Şimdi Ara

Burun ameliyatları ve estetik operasyonu rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.502
Cevap
103
Favori
460.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 626
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 61
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 14 saat 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 71
  • Favoriye Eklediklerim 103
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Tremonster (118 mesaj) _conscript_ (61 mesaj) MrBigStar (50 mesaj) 11Omeer (45 mesaj) skllmyh (44 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (685 mesaj) Mobil (553 mesaj) Tablet (51 mesaj) Mini (44 mesaj) Uygulama (10 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Burun ameliyatları ve estetik operasyonu rehberi
Giriş
    92 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Dostum parasından ziyade iyi doktor tavsiyesi almak istiyorum. Bursa’da tavsiye edilecek veya memnun olunan doktor varsa muayeneye gitmek istiyorum.

Alıntıları Göster

bayağı zaman geçmiş ameliyat oldun mu hocam? ben de bursada olucam ama daha doktora karar veremedim

• Kurmay Yarbay
    5519 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xxCrazyBoyxx01

bayağı zaman geçmiş ameliyat oldun mu hocam? ben de bursada olucam ama daha doktora karar veremedim

Alıntıları Göster

Bu kadar mı tesadüf olur dostum ya :) Daha yeni ameliyat oldum. Bursa medika kbb diye Balat’ta ufak bir hastane var. Tamamen burun kulak boğaz üstüne ve bu ameliyatlar özelinde çalışıyorlar. Burun konusunda uzman Doktorun adı Murat Belgi, İnstagram üzerinden yaptıklarını görebilirsin, ben açıkçası hem ameliyat hem sonrası gayet iyiyim daha iyileşme sürecindeyim, alçım bile çıkmadı lakin iyi gözüküyor.

İnstagramına bakıp bi incele dostum, orada yaptığı burun şekilleri, nereden nereye getirdiği filan gözüküyor. Fiyatlandırma ise kişiden kişiye ve operasyona göre değişiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Reklamlar
valorant points
vp satın al
bankacılar
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,162
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.