Şimdi Ara

Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel) (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.979
Cevap
51
Favori
71.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Razer Deathadder chroma siparişi verdim 15-20 gün elimde olur.Fps oyunları oynuyorum,mouse pad tavsiyesine ihtiyacım var bütçe 50-70 kaliteye göre yükseltirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

quote:

Orijinalden alıntı: serhat_7

Merhabalar,

Klavye seçme sorunu yaşıyorum ve umut ediyorum bu konuda bana yardım edersiniz :)

Yazılım uzmanı olarak çalışıyorum. Elimde üç tane klavye var. logitech K360, Logitech MK345 , Rampage KB-R8...

Uzun bir süre Mk345 i kullandım. Sonra K360 a geçtim. Elimde vardı. Ama bu klavyenin tuşları biraz sert geliyor ve biraz küçük, bu yüzden sanırım bilek ve baş parmaklarım ağrıyor.

En son KB-R8 i aldım. Everest olduğuna bakmadım. Hoşuma gitmişti, baya da kullandım. Sonra temizliyim derken tuşlarını kırdım. Sanırım biraz dandik o yüzden bir daha bulaşmak istemiyorum.

Şimdi baktığım klavyelerden şu 3 ü gözüme çarptı. Şuan için çok para vermek istemiyorum. Önerileriniz 180 TL'yi geçmezse sevinirim.

http://www.hepsiburada....avyesi-p-BSFIRSAT921954
    http://www.hepsiburada....-klavye-p-HBV0000017QG0
    http://www.hepsiburada....e-920-005054-p-BD301796

Bunların içinde favorim B418. Nasıl bilen varsa eğer değerlendirirse sevinirim. Bunu alacağıma şunu al derseniz artısı eksisi nedir belirtirseniz sevinirim.

Daha sonra forumda motospeed ve lingbao yu gördüm. Aklım karıştı :D Nasıldır ne zaman gelir emin olamadım.

Aradığım çok fazla özellik yok. Ses açıp kapatma tarzında multimedya tuşları, ledli olması ya da mekanik hisli ve sesli olması diyebilirim. Bunlar da şart değil.
    Önerilerinizi bekliyorum.
    Şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar.

Linklere girilmiyor. Ama yinede ben birkaç tavsiye vereyim. Mekanik klavye alacaksanız 250 tl'yi gözden çıkarmanız lazım. 180 tl'ye size mekanik olmayan güzel 2 tane klavye önerebilirim.
    Steelseries Apex Raw
    Razer Deathstalker

Hocam maksimum 50-60 tlye, önerdiğiniz oyun ve normal kullanım için kablolu mouse var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tunahan017

Razer Deathadder chroma siparişi verdim 15-20 gün elimde olur.Fps oyunları oynuyorum,mouse pad tavsiyesine ihtiyacım var bütçe 50-70 kaliteye göre yükseltirim.

Steelseries Qck+
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeoBlack

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serhat_7

Merhabalar,

Klavye seçme sorunu yaşıyorum ve umut ediyorum bu konuda bana yardım edersiniz :)

Yazılım uzmanı olarak çalışıyorum. Elimde üç tane klavye var. logitech K360, Logitech MK345 , Rampage KB-R8...

Uzun bir süre Mk345 i kullandım. Sonra K360 a geçtim. Elimde vardı. Ama bu klavyenin tuşları biraz sert geliyor ve biraz küçük, bu yüzden sanırım bilek ve baş parmaklarım ağrıyor.

En son KB-R8 i aldım. Everest olduğuna bakmadım. Hoşuma gitmişti, baya da kullandım. Sonra temizliyim derken tuşlarını kırdım. Sanırım biraz dandik o yüzden bir daha bulaşmak istemiyorum.

Şimdi baktığım klavyelerden şu 3 ü gözüme çarptı. Şuan için çok para vermek istemiyorum. Önerileriniz 180 TL'yi geçmezse sevinirim.

http://www.hepsiburada....avyesi-p-BSFIRSAT921954
    http://www.hepsiburada....-klavye-p-HBV0000017QG0
    http://www.hepsiburada....e-920-005054-p-BD301796

Bunların içinde favorim B418. Nasıl bilen varsa eğer değerlendirirse sevinirim. Bunu alacağıma şunu al derseniz artısı eksisi nedir belirtirseniz sevinirim.

Daha sonra forumda motospeed ve lingbao yu gördüm. Aklım karıştı :D Nasıldır ne zaman gelir emin olamadım.

Aradığım çok fazla özellik yok. Ses açıp kapatma tarzında multimedya tuşları, ledli olması ya da mekanik hisli ve sesli olması diyebilirim. Bunlar da şart değil.
    Önerilerinizi bekliyorum.
    Şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar.

Linklere girilmiyor. Ama yinede ben birkaç tavsiye vereyim. Mekanik klavye alacaksanız 250 tl'yi gözden çıkarmanız lazım. 180 tl'ye size mekanik olmayan güzel 2 tane klavye önerebilirim.
    Steelseries Apex Raw
    Razer Deathstalker

Hocam maksimum 50-60 tlye, önerdiğiniz oyun ve normal kullanım için kablolu mouse var mı?

50-60 tl verebiliyorsan 70-80 de verebilirsin bence bloody a9 tavsiye ederim.

• The Loner kullanıcısına yanıt
    Bloody A9 düşünüyorum da bu "1-n-3" olayı bana çok saçma geliyor faydasız bir makro gibi, acaba ben mi yanlış düşünüyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Bloody A9 düşünüyorum da bu "1-n-3" olayı bana çok saçma geliyor faydasız bir makro gibi, acaba ben mi yanlış düşünüyorum?

Ben şuan hiçbir oyunda makro kullanmıyorum. Bana göre hileden bir farkı yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Ben de kullanmadım da 2x tuşu olsun ek tuşlar olsun rahatlık sağlıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Ben de kullanmadım da 2x tuşu olsun ek tuşlar olsun rahatlık sağlıyor.

Cs go'da çift tıklıyorsun demi çakal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bana kulaklık mouse önerirmisin? Olabildiğince fiyatı makül olsun yani f/p olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: 131murat

Hocam bana kulaklık mouse önerirmisin? Olabildiğince fiyatı makül olsun yani f/p olsun

150 tl altı kulaklık önermiyorum. bütçeni söyle.
  • Bende ikinci el almayı düşünüyorum bu aralar aklımda G502 var ama yinede pahalı geliyor o büyüklükte pişman etmeyecek neler önerirsiniz BF serisi oynuyorum sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Bende ikinci el almayı düşünüyorum bu aralar aklımda G502 var ama yinede pahalı geliyor o büyüklükte pişman etmeyecek neler önerirsiniz BF serisi oynuyorum sadece.

Fps oyunu oynadığınıza göre size hafif ve ergonomik , aynı zaman iyi sensöre sahip bir mouse gerekli. Mionix Castor tavsiye ederim. Bu arada bende 1-2 aylık mionix castor var sıfır ayarında. Uygun bir fiyata bırakabilirim. Amazondan 76 dolara almıştım kargo dahil 1-2 ay önce.
    Hocam benim bütçe mouse dahil 100 tl

Küçük gibi sanki hocam bu zaten fiyat olarak'da beni aşacağı kesin açıkcası 100Tl'den fazla vermek istemiyorum aşırı oyun tutkum olmadığı için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Küçük gibi sanki hocam bu zaten fiyat olarak'da beni aşacağı kesin açıkcası 100Tl'den fazla vermek istemiyorum aşırı oyun tutkum olmadığı için.

Bloody a9 alın o zaman
    Hocam 100 tl hem mouse hem kulaklık önerin yokmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: 131murat

Hocam 100 tl hem mouse hem kulaklık önerin yokmu?

Malesef ikisi için yeterli bir bütçeniz yok :/
    http://www.vatanbilgisayar.com/h150-stereo-headset-beyaz.html#yorumlar bu nasıl hocam?

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.