Şimdi Ara

Bus Simulator 2012 (TML) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
2
Favori
97.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben oyunu açdığımda körüklü aldım ama bir süre sonra donup kalıyo bilginiz varmı yoksa bilgisi olan tanıdığınız varmı
  • Körüklü otobüsü seçiyorum genelde, durağa gittiğinde (ki ara sıra oluyor) Kapıları açıyorum yolcu geliyor ve ayakta duruyor, ilerlemiyor. Bundan dolayı yolcu alamıyorum o kapıdan. Otobüsün dengesi bozuluyor bu olayda. Çözümü bilen var mı? Sanırsam bug.
  • oyun iyi mi? - iyi
    ama daha iyi olabilirdi bence bu tarz oyunlarda OMSI tek geçiyor.
  • RoTaSIzTaKip kullanıcısına yanıt
    çıkış dönemine bakarsak en iyilerinden ama çeşitli nedenlerden dolayı TML şirketinin oyunları ilerleyemedi şu an metro simülasyonları üzerine çalışıyorlar daha başarılılar
    yeni bir tml yapımı otobüs simülasyonu gelirse simülasyon oyunlarının popüler olduğu bu dönemde çok ilgi görür zaten biz sabah akşam tanıtırız :D belki gelebilir çünkü sağlam bir altyapıları var
  • hasan525 H kullanıcısına yanıt
    İnşallah daha iyi oyunlar yaparlar bizde keyifle oynarız. Bir simulasyon sever olarak gözlemlerimce simulator oyunlarını yapmak biraz daha zor gibi. ( fizik, ses ...)
    Simulasyon oyunlarınıda diğer oyunlar kadar sevenler olmayınca birde korsancılar eklenince adamların çok fazla geliride olmuyor ve onlarda fazla yol katedemiyorlar.
  • hortladık bu oyunu hala oynayan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.