Şimdi Ara

Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel) (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.979
Cevap
51
Favori
71.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Loner

quote:

Orijinalden alıntı: 131murat

http://www.vatanbilgisayar.com/h150-stereo-headset-beyaz.html#yorumlar bu nasıl hocam?

aynı fiyata bunu alınhttp://www.vatanbilgisayar.com/sn-r7-rampage-oyuncu-mikrofonlu-kulaklik.html?OM.zn=alternative_products-2&OM.zpc=SN-R7#yorumlar

Teşekkürler hocam bunu aldıktan kısa bir süre sonra blody a9 almayı düşünüyorum ama lâkin macro filan bilgim yok macro yapıncada silahlar sekmiyormus galiba? Ücretliymis ama 20 dolar felanda verince mouse geliyor 160 tlye böyle makrosu kolay 100 tl bandındada bi mouse önerirmisin? Genellikle kanepede yaslanarak oynuyorum rahat ettirirse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/h150-stereo-headset-beyaz.html#yorumlar bu nasıl hocam?

aynı fiyata bunu alınhttp://www.vatanbilgisayar.com/sn-r7-rampage-oyuncu-mikrofonlu-kulaklik.html?OM.zn=alternative_products-2&OM.zpc=SN-R7#yorumlar

Teşekkürler hocam bunu aldıktan kısa bir süre sonra blody a9 almayı düşünüyorum ama lâkin macro filan bilgim yok macro yapıncada silahlar sekmiyormus galiba? Ücretliymis ama 20 dolar felanda verince mouse geliyor 160 tlye böyle makrosu kolay 100 tl bandındada bi mouse önerirmisin? Genellikle kanepede yaslanarak oynuyorum rahat ettirirse sevinirim.

rival 100

• The Loner kullanıcısına yanıt
    Makrosu kolaymıdır hocam? Yani internette aradım hiç bitane macro yapan görmedim. :) Nasıl yapılır kolaymıdır macro amazona bu mousede 130 tl

• quote:

Makrosu kolaymıdır hocam? Yani internette aradım hiç bitane macro yapan görmedim. :) Nasıl yapılır kolaymıdır macro amazona bu mousede 130 tl

evet kolaydır
  • Uzun zamandır kafamda Steelseries Rival 300 ve Logitech G502 Proteus Spectrum vardı. Amazon'dan almayı planlıyorum. Buradan ilk alışverişim olacak. Fakat Rival 700'ün de fiyatı gayet uygun geldi. Rival 700'ü elimde deneme fırsatım olmadı. Boyut ve kullanım açısından nasıldır? Sorularımdan en önemlisi şu ki; Amazon'dan alınan bir Steelseries için Türkiye'de herhangi bir servis desteği var mı? Logitech bu konuda sıkıntı çıkarmıyor diye biliyorum.
    Bu üç mouse için de kullanıcı deneyimi olarak bir öneride bulunabilecek olursa kendi açımdan karar vermeme yardımcı olacaktır.

Düzenleme : World of Warcraft, Diablo III, Grand Theft Auto V, Battlefield, League of Legends ve senaryo modlu çoğu oyunu oynuyorum. Oyunlara göre değerlendirme de yararlı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asetil Co A -- 23 Ekim 2016; 18:06:34 >
  • Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    Rival 300 çok öneriliyor yoksa ikinci el G502 almak istiyorum ama arada gidip geliyorum boyut olarak nasıl acaba Rival
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Rival 300 çok öneriliyor yoksa ikinci el G502 almak istiyorum ama arada gidip geliyorum boyut olarak nasıl acaba Rival

Orta boyutlarda bir elim var. Elime tam oldu. Eğer eliniz daha küçükse kesinlikle Rival 300'e bakmayın. Uzunluğu 13cm, yüksekliği de avuç kısmında 3.5cm civarında. Bu bahsettiğim orta kısmı G502'ye göre daha yüksek.

• Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    Elim küçük değil o kadar sanırım G502 hemen hemen tam geliyor diyebilirim mağazada bakmıştım bir iki kere şuan kullandığım baya küçük geldiğini hissediyorum artık A4 Tech F3 V-Track modeli ilk alınca çok güzel gelmişti
  • G502 +SS Qck var on numara diyebilirim. Sol on tarafinda bi makro tusu var. Basili tutuom h1z1dw ar15 maktosu olarak kullaniom cokrahat. Dpi ayarida on numara hip hizli awp m4 gibi icin ayarlion.(ornk vrdm).

• quote:

Orijinalden alıntı: Asetil Co A

Uzun zamandır kafamda Steelseries Rival 300 ve Logitech G502 Proteus Spectrum vardı. Amazon'dan almayı planlıyorum. Buradan ilk alışverişim olacak. Fakat Rival 700'ün de fiyatı gayet uygun geldi. Rival 700'ü elimde deneme fırsatım olmadı. Boyut ve kullanım açısından nasıldır? Sorularımdan en önemlisi şu ki; Amazon'dan alınan bir Steelseries için Türkiye'de herhangi bir servis desteği var mı? Logitech bu konuda sıkıntı çıkarmıyor diye biliyorum.
    Bu üç mouse için de kullanıcı deneyimi olarak bir öneride bulunabilecek olursa kendi açımdan karar vermeme yardımcı olacaktır.

Düzenleme : World of Warcraft, Diablo III, Grand Theft Auto V, Battlefield, League of Legends ve senaryo modlu çoğu oyunu oynuyorum. Oyunlara göre değerlendirme de yararlı olacaktır.

Rival 700'ü fps oyuncularına pek önermiyorum. Nedeni ise oldukça ağır olması. Yurtdışından alınan Steelseries ürününün ülkemizde garantisi yoktur. 3'ü arasından g502 ama yaptığınız liste dışında bir tavsiye isterseniz ; Mionix Castor veya Corsair M65 Pro tavsiye ederim.

• Hocam pointblank için internetten arattırdım rival 100 için macro yapan pek video bulamadım ben alsam macroyu yapamam elde kalır mı acaba? Online oyunlarda sekmeyi en aza indiriyormus ondan alıcagımda makrosunu bulamadık netten.

• quote:

Hocam pointblank için internetten arattırdım rival 100 için macro yapan pek video bulamadım ben alsam macroyu yapamam elde kalır mı acaba? Online oyunlarda sekmeyi en aza indiriyormus ondan alıcagımda makrosunu bulamadık netten.

Makro kullanmak için mouse alacaksan bloody marka al.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Yani önerdiğin a9 değil mi? Ne yapalım makroya 20 dolar bayılcaz seve seve olmazsada kanepede oynadığımdan rahat ederim değil mi? Birde kulaklık senin attıgına technopata snopy felan almayın demişler mikrofonu kötü demişlerde benim için mic önemli değil çıkabiliyorsa çıkartırım attıgım logitekden iyidir değil mi?

• Hocam blody b2100 seti içindeki mouse a9 mu? Eğer a9 ise o seti alabilirim zorlarsam. :) Hem klavye hem mouse hem kulaklık bana 200 tl patlar. Malum laptop klavyeleri hassas böle bi set gördümde içindeki mouse ne tam öğrenemedim.

• quote:

quote:

Uzun zamandır kafamda Steelseries Rival 300 ve Logitech G502 Proteus Spectrum vardı. Amazon'dan almayı planlıyorum. Buradan ilk alışverişim olacak. Fakat Rival 700'ün de fiyatı gayet uygun geldi. Rival 700'ü elimde deneme fırsatım olmadı. Boyut ve kullanım açısından nasıldır? Sorularımdan en önemlisi şu ki; Amazon'dan alınan bir Steelseries için Türkiye'de herhangi bir servis desteği var mı? Logitech bu konuda sıkıntı çıkarmıyor diye biliyorum.

Rival 700'ü fps oyuncularına pek önermiyorum. Nedeni ise oldukça ağır olması. Yurtdışından alınan Steelseries ürününün ülkemizde garantisi yoktur. 3'ü arasından g502 ama yaptığınız liste dışında bir tavsiye isterseniz ; Mionix Castor veya Corsair M65 Pro tavsiye ederim.

Steelseries garantisi olmuyorsa elemek zorundayım malesef.
    Dediğin mouseları da deneme şansım olmadığından G502 Proteus Spectrum alayım o halde. Peki amazon fiyatı ile mi almak mantıklı yoksa üstüne ekleyip buradan 280tlye mi? Herhangi bir garanti sorunum olmaz değil mi? Kiminle irtibata geçmem gerekecek herhangi bir sorun çıktığında?

Cevap için teşekkür ederim.

Düzenleme : Yukarıda Ri val 300'ün MediaMarkt fiyatı paylaşılmış. O mu yoksa G502 mi daha mantıklı seçim olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asetil Co A -- 24 Ekim 2016; 0:39:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Elim küçük değil o kadar sanırım G502 hemen hemen tam geliyor diyebilirim mağazada bakmıştım bir iki kere şuan kullandığım baya küçük geldiğini hissediyorum artık A4 Tech F3 V-Track modeli ilk alınca çok güzel gelmişti

Bende de F5 modeli var. Bilek kısmım çok dışarıda kaldığımda artık ağrı yapmaya başladı ve gittikçe rahatsız ediyor. G502 benim için de gayet ideal konumda şu an.
  • 131murat 1 kullanıcısına yanıt
    En azından senin attığın Logitech'e göre iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Loner -- 24 Ekim 2016; 7:45:37 >
  • quote:

Hocam blody b2100 seti içindeki mouse a9 mu? Eğer a9 ise o seti alabilirim zorlarsam. :) Hem klavye hem mouse hem kulaklık bana 200 tl patlar. Malum laptop klavyeleri hassas böle bi set gördümde içindeki mouse ne tam öğrenemedim.

Evet a9 adlı mouse klavyenin yanında geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Loner -- 24 Ekim 2016; 7:49:12 >
  • quote:

quote:

quote:

Steelseries garantisi olmuyorsa elemek zorundayım malesef.
    Dediğin mouseları da deneme şansım olmadığından G502 Proteus Spectrum alayım o halde. Peki amazon fiyatı ile mi almak mantıklı yoksa üstüne ekleyip buradan 280tlye mi? Herhangi bir garanti sorunum olmaz değil mi? Kiminle irtibata geçmem gerekecek herhangi bir sorun çıktığında?

Cevap için teşekkür ederim.

Düzenleme : Yukarıda Ri val 300'ün MediaMarkt fiyatı paylaşılmış. O mu yoksa G502 mi daha mantıklı seçim olur?

F/P olarak Steelseries rival 300. Ama bütçeniz varsa Türkiye'den g502 alın derim. Sonuçta aldığınız zaman 1 kere alıp uzunca kullanacaksınız :)

logitech alacaksanız garantiyi fazla önemsemeyin ne hikmetse garantileri bittiği gibi bozuluyor 2 tane mouse aynı o şekilde bozuldu(çift tık problemi) 5 tane gamepadini kullandım onlar garanti sürelerini bile dolduramadı
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.