Şimdi Ara

bütün tavuk 3tl/kg (carrefour) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
7.627
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Carrefourdan et ürünü alınmaz adamların kalitesi yokki çer çöp satar gibi et ürünü satıyor aldığınız üründen memnun kalmadığınızı çok kötü olduğunu söylüyorsunuz zerre umursamıyorlar sahilde mangal için aldığımız köfteyi lastik kıvamında olduğu için yiyemedik ziyan olmasın hayvalara verelim dedik ciddi ciddi köpek bile yemedi
  • ya kaynayınca mikrobu antibiyotiği filan gider harhalde. şu an tavuk fiyatları çok uygun yakında iflas etmemek için bi hastalık türetirler et fiyatları da düşsün gdolu danalar piyasaya girsin artık 5-10 tonluk dana isterük
  • Arasıra 20-30 liraya köy tavuğu alıyorum. Carrefourdaki fiyatın 10 katı neredeyse. Yine de carrefour fırsatının sıcak olmadığını düşünüyorum. Bu tavuklardan sürekli yiyeceğime ayda bir doğru düzgün tavuk alır yerim daha iyi.
  • Satılan tavuk tanesi 3 kilodan aşağı gelmeyecek şişmiş Hindi gibi birşey olmuş bir yaratık,,bir de acaip yağlı,
  • Kuş Giribiyle Toplanan Şoklu tavuklar bunlar işte Hep
  • quote:

Orijinalden alıntı: DVB

Carrefourdan et ürünü alınmaz adamların kalitesi yokki çer çöp satar gibi et ürünü satıyor aldığınız üründen memnun kalmadığınızı çok kötü olduğunu söylüyorsunuz zerre umursamıyorlar sahilde mangal için aldığımız köfteyi lastik kıvamında olduğu için yiyemedik ziyan olmasın hayvalara verelim dedik ciddi ciddi köpek bile yemedi

dogru tespit, bunlardan ne et ne tavuk alınır
  • birkaç ay önce carrefourdan 6 ayrı pakette farklı tavuk ürünü almıştım. leş gibi kokuordu. ertesi gün götürüp attım kafalarına.
  • Lan tavuk artık haşlarken bile b.k gibi kokuyor nesini yiyeyim onun?
  • Ben gecen hafta aldim carrefourdan fiyatini hatirlamiyorum ama alir almaz buzluga koydum dun aksam yedik gayet de guzeldi yag olarak cok yagli degildi koku filan da yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cumartesi memleketteydik 5 tane tavuk aldık köyden, tanesinin canlı ağırlığı yaklaşık 2.5-3 kg. toplam ödediğim para 90 TL. Arada bu kadar uçurum olması düşündürücü tabi.
  • http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/22520579.asp

Şeker Piliç iflas erteleme kararı almış. Kısaca iflasın eşiğinde. Haberi okuyun.

Bu durumda carfurda satılanlar tahminen Şeker Piliç'in toptancılara sattığı ve toptancıların kendi markasnı basıp perakendecilere dağıttı tavuklar olabilir.

Özetle neden ucuz oduğuna dair ufak bir tiyo gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: attorney-at-law

birkaç ay önce carrefourdan 6 ayrı pakette farklı tavuk ürünü almıştım. leş gibi kokuordu. ertesi gün götürüp attım kafalarına.

ilk önce herkesten özür diyorum ama başka türlü arkadaşa ulaşamadım hocam size attığım mesajların bir tanesi okundu diğerleri okunmadı olarak görünüyor sizde bana mesaj atıyorsunuz galiba ama bu yeni mesaj sistemi yüzünden bir türlü irtibata geçemedik sizinle ben eski mesaj sistemine geçtim siz yeni sistemdesiniz galiba o yüzden mesajlarda kopukluk oluyor mesajımı görünce mesajımı alıntılayarak ulaşmaya çalışırmısınız bana
  • tavuklar hormonlu

sırf bunu yazmak için geldim şimdi gidiyorum
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.