Şimdi Ara

Burun ameliyatları ve estetik operasyonu rehberi (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.516
Cevap
100
Favori
476.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nike

Yarına aldım en sonunda randevu bakalım ne diyecek doktor.

Hadi hayırlı olsun
  • Gece yarısı pusu kurup aldım randevu yoksa hemen doluyor.. Sağol :)
  • biraz sacma olucak ama özelde yaptiranlar 3000-4000 gibi miktarı pesinmi ödüyor?
  • quote:

Gece yarısı pusu kurup aldım randevu yoksa hemen doluyor.. Sağol :)

Hocam İstanbul sınırları içerisindeysen hangi hastaneye aldığını öğrenebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: skllmyh
    biraz sacma olucak ama özelde yaptiranlar 3000-4000 gibi miktarı pesinmi ödüyor?

haliyle nasıl anlaştıysan öyle ödersin. Peşinin avantajı ile güzel bi indirim alabilirsin yoksa günümüzde insanlar taksitlendirmeyi seçiyor genellikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emmmreee

quote:

Gece yarısı pusu kurup aldım randevu yoksa hemen doluyor.. Sağol :)

Hocam İstanbul sınırları içerisindeysen hangi hastaneye aldığını öğrenebilir miyim?

Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

Bende 3-4 yaşındayken yaramaz olduğumdan vitrine çıkmıştım. Vitrinden düşünce burnumu kırdım. Burnumda kıkırdak yamukluğu oldu ama anlaşılmıyor. Ancak burun deliklerime doğru bakarsanız belki biraz belli oluyor. Görüntü konusundan çok sıkıntım yok. Fakat burun deliklerimden biri %100 açık, diğeri ise %25 açık, %75 kapalı gibi bir şey. Doktora gittiğimizde oda 18 demişti. Sizce görüntü açısından sıkıntı yaratmıyorsa, burun deliklerinden birinin %75'i kapalıysa sizce ameliyat olmaya değer mi?

Ben de aynı durumdayım.Normalde burundan nefes almak sorun olmuyor,merdiven çıkarken ya da hızlı yürürken vs ağzımdan almak durumunda kalabiliyorum.Bir de sağ tarafıma yattığımda eğri olan taraf tamamen kapanıyor ağzımdan nefes almak zorunda kalıyorum.Sol tarafıma yattığımda eğri olan taraf baya açılıyor rahat nefes alabiliyorum.Ameliyat olup olmamakta kararsızım.Kötü doktora denk gelip pişman olanlar da var...
  • Bence referansı olan biryerlere yaptırın, eşimdede aynı sorun var doktor burun kemiği eğri dedi korkuyor kendisi, 2 tanede küçük çocuk olunca yanına annesini falan çağıracağız herhalde yada memlekete izine gidince yaptıracağız
  • Dün muayene oldum eğrilik falan var dedi bir kaç ilaç yazdı şu an için ameliyat olmana gerek yok dedi yazın bir film çektirmeye gel dedi o zaman daha iyi karar veririz dedi (hava kuru olunca felaket oluyor)... İlaçları 2 hafta kullanacağım şu an burnum çok rahat valla açıkçası akşam çok rahat uyudum uzun zaman sonra.
  • Arkadaşlar inanın benden daha çok pişman olamazsınız sağlam doktor bulamadığınıza.Buna rağmen burun ameliyatı gene olacağım.Neden korktuğunuzu anlamadım.

Narkoz için zaten teste tabi tutuluyorsun.Sıkıntı yok yani.

En büyük tavsiyem ÖZEL olsun SSK olsun SAKIN HA SAKIN referanssız gitmeyin.Nasıl bir doktordur nasıl işçilik yapar? Estetik istiyorsan daha önceki

ameliyatları nasıl geçmiş? onlar fotoğraf çekiyolar her hastadan öncesi ve sonrası diye.

Çekmeyin bu hastalığı 20 -25 kaçsa işte yaşınıza gelnce direk kontrole gidin.Burun tıkanıklığı beyinde pis bir alışkanlıktır.Çnkü daha önce hiç Sağlıklı bir

burundan nefes alıp vermemişsindr.Bilemezsn ne güzel bir duygu olduğunu.Korkmayın.Ötelemeyin
  • İzmir'de Dr.Özgür Erdem'den randevu almıştım ve bugün görüşmeye gittim. İlk önce neden rahatsız olduğunu belirtiyorsun vs. Sonra fotoğrafını çekip bilgisayarda öncesi sonrası şeklinde gösteriyor.. Fiyat olarak 3000 TL herşey dahil dedi..

Doktoru tanıyan veya daha önce ameliyat olmuş kişiler söyleyebilirmi? nasıl biridir acaba güvenebilirmiyim bu ameliyat için??

Ayrıca siz siz olun randevu almadan önce mutlaka randevu ücretini sorun! Şahsen bugün yanımda 15 Lira ile gittim fakat randevu ücreti 100 TL'miş.. Kredi kartıda olmasa yanmıştık
  • Benim doktorum cok iyi Allaha şükür. İsteyen arkadaşlar pm atabilirler ismini verebilirim kendisi istanbul üniversitesi cerrahpaşa tıp fakültesi mezunu, alanında ve estetikte birçok bilimsel konferans vermiş. 3000 liraya yapmıstı benim ameliyatımı. Bir tanıdık vasıtasıyla gittiğim icin muayene ücreti almadı. Sanırım 100 200 lira arası birşey alıyordur
  • beyler bi kaç sorum olacaktı
    benimde burnumda eğrilik var geçen yaz bi kavgadan kalmıştı düzelttirmek istiyorum ama özele gidecek durum yok devlet hastanesinde yapıyorlar mı ?

@oportunist ' in yorumunu okudum biraz tedirgin oldum benimde başıma böyle şeyler gelebilir mi ?

Birde ameliyat nasıl yapılıyor yüzde herhangi bir iz kalıyor mu ?

Son olarak bu yıl polislik ya da harp okullarına gitmeyi düşünüyorum burnumda fazla bi yamukluk oldugu söylenemez dikkatli bakmadıkça belli olmaz acaba sağlık muayenesinde sorun oluşturur mu ? oluşturursa muayeneye girmeden evvel burnumu düzelttiğimde sorun çözülür mü ?

Bu sorularımı cevaplarsanız çok minnettar kalırım
  • çok zor olmalı operasyon.
    içim fena oldu.:/
  • quote:

Orijinalden alıntı: nobran19

beyler bi kaç sorum olacaktı
    benimde burnumda eğrilik var geçen yaz bi kavgadan kalmıştı düzelttirmek istiyorum ama özele gidecek durum yok devlet hastanesinde yapıyorlar mı ?

@oportunist ' in yorumunu okudum biraz tedirgin oldum benimde başıma böyle şeyler gelebilir mi ?

Birde ameliyat nasıl yapılıyor yüzde herhangi bir iz kalıyor mu ?

Son olarak bu yıl polislik ya da harp okullarına gitmeyi düşünüyorum burnumda fazla bi yamukluk oldugu söylenemez dikkatli bakmadıkça belli olmaz acaba sağlık muayenesinde sorun oluşturur mu ? oluşturursa muayeneye girmeden evvel burnumu düzelttiğimde sorun çözülür mü ?

Bu sorularımı cevaplarsanız çok minnettar kalırım

Yüzde iz kalmıyor. Operasyon burun içine açılan ufak bir kesitten yapılıyor. Yani burun yüzeyinde dikiş izi vs kalmıyor. Burun deliklerinin içinde yapılıyor herşey Harp okulu konusunda birşey diyemeyeceğim
  • randevu aldım herşeyi konuştuk en ince ayrıntısına kadar. net tutar 3000 civarı.. henüz o kadar elimde yok peki para elime geçince 1 hafta içinde yapılıyormu rinoplasti? yoksa 2-3 ay sonrasınamı gün veriyor
  • Selamlar

Benim burun kemiği kemerli çıkıntı var . Önden çok sorun degilde yan profilden kötü duruyor.birde burun kemiği ictende yamuk. Sol burun deliğinden çok az nefes alıyorum. Hem estetik hem de nefes problemini ikisi bir arada ameliyat olmak istiyorum. Özelde yaptırmayı düşünüyorum . Nasıl oluyor ameliyat ? Sancilimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ED8AAA11C -- 4 Mayıs 2011; 20:23:36 >
  • geçtiğimzi 9 günlük bayram tatilinde olmuştum. kemik eğriliği yüzünden özellikle kışın nefes almakta zorluk çekiyordum. estetik de oldum. 2 gün sonra silikonlar çıktı . 1 hafta sonra burnumdaki alçı çıktı. aradan 7 ay geçti iyiki ameliyat olmuşum diyorum.

küçükken salıncak çarptığı için kemik eğriliği vardı her kış eziyet çekiyordum ve gerçekten kötü görünüyordu. hiçbir problemim yok

iyi ve tanıdık bir doktor bulun çok ucuza halledersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: VitoScalatte

Selamlar

Benim burun kemiği kemerli çıkıntı var . Önden çok sorun degilde yan profilden kötü duruyor.birde burun kemiği ictende yamuk. Sol burun deliğinden çok az nefes alıyorum. Hem estetik hem de nefes problemini ikisi bir arada ameliyat olmak istiyorum. Özelde yaptırmayı düşünüyorum . Nasıl oluyor ameliyat ? Sancilimi

hiçbir sancı olmuyor genel anestezi oluyor zaten. çok memnun kalıcaksın emin ol. ben de senin istediğin gibi oldum ameliyatımı. estetik ve nefes problemim halloldu . ameliyata hem estetikçi hem kbb ci giricek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avatarlamaca -- 5 Mayıs 2011; 16:19:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skllmyh

biraz sacma olucak ama özelde yaptiranlar 3000-4000 gibi miktarı pesinmi ödüyor?

evet peşin ödedik ama söylediğin rakamının yarısını verdik ailecek görüştüğümüz bir doktordu.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.