

Arkadaşım istediğin konuyu açabilirsin,beni ilgilendirmez.Ben insanları uyardım sen işine bak.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

sizi gidiler sizi ....

Arkadaşım istediğin konuyu açabilirsin,beni ilgilendirmez.Ben insanları uyardım sen işine bak.

tamam, ben de genel konuştum,senin gibi herkes yazıyordu sağlık konusunda,biriniz üzerinden cevap vereyim dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: caspento

Ne kadar okuduğunu anlamayan insanlar var şaşıyorum

Tavuğun KG'mı 3TL, tavuk değil...

Ha kg 3 tl ha kendisi 3 tl...
  • Konu iyi geldi...Yarın gidip birkaç tane alayım...
  • geçen çağrı marketten tavuk pirzola, incik aldım. kg 5,49 tl idi..

bu kadar mı yağ çıkar. et göremedim desem yeridir. hepsi yağ.. hareketsiz olarak büyüyen tavuğun olacağı budur.

size afiyet olsun.
  • Carrefour indirimli gıda konusunda çok umursamaz bir market. Aldığın indirimli kıyma, peynir, sucuklar hepsi berbat çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Hibrit ırklarla ilgili bilgilendirme açısından faydalı bir mesaj olmuş. Fakat her şeyden haberiniz varmış gibi firmaları aklamaya çalışır gibi mesa atmanız da bir o kadar kötü bir izlenim vermiş kanımca. Gıda uzmanı ya da müfettiş falan mısınız? Ciddi olarak soruyorum.
  • yahu zaten bir tavuk yiyorduk para ancak ona yetiyordu onuda bu şekilde elimizden çıkartıyorlar yavaş yavaş

fiyata gelince iyi fiyat :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Hibrit ırklarla ilgili bilgilendirme açısından faydalı bir mesaj olmuş. Fakat her şeyden haberiniz varmış gibi firmaları aklamaya çalışır gibi mesa atmanız da bir o kadar kötü bir izlenim vermiş kanımca. Gıda uzmanı ya da müfettiş falan mısınız? Ciddi olarak soruyorum.

Öyle bir niyetim olsa şu firmadan alın bu firmadan almayın şeklinde mesaj atardım. Büyük tavukçuluk şirketleri çok sık denetleniyor. Hormon, antibiotik vs. gibi yasak olan maddeleri kullanmaya cesaret edemezler. Üniversite yıllarında türkiyedeki büyük tavukçuluk şirketlerinin birinde staj yapmıştım. Hayvan besleme alanında doktora yapıyorum.
    Firmaları aklamaya çalışsam tavuklara yedirdikleri yem ile alakası olmayan maddelerden bahsetmezdim. Mesajımı iyi okuyun.

• FOOD İNC belgeselini izlemenizi oneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım tavuklar batan Şeker Piliçin tavuklarıdır. Aynı hepsiburadanın zidaya ve pabbuc.com'un ayakkabılarını alıp ucuza sattığı gibi satıyorlardır.
    Bu kadar da incelemeyin. Sonuçta sağlıklı yedik sandığımız herşeyin tohumu bile yapay. Paranoyak olmaya gerek, her canlı mutlak ölümü tadacaktır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Carrefour' un tavukları hormonlu görünüşünden bile anlayabilirsiniz

Aynen öyle. A101 keskinoğlu marka tavuk ürünleri satıyor. Buram buram kaliteli, leziz. Carrefour tavukları tatsız saman gibi bir "şey".
  • quote:

Orijinalden alıntı: omurkadir

FOOD İNC belgeselini izlemenizi oneririm.

izledik, mcdonalds'ı bıraktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

quote:

Aynen öyle. A101 keskinoğlu marka tavuk ürünleri satıyor. Buram buram kaliteli, leziz. Carrefour tavukları tatsız saman gibi bir "şey".

şu keskinoğlunu deneyeyim o zaman.

erpiliç çok bozdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

quote:

şu keskinoğlunu deneyeyim o zaman.

erpiliç çok bozdu.

Aynen bende A101'den Keskinoğlunu deneyeyim, Dediğiniz gibi Erpiliç çok bozdu.

• özledim suyuna ekmeği banıp banıp yediğimiz o tavuğun lezzetini.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.