Şimdi Ara

Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel) (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.979
Cevap
51
Favori
71.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kendi sağ tuşundan bahsediyorum sağ click yani :) derinliği sol taraf gibi değil biraz daha farklı herkesin eline uyacak bi model değil sanki tek tutuşa göre tasarlanmış kablolu olanımı aldınız siz
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

kendi sağ tuşundan bahsediyorum sağ click yani :) derinliği sol taraf gibi değil biraz daha farklı herkesin eline uyacak bi model değil sanki tek tutuşa göre tasarlanmış kablolu olanımı aldınız siz

Evet derinlik hissiyatı aynı değil. Kablolu aldım arada 100 liradan fazla fiyat farkı var anlamı yok. Ele oturma şekli 7-8 fareden sonra bana çok iyi geldi, tabii dediğiniz gibi kişisel bir şey bu.
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için biraz daha renkli hareketli bir mouse bakıyorum:) çok bir bilgim yok mouse çeşitleri hakkında ama hiç olmazsa 2 3 makrosu olsun zaman zaman ihtiyaç oluyor,birde rival 100 ile deathadder modellerine çok bakmıştım ayrıca g302 bulsam amazondan direk alacağım ama sanırım yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhabalar fps oyunlar için mekanik klavye alacağım.

350-400 TL bandında logitech G710+ düşünüyorum, bu fiyatlara daha iyi başka bir önerisi olan var mı?
  • Corsair m65 mi yoksa Logitech G502 mi kararsız kaldım . Amazondan alacağım fiyatları neredeyse aynı

• FPS oyunları için mouse bakıyorum. (CS-GO ve H1Z1 oyuncusuyum.)

Elim fazla büyük olduğundan tam Palm tutamıyorum. Palm-Claw arası bir tutuşum var.

Rival 300, Zowie EC-1A ve Logitech g502 arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz? (Yurtdışından alacağım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaeNs

FPS oyunları için mouse bakıyorum. (CS-GO ve H1Z1 oyuncusuyum.)

Elim fazla büyük olduğundan tam Palm tutamıyorum. Palm-Claw arası bir tutuşum var.

Rival 300, Zowie EC-1A ve Logitech g502 arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz? (Yurtdışından alacağım)

Zowie derim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TevfkGul

Corsair m65 mi yoksa Logitech G502 mi kararsız kaldım . Amazondan alacağım fiyatları neredeyse aynı

G502

• quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Herkese merhabalar fps oyunlar için mekanik klavye alacağım.

350-400 TL bandında logitech G710+ düşünüyorum, bu fiyatlara daha iyi başka bir önerisi olan var mı?

Corsair Strafe derim. Amazondan alın

• G300s kullanıyorum Harika bir tutuş hissi var adamlar yapmış.

• The Loner kullanıcısına yanıt
    Acaba nedenini de söyler misiniz? Kalitesinden dolayı mı kullanım rahatlığından filan mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: TevfkGul

Acaba nedenini de söyler misiniz? Kalitesinden dolayı mı kullanım rahatlığından filan mı?

Corsair m65 Pro tercih ederseniz daha iyi olur. Bahsettiğiniz m65 lazer sensörlü olduğu için o yüzden tavsiye etmedim.

• The Loner kullanıcısına yanıt
    Ouhh eksik yazmışım m65 pro led olanı yazıcaktım. O zaman m65 i alayım ben

• Hocam mouse alacağim rival 100 ve g300s araında kaldım bir de 2. El v3 60 tl herhalde makrosu da dahil fakat ben üzerinde fazla bir tuş olmasın istiyorum mümkünse hiç tuş olmasın önerileriniz var mı ? Bir de mouse pad amazondan getiriliyor mu ?

• g502 bozulunca daha ucuz olsun diye gittim asus rog sica aldım, aldığıma pişman oldum. Optik sensörü o kadar dandikki g502 dümdüz kaygan masada bile kullanılabiliyorken rog sica koltuk harici hiçbir yerde takılmadan ilerlemiyor. Logitech'in geniş mouse padi var buda baya kaygan bir mouse paddir bunun üzerinde bile takıla takıla ilerleyen bir mouse dur asus rog sica. Kesinlikle almayın.

Ellerim büyük olduğundan g502 gayet iyi oturuyordu ama bir sürü gereksiz tuşları vardı. G502 kalitesinde ve büyüklüğünde bir mouse tavsiyesinde bulunabilecek olan var mı? Tabi birde fazla tuşlu olmasın oyun esnasında heyecandan o tuşlara basıyorum.

G502'de (Pwm3366 optik sensör mevcut yazmış konuyu açan arkadaş. Bu sensörden aşağı mouse almamak lazımmış onu öğrenmiş oldum. G303 fena durmuyor ama küçük gibi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 2 Kasım 2016; 21:28:23 >
  • Gençler Rival 300 boyut olarak G502 ile aynı sayılır sanırım bu modeli alabilirim daha uygun fiyatlı görünüyor ( ikinci el ) tutuş olarak hangisi daha iyidir media markta var sanırım denemeyeyim fırsat bulunca.
  • http://www.hepsiburada.com/microsoft-wireless-mobile-3000-mouse-2ef-00003-p-BD00005
    Uzun zamandır bu mouse u kullanıyorum ancak scroll tuşu bozulduğu için yeni bir mouse alacağım. Kalitesinden gayet memnunum. Ellerim küçük olmasına rağmen bu mouse a göre bir miktar daha büyük olacak şekilde, haftada bir pil değiştir uyarısı vermeyecek (bununki gayet uzun gidiyor) önerisi olan olursa sevinirim. Oyun pek oynamıyorum. Fiyat 50-75 aralığı olabilir.
  • Merhabalar 2 yıldır razer naga 2014 mouse kullanıyordum.Scroll tuşu bozuldu sanırım keza zoom yaparken ya da internette gezinirken ani atlamalar yapıyor. Bu da beni rahatsız etmeye başladı. Bir mouse ömrü ne kadar olmalı bilmiyorum ama artık bu kadar pahalı mouse almamaya karar verdim. Oynadığım tek oyun var World of Warcraft mmo . Elim küçük değil. Bütçede 150 tl diyelim bu fiyata hafif olmayacak şekilde belirttiğim kriterlerde ne tavsiye edersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: viktor1574

Merhabalar 2 yıldır razer naga 2014 mouse kullanıyordum.Scroll tuşu bozuldu sanırım keza zoom yaparken ya da internette gezinirken ani atlamalar yapıyor. Bu da beni rahatsız etmeye başladı. Bir mouse ömrü ne kadar olmalı bilmiyorum ama artık bu kadar pahalı mouse almamaya karar verdim. Oynadığım tek oyun var World of Warcraft mmo . Elim küçük değil. Bütçede 150 tl diyelim bu fiyata hafif olmayacak şekilde belirttiğim kriterlerde ne tavsiye edersiniz.

Hocam elimde 1 aylık sıfır ayarında mionix castor var. Amazon'dan 76 dolara almıştım. Size 150 tl olur. İsterseniz bir bakın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seymetu

http://www.hepsiburada.com/microsoft-wireless-mobile-3000-mouse-2ef-00003-p-BD00005
    Uzun zamandır bu mouse u kullanıyorum ancak scroll tuşu bozulduğu için yeni bir mouse alacağım. Kalitesinden gayet memnunum. Ellerim küçük olmasına rağmen bu mouse a göre bir miktar daha büyük olacak şekilde, haftada bir pil değiştir uyarısı vermeyecek (bununki gayet uzun gidiyor) önerisi olan olursa sevinirim. Oyun pek oynamıyorum. Fiyat 50-75 aralığı olabilir.

Hocam bütçenizi 150 tl yapabilirseniz Amazon'ddan logitech g602 ya da logitech mx master tavsiye ederim. Onun haricinde bu bütçede yeni bir mouse'a geçmenize gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.