Şimdi Ara

Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel) (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.978
Cevap
51
Favori
71.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RNNN

logitech alacaksanız garantiyi fazla önemsemeyin ne hikmetse garantileri bittiği gibi bozuluyor 2 tane mouse aynı o şekilde bozuldu(çift tık problemi) 5 tane gamepadini kullandım onlar garanti sürelerini bile dolduramadı

Logitech almam zaten daha önce neredeyse bütün modellerini kullandım. g300s - g303 - g402 - g502

Her ay mouse değiştiriyorum alışkanlık oldu :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Loner kullanıcısına yanıt
    bende g303 birde g502 kullandım kısa bi süre ama elime ve tutuş şeklime uymadılar nixeus revel siparişi verdim amazondan ama hala gelmedi bide onu deniyeyim boyut olarak g303 veya biraz daha ufak önerebileceğin model varmı? eskiden baya bi süre g500 kullanmıştım o tam elime göreydi ama güncellenen modellerin sensorleri biraz geride kaldığı için onlara hiç yanaşmadım.

birde fazla pahali olmayan tuşları rahat takur tukur basmayan çakma mekanikte olur önerebileceğin model varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RNNN -- 24 Ekim 2016; 15:17:59 >
  • quote:

bende g303 birde g502 kullandım kısa bi süre ama elime ve tutuş şeklime uymadılar nixeus revel siparişi verdim amazondan ama hala gelmedi bide onu deniyeyim boyut olarak g303 veya biraz daha ufak önerebileceğin model varmı? eskiden baya bi süre g500 kullanmıştım o tam elime göreydi ama güncellenen modellerin sensorleri biraz geride kaldığı için onlara hiç yanaşmadım.

birde fazla pahali olmayan tuşları rahat takur tukur basmayan çakma mekanikte olur önerebileceğin model varmı?

Zalman k500

Çakma mekanik diyorsan everest kb r8

• The Loner kullanıcısına yanıt
    everesti alanlar hep pişman yorumları okudum birde marka everest olunca hiç yanaşasım gelmiyor zalmanın fiyatı iyi işimi görürmü bu anti ghosting falan varmı bu modelde yada çok önemli bişeymi? birde bu model konunun ilk sayfasında önerdiğin mekanik olmayan Razer DeathStalker ve steelseries modellerden dahamı uygundur oyun için ve kullanım hissiyatı açısından aslında tüm sorularımın en kısa hali max 180tl ye kadar oyun için alınacak en iyi klavye hangisi? yada paraya kıy iyi bişey al senelerce bozulmaz dediğin bi model varmı 400-500tl verip 2 sene sonra bozulacaksa çünkü pek bir anlamı kalmıyor

Bazı tuşlar içinse can sıkıcı ghosting olayı var.

Çalışanlar :
    moba :
    Q+W+E+R+Shift+Alt

FPS :
    W+A+D+Shift+Ctrl+Space
    W+D+4+Shift+Ctrl+Space

Yarış, vs :
    Yukarı + Sol + Shift + Ctrl
    Yukarı + Sağ + Shift + Ctrl

Çalışmayanlar :
    moba:
    Q+W+E+R için T basılmıyor, Y basılıyor.
    1+2+3+4 için 5 basılmıyor, 6 basılıyor

FPS:
    W+A için Q Basılmıyor, E basılıyor
    W+D için E basılmıyor, Q basılıyor.

bu arkadaşın yazdığı gibiyse durum benim işimi görür zaten w+a basınca q ya parmak uzanmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RNNN -- 24 Ekim 2016; 16:52:24 >

• aradığım klavyeyi buldum galiba corsair k65 kullanan varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

quote:

Orijinalden alıntı: Asetil Co A

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Asetil Co A

Uzun zamandır kafamda Steelseries Rival 300 ve Logitech G502 Proteus Spectrum vardı. Amazon'dan almayı planlıyorum. Buradan ilk alışverişim olacak. Fakat Rival 700'ün de fiyatı gayet uygun geldi. Rival 700'ü elimde deneme fırsatım olmadı. Boyut ve kullanım açısından nasıldır? Sorularımdan en önemlisi şu ki; Amazon'dan alınan bir Steelseries için Türkiye'de herhangi bir servis desteği var mı? Logitech bu konuda sıkıntı çıkarmıyor diye biliyorum.
    Bu üç mouse için de kullanıcı deneyimi olarak bir öneride bulunabilecek olursa kendi açımdan karar vermeme yardımcı olacaktır.

Düzenleme : World of Warcraft, Diablo III, Grand Theft Auto V, Battlefield, League of Legends ve senaryo modlu çoğu oyunu oynuyorum. Oyunlara göre değerlendirme de yararlı olacaktır.

Rival 700'ü fps oyuncularına pek önermiyorum. Nedeni ise oldukça ağır olması. Yurtdışından alınan Steelseries ürününün ülkemizde garantisi yoktur. 3'ü arasından g502 ama yaptığınız liste dışında bir tavsiye isterseniz ; Mionix Castor veya Corsair M65 Pro tavsiye ederim.

Steelseries garantisi olmuyorsa elemek zorundayım malesef.
    Dediğin mouseları da deneme şansım olmadığından G502 Proteus Spectrum alayım o halde. Peki amazon fiyatı ile mi almak mantıklı yoksa üstüne ekleyip buradan 280tlye mi? Herhangi bir garanti sorunum olmaz değil mi? Kiminle irtibata geçmem gerekecek herhangi bir sorun çıktığında?

Cevap için teşekkür ederim.

Düzenleme : Yukarıda Ri val 300'ün MediaMarkt fiyatı paylaşılmış. O mu yoksa G502 mi daha mantıklı seçim olur?

F/P olarak Steelseries rival 300. Ama bütçeniz varsa Türkiye'den g502 alın derim. Sonuçta aldığınız zaman 1 kere alıp uzunca kullanacaksınız :)

Bugün D&R'dan Logitech G502 Proteus Spectrum almış bulunmaktayım. Alışmam biraz uzun sürecek gibi ama ilk izlenim olarak gayet iyi. Yanına bir de Steelseries Qck+ aldım.

• Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    Bütçe'ye göre herşey G502 en ideali ikinci el bulunması sebebide etkin tabi benim için mesela bakalım ne olacak
  • Hocam 100 ve 150 tl fiyat dahilinde ayrı ayrı kulaklık önerirmisin? 100 tl için bu 150 tl için şu bakımından bunları arkadaşım için istiyorum. Oyun amaçlı olcak tabiki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 131murat

Hocam 100 ve 150 tl fiyat dahilinde ayrı ayrı kulaklık önerirmisin? 100 tl için bu 150 tl için şu bakımından bunları arkadaşım için istiyorum. Oyun amaçlı olcak tabiki.

Audio-Technica ATH-M20x
    Audio-Technica ATH-M30x
    Logitech g430
    Logitech g230
    Logitech g35

Bu modellere bakın amazon.com dan

• quote:

quote:

Hocam 100 ve 150 tl fiyat dahilinde ayrı ayrı kulaklık önerirmisin? 100 tl için bu 150 tl için şu bakımından bunları arkadaşım için istiyorum. Oyun amaçlı olcak tabiki.

Audio-Technica ATH-M20x
    Audio-Technica ATH-M30x
    Logitech g430
    Logitech g230
    Logitech g35

Hocam hiç sıkılmadan cevaplıyorsun teşekkür ederim. ama bu arkadasım amazondan istemiyor burdan kazıklanmayı seviyor Burdan ne alabilir 100 ve 150 tl aralığında ayrı ayrı olmak sartıyla..

• quote:

quote:

quote:

Audio-Technica ATH-M20x
    Audio-Technica ATH-M30x
    Logitech g430
    Logitech g230
    Logitech g35

Hocam hiç sıkılmadan cevaplıyorsun teşekkür ederim. ama bu arkadasım amazondan istemiyor burdan kazıklanmayı seviyor Burdan ne alabilir 100 ve 150 tl aralığında ayrı ayrı olmak sartıyla..

Forumun ikinci el bölümünden 7.1 ses kartlı kulaklıklardan bulursa tavsiye ederim. Ama sıfır almak istiyorsa logitech g230 dışında pek bi alternatif yok diyebilirim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Audio-Technica ATH-M20x
    Audio-Technica ATH-M30x
    Logitech g430
    Logitech g230
    Logitech g35

Forumun ikinci el bölümünden 7.1 ses kartlı kulaklıklardan bulursa tavsiye ederim. Ama sıfır almak istiyorsa logitech g230 dışında pek bi alternatif yok diyebilirim.

Tamam hocam teekkür ederim oda 200 tl olmus. :) Amazon'dan almazsa böle fazla öder ne yapalım. :) Creative Fatal1ty alıcaktı ama ben sizin önerinizle g230 önerdim logitech alıcak :)

• Beyler sırf Battlefield için mousepad arıyorum.
    Cs go falan oynarken dpi 'm biraz yüksek oynuyorum. Battlefieldde farketmez heralde biraz dpi düşürücem razer goliathus 'un speed mi yoksa control u mu almalıyım veya sizin önerdiğiniz mousepadlar var mı.

Mouse: Razer Diamondback

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korgeneral1071 -- 27 Ekim 2016; 1:39:25 >
  • Fps oyunları için suanda alınabilecek en uygun mouse nedir yada önerileriniz nelerdir,rival 100 ile bloddy a9 arasında kaldım aslında 100 tlye kadar zorlarsam cıkabilirim türkiyede fiyatlar biraz uçuk yurtdısından önerilerinizde olursa sevinirim

• Usta selamlar. :) Kafanı gene ağrıtacağım ama kulaklıkları inceliyorum gene bir inceleme videosu gördüm. Ordaki kulaklığın adı Hyperx Cloud Stinger bunla g230 arasında kaldım baktığım yorumlarda hep g230'u zirveden etti diyorlar doğrumu?

• arkadaşlar razer naga hex almayı düşünüyorum black fridayde. Arkadaşımda kullandım benim için mouse un ele oturması cok önemli. daha önce g700s vardı arızalandı para iadesi aldım kurtuldum. mouse pad olarakta Razer Goliathus Control Edition düşünüyorum speedler cok kaygan geliyor bana. Varmıdır arkadaşlar bir öneriniz ? genellikle moba mmo oynuyorum max 180 tl yi geçmesini istemiyorum
  • Bugün Logitech G403 aldım. Vatan'a gittim tüm farelerin ağırlık, denge olaylarına, elde tutuş hissiyatına ve tuş pozisyonlarına baktım. Ergonomisi çok iyi olduğu için buna karar verdim. Çok tuşa ihtiyacınız yoksa kesinlikle öneririm. Çözünürlük seviyeleri çok iyi ve titreme yapmıyor. Trust'un 1 yılda bozulan 2 faresinden sonra (ki birisini alalı 2 ay oldu) çok iyi geldi.
  • NextMan-- kullanıcısına yanıt
    şuan alabileceğin piyasadaki en iyi sensöre sahip ama janjanlı olmayan fiyatı en uygun mouse 140-150tl nixeus revel amazondan alabilirsin pwm3360 sensor omron switch vs. ben g303 elime uymayınca almıştım 3-5 gündür kullanıyorum şuanlık tam aradığım mouse gibi geliyor :) tek kötü tarafı yazılımı yok yan tuşlara atama yapamıyorsun onun dışında dpi ayarı için tuş konmuş zaten.
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    mouse güzelde o sağ tuş garip gelmedimi sizede
  • quote:

mouse güzelde o sağ tuş garip gelmedimi sizede

Sağda tuş mu var
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.