Şimdi Ara

Bus Simulator 2012 (TML)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
2
Favori
97.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ÇIKIŞ TARİHİ: 12-22 şubat 2012

İLK VİDEO

http://www.youtube.com/watch?v=8sSn3jwCVgg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Travego42 -- 17 Ocak 2012; 16:21:11 >

• Kaynak var mı kardes?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dopamin.

Kaynak var mı kardes?

http://www.tml-studios.de/ kaynak
  • Gerçekten başarılı gözüküyor bazı arkadaşlarımız ezelden beri böyle bir oyun bekliyor onlara ilaç gibi gelecektir.Keşke videoda şehir için sürüş yolcu alma , indirme gibi dinamikleri de görebilseydik.
  • Güzele benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Gerçekten başarılı gözüküyor bazı arkadaşlarımız ezelden beri böyle bir oyun bekliyor onlara ilaç gibi gelecektir.Keşke videoda şehir için sürüş yolcu alma , indirme gibi dinamikleri de görebilseydik.

Haklısın ama yakında o videolarda düşer ama her konsolun çalışması klima ayarlaı koltuk ayarları yani birebir yaşamak çok güzel oluyor koltuk ayarı dahi mevcut süper bir oyun bence...
  • mesajım bulunsun takipteyim zevkli bir oyun olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucky1920

mesajım bulunsun takipteyim zevkli bir oyun olabilir

aynı düşünce içerisindeyim.. takip..
  • İlk oyunu zevkle bitirmiştim. Her ne kadar basit bir yapım olsa da epey eğlendiriciydi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pir

İlk oyunu zevkle bitirmiştim. Her ne kadar basit bir yapım olsa da epey eğlendiriciydi...

aynen
  • Bus & Cable Car Simulator değil mi bu ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Bus & Cable Car Simulator değil mi bu ya?

hayır bu tml studios un 2012 projesi yani bi nevi bus cable car 2012
  • harika görünüyor.bu sıralar yeni oyuna aç herkes
  • Omsi bus simulator kadar olamaz bence. omsiye yeni yeni modlar geliyor. körüklü otobüste yapımda. Çıkınca göreceğiz bakalım ama ben sanmıyorumki omsi kadar güzel olsun
  • Bakalım ve görelim..
  • 2013e doğru çıkar heralde =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tLqA

Omsi bus simulator kadar olamaz bence. omsiye yeni yeni modlar geliyor. körüklü otobüste yapımda. Çıkınca göreceğiz bakalım ama ben sanmıyorumki omsi kadar güzel olsun

omsi nin yapımcıları yeni bir oyun çıkartırsa zaten simulasyon oyun sektörü çöker :D

flight simulator gibi devrimdir omside
    ----------------------
    http://entwicklerblog.tml-studios.de/index.php?id=693 adresinde yeni görseller var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Travego42 -- 5 Ocak 2012; 22:31:02 >

• Gelsin bekliyoruz
  • arabanın konsolu cok saglam görünüyo,grafikler simülasyon icin iyi düzeyde,sürüş umarım omsi gibi olur
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.