Şimdi Ara

Bus Simulator 2012 (TML) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
2
Favori
97.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • toreente düştü sitemden indirebilirsiniz özel mesajla site adresi isteyin banlanmayalım
  • Yusuf bu ne hız hacı Emeğinize sağlık :)
  • Yusuf bir de oyunu türkçeleştirseniz tadından yenmez, en azından menüleri falan.
    ayrıca harbiden bu ne hız oyun daha yeniü çıktı...
  • arkadaşlar bende "Unable to load game module!" hatası verdi. (işletim sistemim windows 7 64bit. bunun çözümü varmıdır)
  • Pm atan arkadaşlara Torrent linklerini gönderebilirim. Reklam olmasın. 800 kb/sn ile çekiyorum şuanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf184

Skinlere başladık hepinizi sitemize bekliyoruz....

www.turkmods.com

geçelim resimlere.... [skinleri yakında sitemizden indirebileceksiniz devamı gelecek...]

Skinler Bana Aittir ...

_________________________________________________________________________________________________

Konya Büyükşehir Belediyesi Skin...

Bus Simulator 2012 (TML)

Bus Simulator 2012 (TML)

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Erguvan Rengi...

Bus Simulator 2012 (TML)

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İ.E.T.T [Yeşil]

Bus Simulator 2012 (TML)

Bus Simulator 2012 (TML)

İlginize ve emeğiniz için teşekkürler. Ancak skinlerden önce Türkçe yama çalışmaları herkes için daha faydalı olur :)

• Performans patch yapın ki herkesin işine yarasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

arkadaşlar bende "Unable to load game module!" hatası verdi. (işletim sistemim windows 7 64bit. bunun çözümü varmıdır)

aynı hatayı ben de alıyorum hocam , indirene kadar anam ağladı bi de böyle bi sorun çıkınca iyice sıyırmama sebep oldu sağolsun .. , ben de win 7 32 bit kullanıyorum , varsa bi bilgisi olan bilgilendirsin bizi ne olur ..
  • @Yusuf, bu eklemeleri hangi programla yapıyorsunuz, 3 boyut tasarım ve grafik tasarımcısıyım, hangi programla yapıldığını bilirsem ben de eklerim birkaç şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: baterist2057

quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

arkadaşlar bende "Unable to load game module!" hatası verdi. (işletim sistemim windows 7 64bit. bunun çözümü varmıdır)

aynı hatayı ben de alıyorum hocam , indirene kadar anam ağladı bi de böyle bi sorun çıkınca iyice sıyırmama sebep oldu sağolsun .. , ben de win 7 32 bit kullanıyorum , varsa bi bilgisi olan bilgilendirsin bizi ne olur ..

Oyunu yükleyınce 2 tane simge geliyor. Basic version , high versiyon diye.
    Basic olanı açıyor ancak high version olanda bende bu hatayı alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: snipercover

Pm atan arkadaşlara Torrent linklerini gönderebilirim. Reklam olmasın. 800 kb/sn ile çekiyorum şuanda.

çok iyi olur hocam bi zahmet???
  • quote:

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=5555

Microsoft Visual C++ 2010 kurup pc yeniden başlatın sorun gidecektir.

Basic version ile high version arasında ne fark var ki? Ben basic acıyorum high version'da o hatayı alıyorum. Tüm c++ ları guncelledım aynı sorun.

• Orijinalden alıntı: yusuf184

Orijinalden alıntı: snipercover

Basic version ile high version arasında ne fark var ki? Ben basic acıyorum high version'da o hatayı alıyorum. Tüm c++ ları guncelledım aynı sorun.

Görüntü ve kalite farkı var eğer PC 32 bit ise zaten 64 Bit yani high version çalıştırmaz

Anladım ancak w7 x64 ultimate kullanıyorum neden açmıyor acaba.
  • @Yusuf otobüs plakalarında da oynama yapabilirsin mesela
  • http://www.microsoft.com/downloads/de-de/details.aspx?familyid=a821847e-4c44-45c0-9128-61c822bb3280&displaylang=de

verdigim sayfadan downloadınızı yapıp kurun sorun hallolur. ben 5 mb olanını indirdim kurdum high versiyon acıldı herhangi bir sorun yok yani
  • quote:

Arkadaşlar Tamamını Çözdüm oyunun bilet kesme çalıştırma hat girme yolcu alma hepsini video yapıp paylaşacağım....

Hocam kısa bi yazıyla anlatırsan seviniriz. Hat girmeyi çözemedik bi.
  • quote:

Arkadaşlar Tamamını Çözdüm oyunun bilet kesme çalıştırma hat girme yolcu alma hepsini video yapıp paylaşacağım....

Sistemin nasıl, kasılmalar oluyor mu oyunda?
  • daha otobüsü yürütemedim ya bu nasıl iştir :D
  • oyun dili ne arkadaslar ingilizce varmı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.